[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Mam talent

Post autor: Pemol »

kamilkomentuje pisze: Denerwuje mnie jeszcze jedna rzecz: dlaczego nie pokazują występów tych "mniej" utalentowanych?
No ja wolę jak pokazują talenty, niż tych bez, więc mi to odpowiada. Tych samo dają skróty tych z talentami. A "kiełbasie" za dużo poświęcili czasu.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

kamilkomentuje pisze:Denerwuje mnie jeszcze jedna rzecz: dlaczego nie pokazują występów tych "mniej" :D utalentowanych?
Jak nie pokazują...
A tych dwóch kretynów w kapeluszach, co to jęczeli jeszcze wtedy, gdy dostali X X X?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

W ogóle się nie dziwie. chyba pobili rekord bodcinkówm castingowych. Az strach myślec il;e bedzie oglądało finał :D
Fajny filmik --> http://www.youtube.com/watch?v=SZLaZyMp ... r_embedded Ukrainski MT :D
Jesli ktoś by znalazł jakie studio MT mają na Ukrainie, byłbym wdzięczny :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

Dużo jest na YT filmików ze studia. Na przykład ten:http://www.youtube.com/watch?v=tqo1wY_mRQg
Wygląda na to, że na Ukrainie mają jednego prowadzącego, a właściwie prowadzącą.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

Niewiem czy ktoś z was wie, ale nasi - Mellkart ball robia karierę za granicą a dokładnie to w rosyjskiej edycji Mam talent. Powiem szczerze, że najlepsze występy mieli w MT w Polsce, ten w Rosji jakoś mi nie przypadł do gustu. występują w bardzo dziwnym studio. W ogóle mi się ni podoba. prtzypomina mi to gimnastyczny Hit Generator xD
Co do edycji Ukraińskiej - o niebo lepsza od Rosyjskiej. Zdaje isę ze fajni jurorzy. Fajne barwy programu (szkoda ze u nas nie wykorzystali w calości bieli i czerwieni). Castingi tez super wyglądają. Studio wzorowane na brytyjskim (tak mi się wydaje). Poziom podobny jak u nas, ale co do studia - my góra. Nawet to w Ameryce nie jest takie dobre jak u nas. Tak myślę. A w Anglii/ W. Brytanii to nie wspomnę. Francuskie - bardzo dziwne, jakieś okrągłe. Osoby które pracowały nad dodatkami w polskiej wersji naprawdę brawa. Chociażby we francuskiej, może sie czepiam ale to psuje wygląd: tzw. "iksy" wiszące nad sceną, czy za jurorami - beznadziejne. u nas wyglada to staraniie. Podobnie jest ze stołęm jurorów - zaokrąglone, dopracowane (podobnie jak na ukrainie) a we Francji czy innych wersjach: katastrofa. Na dodatek siedzenia w studio we francuskiej wersji obłozona jakims białym materiałem co wyglada nie za ciekawie.
Podoba mi sie rozwiazanie jakie RTL załozył w niemieckiej edycji programu. Mianowice podczas castingów tuż za uczestnikami wisi świecące logo programu w dużej skali. Wygląda to bardzo ciekawie.
Jeśli znacie jakieś filmiki na YT z pokazanymi studiami z ca łego swiataprogramu MT, bardzo ropisze o linki, bo mi jakoś to nie idzie ;/
Pozdrawiam :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Mam talent

Post autor: Greg Haus »

kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

Kolejny odcinek II serii za nami. Masa talentów. Tyle powiem. Zaskoczył mnie ostatni uczestnik castingu : Marcin? Nie pamiętam nazwiska. Genialny głos. Gdy w odcinkach pólfinalowych dobierze sobie przyzwoity utwór do swojego głosu ma szanse wygrać. (przynajmniej na razie :D)
Podobały mi się występy wokalne pozostałych uczestniczek programu, ale nie tak bardzo jak Marcina.
Powiem sczerze, że brakuje mi tych 20 minut MT tak jak w poprzednim sezonie. Myślę ze niepowinni tego czasu usuwac. Strasznie mi brakuje skrótu "gorszych" talentów ;/ Aż byłem ciekaw, jaki występ przedstwiła grupa, w której robiono drinki (stały na scenie palmy, umalowani faceci na czarno --> murzyni :D czy ci przebrani za klaunów) Świetny występ "nagiego" faceta :D

Teraz mam takie opytanie:
Może ktoś wie, jaką nazwę ma podkład muzyczny, użyty podczas występu Ocelot Fundation? (grupa taneczna) Wiem, ze jest on wykorzystywany podczas wejscia jurorów do studia podczas live'ów.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Mam talent

Post autor: Pemol »

Mnie skrótów gorszych talentów nie brakuje. W tym odcinku rzeczywiście, dużo talentów. Jeżeli chodzi o występ Marcina, to podobał mi się, ale piosenka "Paparazzi", była w niektórych momentach zafałszowana, no ale to z powodu tremy, więc usprawiedliwiam. Agnieszka Chylińska mówi po francusku, fajnie. Ciekawe, czy mówi dobrze, czy akurat znała taki zwrot. Może się uczyła kiedyś. Coraz bardziej denerwuje mnie Foremniak. W niektórych momentach jest zabawna, ale nie rozumiem czasami w ogóle jej intonacji głosu, tak samo gestów. Zachowuje się jakby miała nierówno pod sufitem. Co to za opinia "dla mnie jesteś... dziwny". Hmm... No i montażysta jak zwykle odwalił swoją robotę, montaż to tragedia po prostu.

Kamilkomentuje, piosenka o którą pytasz to zapewne "Lux Aeterna" z filmu "Requiem dla snu" (Requiem for a Dream).
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

Z odcinek na odcinek coraz więcej ludzi ogląda 8) ostatni 5,07 mln :D

http://www.wirtualnemedia.pl/article/28 ... ncyjny.htm
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Mam talent

Post autor: mfdtv4 »

Nie dziwi mnie to, gdyż program naprawdę ciekawy :) VI edycja JOŚ najnudniejsza ze wszystkich, mimo kilku zmian :D No cóż, ciekawy jestem kto tym razem okaże się polskim talentem :)
esje
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 29 wrz 2009, 15:11

Re: Mam talent

Post autor: esje »

Foremniak chyba nie będzie w kolejnej edycji. Trochę się Pani sypie, a do tego udawane myślenie. Próbuje na siłę powiedzieć coś mądrego, ale jej nie wychodzi. W pierwszej edycji prezentowała się zdecydowanie lepiej.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

Dodaję kilka filmików (na razie 4) z Mam Talent, ale nie Polskiej edycji:
zwycięzczyni MT na Ukrainie, wyjątkowy występ:
http://www.youtube.com/watch?v=GUANewh4 ... re=related

niesamowicie przerażajacy występ, zakończony "happy end-em" (nie wiem tylko gdzie reazliowany - 4 jurorow? w tym mieszanka - US i UK? ;/)
http://www.youtube.com/watch?v=jckJhOPp ... re=related

nie Mam Talent, ale...
http://www.youtube.com/watch?v=twTX-eNX ... ature=fvwp

wpadka w Britains Got Talent :D
http://www.youtube.com/watch?v=kLtD9ZF6 ... re=related
tvn - wiosną programowo najlepszy.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

Ten drugi filmik to też Britain's Got Talent. 4 juror, Kelly Brook wystapiła tylko w paru odcinkach. A Piers Morgan jest jurorem zarówno w brytyjskiej, jak i w amerykańskiej edycji.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Mam talent

Post autor: Pemol »

Odcinek 4 był świetny i zabawny. Ale to, co robi montażystka, coraz bardziej mnie denerwuje. ILE RAZY do jasnej cholery, można pokazywać wygłupy Prokopa i Hołowni, w czasie jednego występu!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości