TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: bartek09 »

No jak na TVP to na prawdę nieźle, chociaż rewelacji też nie ma. Muzyka ok, ale mogliby zrobić ciekawsze tło i ... ta reklama jest taka sztuczna... :ech:
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: mfdtv4 »

Magia reklamy :) TVN też miał taką sztuczną jesienią 2005 roku, wtedy reklamował nowości m.in. Magdę M., Anioła Stróża i Nianię :) Ten spot jest świetny! Pełen profesjonalizm! Widzę, że TVP uczy się od konkurencji :) 8) Początek to tak jakby sieć ulic Londynu, a później rzut na postacie, każda ma jakiś element przy sobie - reflektor, budkę telefoniczną, logo metra (Underground), samochody itd... :) Fajna jest ta wiązka światła która nadlatuje i przenika pomiędzy bohaterami :) Finał mi się mało podoba :) Logo mogłoby zostać, ale emisję mogli by na razie uciąć albo wrzucić na innym spocie :) Super! 10/10!

Do tej muszę przyznać, że Londyńczycy są kolejnym serialem TVP po Czasie Honoru, Tanerzach i Ranczu, który mnie totalnie wciągnął! Mimo, iż nie mają te seriale tak dobrze wyrobionej marki, to są świetne! Szkoda, że trudno w Polsce znaleźć serial, który by wciągnął a zarazem miał dobrze wyrobioną markę. Teraz Albo Nigdy ma super brand, reklamę itd, wszystko składa się w całość, natomiast fabuła w ogóle nie wciągająca. Natomiast np. Ranczo jest super ciekawe i śmieszna natomiast zero marki x)
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: DJ Ice »

Jaka marka? Jesli chodzi Ci o reklame o sa one az tak promowane ze zgarniaja ogladalnosc, a zasieg TVP nie ma nic do tego. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Nika »

Popcorner.pl pisze:Kto by pomyślał. Jeszcze niedawno chwaliłyśmy TVP za kreatywność przy tworzeniu nowego klipu, promującego jesienną ramówkę, a tu taka wtopa. Nasza czytelniczka Majka odkryła, że TVP bardzo wspomogło się zeszłorocznym klipem stacji Showtime! Zobaczcie i porównajcie: one są niemal identyczne! Przy okazji wypada zapytać - czy telewizja publiczna aż tak bardzo jest przekonana, że Polacy nie mają pojęcia o amerykańskich stacjach TV, że pozwala sobie na takie "inspiracje", nie bojąc się, że prawda wyjdzie na jaw? Czasem nie wystarczy zmienić muzyki, żeby uniknąć skojarzeń...
Polecam zerknąć na stronę Popcornera i porównać obydwa filmiki. Gołym okiem widać, że ludzie z TVP zainspirowali się i to dośc mocno klipem Showtime'a. Żenada, że też nie mogli wymyślić czegoś zupełnie nowego. Jeszcze ciekawe ile zgarnęli siana za ten "świetny pomysł" na reklamówkę?! :uhh:
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Jacek-t »

"Zarząd Telewizji Polskiej S.A. powołał na stanowisko dyrektora TVP1 Wojciecha Hoflika, natomiast dyrektora TVP2 - Rafała Rastawickiego - poinformowało biuro prasowe TVP.

Wojciech Hoflik jest dziennikarzem, scenarzystą i reżyserem telewizyjnym, związanym z Telewizją Polską od 1991 r. m.in. jako reporter i wydawca "Panoramy" i "Teleexpressu" oraz producent. Od lipca 2008 do stycznia 2009 r. pełnił funkcję zastępcy dyrektora TVP1 ds. programów artystycznych i rozrywkowych.

Rafał Rastawicki to dziennikarz i rzecznik prasowy. W TVP zajmował m. in. stanowiska kierownika Redakcji Programów Publicystycznych TVP1 a także zastępcy dyrektora ds. programowych tej anteny w latach 2001-2004.

Stanowiska stracili Iwona Schymalla, która kierowała TVP1 od lipca, oraz Krzysztof Nowak - również od lipca szef TVP2."

Źródło: Onet.pl

Tak jak od dawna przypuszczałem Schymalla poleciała ze stołka jako jedna z pierwszych ofiar nowego kierownictwa. Na co jej było to dyrektorowanie przez 3 miesiące?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Podobno po ostatnich zmianach kierowniczych pracownicy TVP żartowali, że brakuje już tylko Patrycji Koteckiej. No i wykrakali - ma zostać szefową Biura Programowego.

Przy każdym prezesie mówimy, że gorzej już być nie może. A po każdej zmianie okazuje się, że jednak może.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: piotrek888 »

Przedwczoraj i wczoraj "Plebania" i " "Klan" w 16:9. Nie wiem jak z innymi serialami.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Z ''Teleexpressu'' w ubiegłym tygodniu wyleciał podobno Paweł Bukrewicz. Jego miejsce, jak informuje Press, zajmie... Katarzyna Trzaskalska, do ''Panoramy'' powróci zaś Olimpia Górska.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: epsztajnek »

Jeszcze w czasach mojego dzieciństwa była taka zabawa w " komórki do wynajęcia" ( Młynarski wspominał o niej w piosence " W co się bawić ) - pasuje jak ulał :devil: :devil: :devil:
A swoją drogą to nawet sympatyczne, że Olimpia wraca na "stare śmiecie" :tanczy: . Marnowała się dziewczyna w tym "Raporcie z Polski" ( taki odpowiednik "Prosto z Polski" w TVP INFO )
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: DJ Ice »

W tej TVP to już tam wszystkich popier****o?
Bukrewicz to jeden z lepszych i najbardziej lubianych prezenterów Teleexpresu. A Trzaskalska? Zupełnie tam się nie nadaje, zresztą... na pewno nie do żadnego serwisu informacyjnego.
Już lepiej by było gdyby została w ''Panoramie''. Naprawdę nie rozumiem polityki TVP. Zrobią coś fajnego, potem muszą to zepsuć w innym miejscu.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Jacek-t »

"Małgorzata Wyszyńska nie będzie już prowadzić sztandarowego programu informacyjnego TVP1 - informuje portal Wirtualne Media. Wyszyńską o zwolnieniu poinformował Jacek Karnowski, szef "Wiadomości".
- Pani Wyszyńska słabo wypadła w badaniach wizerunkowych prezenterów -mówił w "Dzienniku Gazecie Prawnej" Stanisław Wojtera, rzecznik prasowy TVP. Wojtera przekonywał, że nie chodzi o oszczędności."

Źródło: TokFM.pl
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W sobotę na antenie TVP1 załapałem się na wywiad Joanny Lichockiej z Beatą Kempą. Posłanka była cała zapłakana, ledwo trzymała się na nogach, a Lichocka kieruje do niej pytanie: Co dobrego może wyniknąć z tej tragedii? Po prostu ręce opadają i brak słów. To wstyd, by ktoś tak nieprofesjonalny prowadził programy w jednym z głównych kanałów w Polsce. Akurat przypomniało mi się o tym, gdy zobaczyłem po raz kolejny tą Panią na ekranie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Camilo »

Presserwis podaje, że programy lokalne w Dwójce będą się ukazywać o 16.00, teleturnieje zostaną natomiast przeniesione z 19.30 na 17.30. Nie wiadomo tylko od kiedy zmiany oficjalnie wejdą w życie.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re:

Post autor: Łukasz »

Camilo pisze:W sobotę na antenie TVP1 załapałem się na wywiad Joanny Lichockiej z Beatą Kempą. Posłanka była cała zapłakana, ledwo trzymała się na nogach, a Lichocka kieruje do niej pytanie: Co dobrego może wyniknąć z tej tragedii? Po prostu ręce opadają i brak słów. To wstyd, by ktoś tak nieprofesjonalny prowadził programy w jednym z głównych kanałów w Polsce. Akurat przypomniało mi się o tym, gdy zobaczyłem po raz kolejny tą Panią na ekranie.
Te panie obydwie są siebie warte i obydwie są tak naprawdę z jednej partii. To, że jedna z nich udaje mierną dziennikarkę, kompromitując się przy tym totalnie i rozśmieszając widzów, niczego nie zmienia. Lis ją kiedyś fajnie przedrzeźniał w TOK FM za co potem niesłusznie przepraszał. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Greg Haus »

Może mam jakieś małe zboczenie, ale czy dżingiel w nowej oprawi TVP ( swoją drogą tandetnej) nie przypomina tvn'owskiego?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości