Bogdan Rymanowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Izabela
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 24 lut 2009, 10:43
Lokalizacja: Gdzieś w centrum Polski ;-)

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: Izabela »

Oglądał ktoś może dzisiejszą kawe na ławe?? :-)
Rozbawiło mnie do łez, jak Pan Bogdan zapytał się prezydenta (ktory lubi długo rozmawiać przez telefon), czy nie boi się podsłuchu :jupi: :brawa:
Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: TVN24maniak »

TVN24 nadawanie wieczoru wyborczego rozpocznie o godz. 21:45. Jego gospodarzem będzie Bogdan Rymanowski, a program będzie nadawany z wirtualnego studia, które da możliwość w przejrzysty sposób prezentowania m.in. sondażowych wyników zaraz po zamknięciu lokali wyborczych. Na zlecenie stacji telefoniczny sondaż wykona SMG/KRC. Ankieterzy zadzwonią do mieszkańców Warszawy, Krakowa i Gdańska.
Źródło: http://www.wirtualnemedia.pl.
Wieczory wyborcze zorganizuje również : Polsat News , TVP1 z TVP Info i Superstacja.
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: TVN24maniak »

Będziemy mieli supernowoczesne wirtualne studio - mówi Rzeczpospolitej Bogdan Rymanowski, który poprowadzi właśnie z niego Wieczór Wyborczy TVN24.
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: LethalOne »

Bardzo ciekawe nagranie - Kawa na Lawe w wersji rezyserskiej, slychac odliczanie do wejscia na antene itp. Warto obejrzec, panowie z TVN24 wtedy sie kompletnie pogubili :roll:


LINK - http://www.mediafire.com/file/mnehtikdm ... 09_unc.avi


Obrazek


.
Obrazek
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: piotrek888 »

Obrazek
Obrazek

leukemia.pl
monetowy_chlopak

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: monetowy_chlopak »

Czy "Kawa na ławę" wróci jesienią oraz kiedy Bogdan powróci do prowadzenia "Magazynu 24 godziny". Mam dosyć Anny Jędrzejowskiej, którą oprócz piątków, sobót i niedziela pojawia się w inne dni!
Robert026
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 138
Rejestracja: niedziela 19 kwie 2009, 16:27

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: Robert026 »

Pewnie wróci na 6 września na pierwsze wydanie programu "Kawa na ławę". Więc w "24" pojawi się 7 września. Poza tym kilka miesięcy temu Anna Jedrzejowska nie była obecna w "24" przez dwa miesiąca, więc teraz zapewne musi odbrobić swoją nieobecność.
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

Witam was
Jestem tu nowa.Jak wskazuje moj nick jestem fanka Pana Rymanowskiego.Chcialabym sie wszystkich was zapytac czy chcielibyscie poznac osobiscie Pana Rymanowskiego?? jesli tak to o czym byscie z nim rozmawiali?? jesli juz ktos z was mial taka okazje poznac Pana Bogdana to o czym z nim rozmawialiscie?? jaki jest prywatnie?? to byloby na tyle czekam na wasze odpowiedzi.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: piotrek888 »

fanka rymana pisze:Witam was
Jestem tu nowa.Jak wskazuje moj nick jestem fanka Pana Rymanowskiego.Chcialabym sie wszystkich was zapytac czy chcielibyscie poznac osobiscie Pana Rymanowskiego?? jesli tak to o czym byscie z nim rozmawiali?? jesli juz ktos z was mial taka okazje poznac Pana Bogdana to o czym z nim rozmawialiscie?? jaki jest prywatnie?? to byloby na tyle czekam na wasze odpowiedzi.
Brzmi jak agent Tomek :lol2:
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: Jacek-t »

piotrek888 pisze:
fanka rymana pisze:Witam was
Jestem tu nowa.Jak wskazuje moj nick jestem fanka Pana Rymanowskiego.Chcialabym sie wszystkich was zapytac czy chcielibyscie poznac osobiscie Pana Rymanowskiego?? jesli tak to o czym byscie z nim rozmawiali?? jesli juz ktos z was mial taka okazje poznac Pana Bogdana to o czym z nim rozmawialiscie?? jaki jest prywatnie?? to byloby na tyle czekam na wasze odpowiedzi.
Brzmi jak agent Tomek :lol2:
Skoro przedmiotem zainteresowania jest redaktor Rymanowski a nick żeński to raczej agentka Marysia, przed którą Kuźniara ostrzegał niedawno poseł Kalisz :lol2: .
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: piotrek888 »

No wiesz, ale teraz wszyscy wiedzą jak wygląda agent Tomek więc może zmienia image i przykrywkę :lol2:
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

Nie jestem agentką :lol2: widze ze nikt niechce sie wypowiedziec w sprawach o ktore pytalam w powyzszym poscie a szkoda. ;(
Ewa Gerbatowska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 07 gru 2009, 15:56

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: Ewa Gerbatowska »

Uwielbiam " Kawę na ławę"!
Ewa Gerbatowska z Torunia:)
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

Bardzo tęsknie za Panem Bogdanem i za jego programem mam nadzieje,ze juz niedlugo powroci z urlopu.Ma taki sexowny glos :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości