[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Program rozkręciłem się już tanecznie na dobre :D Zapowiada się rywalizacja, bo jest naprawdę sporo dobrze tańczących par, a i nawet te które radziły sobie słabiej już się wybiły. Mowa tutaj o Annie Nowak-Ibisz, która od poprzedniego odcinka dostaje wysokie noty - 34 i 38 punktów :) Ja na razie kibicuję Monice Richardson oraz Wojtkowi Medyńskiemu. Ciekawe czy Bartek Kasprzykowski i Dorota Gardias-Skóra znajdą się w finale :? Żmuda i Andersz też byli w 7 edycji faworytami, a w finale nie byli. Czy sytuacja się powtórzy? Szkoda, że dzisiaj odpadł Marcin Chochlew, bo dzisiejszy taniec wyszedł mu dobrze i może by się w następnym odcinku wybił bardziej. W kolejce do odpadki stoją Francyz i Nastula... Mam nadzieję, że odpadną, bo są w tej chwili najsłabsi z całej ósemki.
Co do rzekomej edycji, w której miałyby wystąpić najlepsze pary wszystkich edycji. Ktoś ostatnio pisał, że pewnie większość par by się zgodziła, bo ma sentyment itd. Ostatnio w jakimś wywiadzie z Martą Żmudą-Trzebiatowską czytałem, że drugi raz by się nie dała namówić na udział w takim show. Także wszystkiego nie możemy być pewni ;p
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Program się rozkręcił, ale w porównaniu z 8 edycją jest trochę nudnawy, nie ma osobowości i wyraźnie widać, że się wypalił, Chochlew faktycznie tańczył dzisiaj nieźle, ale od początku nie miał najlepszych notowań no i wypadł, Żmuda owszem była faworytką, ale mocno sobie zaszkodziła tańcząc z partnerem życiowym, co jak wiemy zostało b. źle odebrane, Anderszowi dla odmiany zaszkodził Galiński przypominając w każdym odcinku, że tańczył i co gorsza, że on był jego trenerem :evil: , poza tym Andersz miał w którymś momencie spadek formy co natychmiast się na Nim również zemściło, co prawda Steve wogóle bez formy poszedł jak burza :shock: , ale jego przypadek jest jakimś fenomenem tego programu (żeby chociaż był takim mistrzem jak Nastula :P ). Para Gardias&Mosejcuk jest wg mnie rewelacyjna, przede wszystkim robią wrażenie jako PARA :brawa: , no i świetnie się prezentują na parkiecie, najlepsi kandydaci do Kryształowej Kuli, jak na razie. A co edycji The Best Off to jeśli udałoby się zaprosić najciekawsze pary to mogłoby to być naprawdę interesujące, tylko czy to się uda :? bo nie wyobrażam sobie 10 edycji wg dotychczasowej formuły :ech:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Jestem bardzo zadowolony, że w końcu odpadła Francyz :D Dzisiejszy odcinek bardzo fajny. Nastula miał już dzisiaj 4 punkty od widzów w smsach, więc jest szansa, że za tydzień go pożegnamy. Moi faworyci czyli Monika oraz Jay zgarnęli dzisiaj 40 :lol2: Warto dodać, że Jay zdobył chyba jako pierwszy 40-stkę za sambę w historii Polskiego Tańca z gwiazdami :brawa: Do finału na pewno wejdzie Gardias chociaż inne pary gonią ją i to nie tylko w tańcu, ale i w smsach. Także jeszcze wszystko może się zmienić. Nie mam nic do jej tańca, absolutnie - tańczy bardzo dobrze. Tylko po prostu mam innych faworytów :lol2:
A co do dzisiejszej ''zmiany'' jury. Czasami jest to na +, czasami nie. Bo tak dzisiaj Galiński i Wodecki dali 9, a Tyszkiewicz i Iwonka 10. Gdyby Iwona siedziała jako pierwsza i dałaby 10 to zapewne reszta też by dała. Tak samo było w poprzedniej edycji, kiedy wielokrotnie Natalia Lesz dostawała 39 punktów, bo Iwona dawała 9. Myślę, że wtedy gdyby Galiński siedziała jako pierwszy sprawa wyglądałaby inaczej. Mam nadzieję, że ta dzisiejsza zmiana mimo wszystko nie była jednorazowo i niech tak już zostanie, bo jest lepiej :P
monetowy_chlopak

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: monetowy_chlopak »

24 kwietnia program potrwa tylko 1h 35 min :!:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Nic w tym nadzwyczajnego. Po prostu będzie mało par. W poprzedniej edycji gdy był 3 pary i tańczył po 2 tańce też program trwał z 90 minut. 26 kwietnia powinno tańczyć 5 par. W edycjach 7 i 8 gdy było 5 par gwiazdy tańczył po 2 tańce. Teraz widocznie nie, bo za mało tańców mają (W tej edycji nie tańczą salsy i american smooth). Więc to naturalne, że tlyko 90 minut ;p Będzie 5 tańców + pewnie 1 wspólny.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Już jutro zobaczymy 7 tańców indywidualnych do muzyki z komedii, oraz 1 wspólny - swing. Za tydzień 6 par i zbiorowa salsa, za 2 tygodnie 5 par i wspólny walc wiedeński. Później 2 odcinki, gdzie pary tańczą po 2 tańce i finał :)
Liczą się tylko Fakty.
słodki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 10:26

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: słodki »

Finał do bólu przewidywalny, Winiarska przez zasiedzenie i Gardias bo się podoba :lol2:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Możliwe, że będzie tak, ale możliwe, że będzie inaczej ;P Ja chcę w finale Monikę Richardson i mam nadzieję, że się tam znajdzie :D
Oglądalność mocno spadła. Odcinek wielkanocny oglądało niewiele ponad 3 miliony widzów :shock: Oglądalność 3 milionowa to była ostatnio w 1 edycji :? Mam nadzieję, że 9 edycja jest taka słaba, żeby 10 była najlepsza :lol2:
A Beata Tyszkiewicz mogłaby dać od czasu do czasu jakąś 9 chociaż, bo ostatnio daje same 10. W edycjach 1-5 Wodecki i Tyszkiewicz nie dawali tak często 10. Dawali je wtedy kiedy dawała Iwonka i Galiński. Teraz się to zmieniło...
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Pawlous »

Gościem finału 9. edycji TzG będzie Lenka, znana z piosenki "The Show", która towarzyszy reklamie ramówki TVN

http://muzyka.onet.pl/0,1961391,newsy.html
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Pawlous »

A już w najbliższym odcinku (3. maja) zaśpiewa tegoroczna reprezentantka Wielkiej Brytanii na Eurowizji - Jade Ewen. Zaprezentuje piosenkę, skomponowaną przez samego Andrew Lloyd Webbera!

http://www.esc24.org/content/view/339/142/
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Bardzo żałuję, że odpadła dzisiaj moja faworytka Monika Richardson (Zresztą moje faworytki zazwyczaj nie wygrywają prorgamu :lol2: ). Poziom był bardzo wysoki, a ten kto obserwował wyniki sms na stronie programu widział jak się zmieniały. Głosy Moniki i Jay'a co chwila się zmieniały. W jednej minucie ona wygrywała w drugiej on. W końcu Delano miał więcej o zeledwie kilka setnych procenta. Zdziwiło mnie, że w jednej minucie punkty procentowe Doroty Gardias poszły w górę o ponad 6 punktów procentowych. Za tydzień pewne jest, że odpadnie Jay Delano. Musiałby chyba zatańczyć tak, żeby był na 1 miejscu w klasyfikacji jury żeby zostać (Tak jak Natalia Lesz edycję temu). Z powodu, że odpadła Monika zwycięstwa będę życzyć Bartkowi i Blance. W końcu niech wygra jakiś facet, a i Blance Kryształowa Kula w końcu się należy :lol2:
słodki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 10:26

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: słodki »

słodki pisze:Finał do bólu przewidywalny, Winiarska przez zasiedzenie i Gardias bo się podoba :lol2:
I słowo stało się ciałem :P
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Oprócz Lenki w finale zobaczy też In-Grid.
słodki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 10:26

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: słodki »

Jest mocno prawdopodobne, że wygra Blanka, bo "należy się" Jej :lol2:
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

I oby tak się stało ; ) Gardias jest słodka ale nie tańczy w cale aż tak dobrze, jak jury mówi...
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość