[TVN] Sopot Festival 2005-2009

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: qmate »

A ja wcale bym się nie cieszył gdyby SF wrócił do TVP. Znowu na okrągło byliby Skaldowie, Kate Ryan, Kayah i Doda.

Sopot Festival to wzór dla innych festiwali i widać gołym okiem, że inne stacje wzorują się na nim:
:arrow: od kiedy TVN w 2005 roku zaprezentował świetną scenografię, bez ukrywania jej w "muszli", to tym tropem podąża teraz TOPtrendy - scenografia na tym festiwalu zawsze wydaje mi się być powstała w zainspirowaniu o tą z SF. Od 2006 roku Polsat nie umieszcza scenografii w muszli
:arrow: na SF 2005 w Operze Leśnej i na TVN oprócz prowadzących był także "lektor", który np. witał widzów "Witamy państwa na SF 2005. Dzisiejszy koncert poprowadzą ...". Potem było to także na Polsacie.

To tylko podstawowe widoczne gołym okiem podobieństwa.

Ponadto TVN oferuje widzom gwiazdy światowego formatu. Niestety, w tym roku takiej brak, przez co olbrzymi minus dla imprezy.

Ja jestem jednak za SF w TVN. Przynajmniej będzie ciekawie a rywalizacja między stacjami zawsze wychodzi widzom na dobre.
//////////
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: tomas40 »

qmate pisze:A ja wcale bym się nie cieszył gdyby SF wrócił do TVP. Znowu na okrągło byliby Skaldowie, Kate Ryan, Kayah i Doda.

Sopot Festival to wzór dla innych festiwali i widać gołym okiem, że inne stacje wzorują się na nim:
:arrow: od kiedy TVN w 2005 roku zaprezentował świetną scenografię, bez ukrywania jej w "muszli", to tym tropem podąża teraz TOPtrendy - scenografia na tym festiwalu zawsze wydaje mi się być powstała w zainspirowaniu o tą z SF. Od 2006 roku Polsat nie umieszcza scenografii w muszli
:arrow: na SF 2005 w Operze Leśnej i na TVN oprócz prowadzących był także "lektor", który np. witał widzów "Witamy państwa na SF 2005. Dzisiejszy koncert poprowadzą ...". Potem było to także na Polsacie.

To tylko podstawowe widoczne gołym okiem podobieństwa.

Ponadto TVN oferuje widzom gwiazdy światowego formatu. Niestety, w tym roku takiej brak, przez co olbrzymi minus dla imprezy.

Ja jestem jednak za SF w TVN. Przynajmniej będzie ciekawie a rywalizacja między stacjami zawsze wychodzi widzom na dobre.



dla przypomnienia - w operze leśnej w Sopocie >>>>NIE MA ŻADNEJ MUSZLI<<<<<






W
TVN - MARKETINGOWO NAJLEPSZA
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: qmate »

No nie ma nie ma, ale np. na TOPtrendy 2005 Polsat sam sobie zbudował taką jakby muszę, w której zamknięta była cała scenografia.
//////////
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: kamilkomentuje »

qmate pisze:No nie ma nie ma, ale np. na TOPtrendy 2005 Polsat sam sobie zbudował taką jakby muszę, w której zamknięta była cała scenografia.
Serio? CZy może masz, albo znasz jakieś filmiki bądz zdjęcia na YouTube itd, na których widac taką "muszlę"? Bardzo prosze o odpowiedź.
Pozdrawiam ;D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: DJ Ice »

http://www.youtube.com/results?search_q ... type=&aq=f

...wystarczy wpisać w wyszukiwarkę. ;) Co jak co, ale i tak wszelkie podobieństwa są nieuniknione... w zasadzie i tak TOP Trendy scenografię mają inaczej rozplanowaną.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: Adrian ;P »

Znalazłem na plejadzie eywiad, w którym Doda mówi, że wystąpi na Festivalu i zaśpiewa ''Znak pokoju'' w nowej wersji z racji, że zapraszą zwyciezców Słowików :D No to nie będzie tak nudno :lol2:
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: bartek09 »

Jedną z piosenkarek, które wystąpią drugiego dnia będzie Maria Peszek. Zaśpiewa piosenkę Czesława Niemena pt. "Ptaszek".
:arrow: http://www.plejada.pl/14,21975,news,1,m ... aport.html

Tymczasem na tvn można zobaczyć reklamy z udziałem Sebastiana Karpiel-Bułecki oraz Krzysztofa Trebunia-Tutki. Na razie widziałem tylko te dwie reklamy, ale pewnie juz jutro będzie ich więcej. Ciekawe, czy uda się skompletować wszystkich zwycięzców z ostatnich lat :mhm:
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: ktos »

tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: tomas40 »

ktos pisze:Wodecki poprowadzi Sopot
http://muzyka.interia.pl/wiadomosci_dni ... 1342132,44






i tak Sopot Festival zobaczyło dno........
TVN - MARKETINGOWO NAJLEPSZA
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: Isadora »

Wydaje mi się, że przesadzasz, w każdym razie optycznie pasują do siebie, bywało gorzej, Wodecki jest człowiekiem z branży, znanym i w miarę lubianym, co prawda nie wiem jak poradzi sobie z konferansjerką, bo w TzG Jego wypowiedzi nie zawsze są składne, ale Mołek już się wyrobiła, więc pewnie pociągnie ten duet i może większych wpadek nie będzie, po zatym przy takich wypowiedziach jak Twoja oczekuję kontrpropozycji :mhm:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: tomas40 »

Isadora pisze:Wydaje mi się, że przesadzasz, w każdym razie optycznie pasują do siebie, bywało gorzej, Wodecki jest człowiekiem z branży, znanym i w miarę lubianym, co prawda nie wiem jak poradzi sobie z konferansjerką, bo w TzG Jego wypowiedzi nie zawsze są składne, ale Mołek już się wyrobiła, więc pewnie pociągnie ten duet i może większych wpadek nie będzie, po zatym przy takich wypowiedziach jak Twoja oczekuję kontrpropozycji :mhm:



rozumiem kryzys jaki dopadł tvn ,ale czy takiej stacji nie stać na lepszego prowadzącego?
sądzę że O.Janiak napewno lepiej sprawdziłby się w tej roli niż Wodecki
a tak odnoszę wrażenie ,że wszystko co się dzieje w tym roku z SF jest robione po najniższych koszt
i dziękuje że to już ostatni festival z tvn
TVN - MARKETINGOWO NAJLEPSZA
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: TVN24maniak »

Przecież Wodecki prowadził Drogę do gwiazd w TVN.
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: DJ Ice »

No teraz to przesadzasz tomas40. :shock: Wodecki na prowadzącego MSF to dobry pomysł. W ''Drodze do gwiazd'' bardzo dobrze sobie poradził w roli gospodarza takiego programu tak i myślę, że z konferansjerką w Sopocie również będzie bardzo dobrze - na poziomie.

A kryzys zupełnie, ale to zupełnie nie ma nic z tym wspólnego. Dodanie drugiego prowadzącego pierwszy dzień festiwalu to oznaka kryzysu? :shock: Bezsens. Koszty na takim przedsięwzięciu tnie się w zupełnie innych częściach całego projektu.
Także moim zdaniem to marne wytłumaczenie swojej niechęci.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Kork
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 09 cze 2007, 23:40

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: Kork »

Drugiego dnia będzie też Maryla - info na stronie piosenkarki.

Dziwne w sumie, że jeszcze nie ma informacji co do przyszłego Sopot Festivalu, bo jak pewno pamiętacie gdy TVN przejmował Sopot to TVP wiedziało od marca, czy lutego, że to ich ostatni raz przynajmniej na jakiś czas no i "dzięki temu" już w ogóle się nie postarali :P Póki co oficjalnego info co do przyszłości SF nie ma mimo, że festiwal już za miesiąc.

Czytałem gdzieś że najbardziej z tych 3 naszych stacji zainteresowany jest Polsat, więc jak Nina na swoim postawi to się doczekamy 2 festiwali w Polsacie.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: 46. Międzynarodowy Sopot Festival 2009

Post autor: kamilkomentuje »

Jeśli chodzi jednak o oglądalnoś tegorocznego festivalu, myślę, że drugi dzień i promocja tego dnia - koncert wspomniej o tematyce Cz. Niemena przyciągnie przed telewizory dużą grupę widzów , powód: po prostu, jasne przywiązanie Polaków do tego wspaniałego artysty. Chociaż, kto wie, może TVN za rok, dalej będzie organizował SF.... oby :)
PS. A na Sopockim molo, chorągiewki reklamująe SF już wiszą ;p
PS2. Oprócz wczsniej wypisanych osób biorących udział w drugim dniu festivalu, wystąpi równiez nieznana mi - Gaba.... (niepamietam dalej) > Oprócz tego rekalamują uczestników Konkursu PL i Międzynarodowego :D

Pozdrawiam.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość