[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mfdtv4 »

sybic pisze:
mfdtv4 pisze:Pogrubioną czcionką zaznaczyłem zwycięzców, natomiast podkreśloną zaznaczyłem gwiazdy, które są znane, przynajmniej zasługują na miano gwiazdy.
No to pojechałeś...
Zaznaczyłeś Anne Popek - a któż to jest?
Nie znam człowieka...
Agnieszka Cegielska nie zasługuje na miano gwiazdy?
Aneta Kręglicka też nie?
A to szkoda, bo to jak dotąd pierwsza i jedyna Polka która została Miss Świata
O Kręglickiej zapomniałem, miałem ją na uwadze. Ale jeżeli chodzi o Cegielską to się nie zgodzę. Szybko zgasiła się jej gwiazda w stacji TVN. Anna Popek prowadzi program Pytanie na śniadanie w TVP2, skoro nie oglądasz to skąd masz wiedzieć. Gwiazdy nie tylko wyfruwają spod TVNowskiej fabryki.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

Oscar Loya będzie gościem specjalnym pierwszego odcinka programu.
http://www.plejada.pl/4,23224,news,1,1, ... tykul.html

W jednym z kolejnych wystąpi Gabriella Cilmi
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

No i mamy czarno na białym kto jet gwiazdami w tym programie :lol2:

Obrazek
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

No to jesteśmy po 1 odcinku. W sumie dobrze, że nikt nie odpadł ;] Dużym zaskoczeniem dla mnie był taniec Muchy (2 miejsce u jurorów). Naprawdę nie spodziewałem się tak dobrego tańca. No i drugie zaskoczenia punktacja dla Wyrwał. 5 punktów od Wodeckiego i Tyszkiewicz - tego chyba nie było. 17 punktów, bo tyle zdobyli - taką punktację z tego co się orientuje zdobyła tylko Steczkowska z Florkiem w specjalnym odcinku Po prostu Taniec. U widzów w głosowaniu większość ma tyle samo głosów. Tylko 3 pary się dzisiaj wybiły. Na 1 miejscu Urbańska, na 2 Mucha i 3 niespodzianka bo Otylka (około 12%). Według mnie była podczas tańca najbardziej zestresowana. Najbardziej podobały mi się dzisiaj tańce Urbańskiej, Muchy i Rosati. Zobaczymy, co będzie za tydzień. No i jaka jest oglądalność 1 odcinka.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Urbańska jest bezkonkurencyjna, zero stresu, na parkiecie jak ryba w wodzie, ale gdybybm była na miejscu pozostałych uczestników to niestety miałabym wrażenie, że ktoś ze mnie zakpił i bawi się moim kosztem :x , no bo jeśli wygrywa taniec, a nie sądzę, żeby Nataszy ktokolwiek zagroził w tańcu, to trudno dopatrzeć się dla Niej konkurencji
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Na jednym z forów ktoś napisał, że to raczej "wpuszczono w maliny" Urbańską, zastanawiam się, czy przypadkiem nie miał racji :?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Merlin_89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 02 mar 2008, 22:21

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Merlin_89 »

Pierwszy odcinek u mnie też pozostawił bardzo pozytywne wrażenie.

Warte zauważenia są przede wszystkim odświeżenie studia na X edycję (bardzo mi się to podobało), 2 rzecz którą zauważyłem to zupełnie inaczej zrobiona czołówka (świetny poziom, duży +). Taniec jak to taniec :D. Jedni lepiej, inni gorzej - będzie im szło co raz lepiej!

To co mi się nie podobało to przede wszystkim jury i nie chodzi mi o oceny (to ich sprawa, ja się nie znam :D). To o co mi chodzi to 2 sytuacje: jedna z Kwiatkowskim kiedy dwa razy chyba powtórzyła się jakaś gadka - "ty mówisz po polsku?", według mnie brzmiało to po prostu trochę chamsko, i moment z Wyrwał, kiedy trudno im było pewnie coś powiedzieć o tańcu, to zaczęły się te gadki wiążące się z jej biustem, według mnie ten moment był trochę żenujący.
Podsumowując, po raz kolejny świetnie zrobiona produkcja, świetnie zebrana obsada, niestety jury, które kiedyś uważałem za najlepsze spośród wszystkich programów tego typu, już się trochę wypaliło.

Uważam też, że producenci robią solidny błąd w każdej edycji odnośnie promocji. Po to zapraszają TAKIE nazwiska, żeby się nimi chwalić, a tymczasem w każdej kampanii billboardowej można zobaczyć jury, nie lepiej gdyby było jakieś wspólne zdjęcie, albo poszczególne zdjęcia najbardziej gorących nazwisk (tyle że to mogłoby być potraktowane za niesprawiedliwość i zachęcanie do głosowania na konkretne nazwiska). W każdym razie coś mi tu zupełnie nie gra. Zauważam też duży +, jeżeli chodzi o billboardy, tak jak na zdjęciu powyżej, brawa dla TVN za wykupywanie najlepszych lokalizacji, w tym wypadku skrzyżowanie Marszałkowskiej i alei jerozolimskich - w tym miejscu codziennie przechodzą i przejeżdżają tłumy ludzi - BRAWO.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mfdtv4 »

Zakpiono z widzów, pisząc, że Urbański pojawi się w 1 odcinku. Drugi minus to chamskie jury, które pojechało po Kwiatkowskim jak po łysej kobyle. Realizacja na plus. Urbańska w TzG to pomyłka, przecież to ślepy zauważy, że tańczy ona jak zawodowa i miała coś wspólnego nawet z tańcem towarzyskim. Miało być wiele niespodzianek, a jak na razie oprócz wielkich gwiazd i odświeżonej grafiki to nuuudy :) Jedyne osoby warte uwagi tamtego wieczoru to Urbańska, Mucha, Rosati no i Majdan :) Oglądalność nie powaliła, nic ciekawego nie leciało w ten czas w tv, więc to nic szczególnego, że wygrali z konkurencją. Nie mogę już patrzeć na parę Skrzynecka - Gąsowski :) Są monotonni i nudni jak flaki z olejem! :ech:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamilkomentuje »

Na mnie I odcinek jubileuszowej edycji programu wywarł duże wrazenie. Co do prowadzących po prostu ich uwielbiam. Jury - fajnie ale proponowałbym trochę zmian np. zamiast Wodeckiego i Tyszkiewicz- Piróga i Eugurollę. Byłoby dość ciekawie. Fajna zmiana kolorów studia i grafiki ale myślałem że dadzą nowe studio. Gdyby Edward M. :D przypuscił ze po 6 edycji pojawi się kolejnch co najmniej 4 to na pewno by nam własnie nowe studio zafundował .Genialne studio było na Ukrainie - piętrowe :tanczy: Wyglądało zajefajnie. Teoszkę mi się niepodobało pozątkowe kadrowanie tuż po występie gwiazdy specjalnej - to od strony publicznosci. Zamiast nieo powinni nabrać dynamizmu i dac tak jak było kiedys: muzyczka Tzg + króciutki układ taneczny prowadzących. To było fajne :D Tego mi brakuje ;/ Obsada super, podobło mi się występ Nataszy, Muchy i Rosati. Chajzer tez nawet nawet. Na pewno jeszcze ktoś się wylansuje. 3mam za nich kciuki. Tak na marginesie dodam ze bardzo się cieszę z faktu braku w ramówce YCD. Wdg.mnie w polsce format się wyczerpał i niepowinien być już emitowany. Co do TzG to niemam zdania na ten temat. Fajna byłoa pora pierwotna: sobota po Kryminalnych :d pozdrawiam ;p
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

Pierwszy odcinek oglądało 4.630.596 widzów (30 proc. udziału) 8)
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: DJ Ice »

Nie wiem, czy mogę wyrazić swoją osobistą opinię tak jak było kiedyś czy nie... ale jednak napiszę co nieco.

Sobota dla ''Tańca...'' już była i ten dzień emisji był zdecydowanym błędem dla tego programu... zresztą niedziela to dzień dla TzG, pora także, co widać po wynikach.

W innych stacjach nie było nic ciekawego, no może prócz Polsatu. A tak TVN zgarnął widownię dużym jubileuszowym widowiskiem. Nawet widać, że zmiany w składzie jurorskim i prowadzących nie są potrzebne - zdobyli już sympatię widowni.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mfdtv4 »

Chcę podkreślić, że te 4,6 mln widzów to i tak dosyć mało jak na taką ekipę i brak Rancza. Gdyby na TVP1 pojawiła się V seria serialu z Żakiem, Ostrowską i Lipińską to TZG miałby oglądalność na poziomie 15%? Może udało by im się przyciągnąć przed TV te 3 mln widzów. Format się wypalił, to już nie to samo co II, III czy choćby nawet VI edycja TZG. A promowanie na siłę i robienie gwiazd za wszelką cenę z Galińskiego i pani Czarnej Mamby, czyli Iwonki Pawlović są niesmaczne :) Mam nadzieję, że to ostania edycja w ogóle, albo czeka nas przynajmniej sezon odpoczynku od tańczących... no właśnie "gwiazd"? Właśnie takie programy jak TZG, GTNL czy JOŚ dogłębnie zacierają granicę pomiędzy osobą medialną a gwiazdą. A szkoda. Od tej chwili każdy kto pojawi się w jakimś talent show, reality bądź operze mydlanej będzie miał status gwiazdy! :nie:
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Pemol »

Tak naprawdę żadna z osób biorących udział w obecnej edycji, nie zasługuje na status gwiazdy. Jury jest bardziej promowane od uczestników. Oczywiście nie obyło się bez ich popisów podczas pierwszego odcinka. Coraz bardziej przypomina jury "You Can Dance", gdzie na siłę prowadzone są sprzeczki. Pani Beata reklamuje "Tele Tydzień", w którym pisze felietony, "Czarna Mamba" reklamuje mrożonki. Tak naprawdę jury nic ciekawego na temat tańca nie powiedziało. Jeżeli chodzi o prowadzenie to jak zwykle na wysokim poziomie, chociaż te żarty na początku "na siłę" były nie potrzebne. Tańce jak tańce, na wielki plus zaskoczenie odcinka - Anna Mucha, na duży minus uczestnictwo Nataszy Urbańskiej, która nieudolnie tłumaczy się, że nic nie umie, i że szkoła baletowa to nie to samo, skoro każdy widział jej wybryki chociażby w "Przebojowej nocy". Natasza umie tańczyć, nie powinna brać udziału. Na koniec, nie podoba mi się wielka X dodana do logo programu, która nie potrzebnie je szpeci. Kolejna edycja nie różniąca się od pozostałych, no może poza znanymi nazwiskami. "TzG" wypalił się już dawno. Po co kolejne edycje? Ile można.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

Pemol pisze:Tak naprawdę żadna z osób biorących udział w obecnej edycji, nie zasługuje na status gwiazdy.
Otylia Jędrzejczak też nie? To kogo ty byś chciał zobaczyć? Lecha Kaczyńskiego w parze z Jarosławem? Benedykta XVI w parze z Celine Dion? Skład tej edycji jest jednym z lepszych.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Pemol »

Otylia Jędrzejczak jest pływaczką, sportsmenką, zasłużoną sportsmenką. Ale nie jest gwiazdą i na pewno za taką, siebie nie uważa. A Iga Wyrwał jest GWIAZDĄ?! Pierwszy raz ją widzę, czemu się nie dziwię, bo nie czytam pism, w których ona się pojawia. Jak na modelkę, to za ładna nie jest. Majdan gwiazdą? Dajcie spokój. Poza tym mówię o statusie gwiazdy, a nie o znanych nazwiskach.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości