Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

maxxx pisze:Bez obaw! :) Ale zaraz zaraz.. 14 maja :> Czyli, że Joanna następny tydzień będzie ? :szalony:
Wszystkie znaki na ziemi, na niebie i w grafiku oczywiście, wskazują, że tak (ew. TAK - jak w reklamówce TVN) :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

piotrek888 pisze:Wszystkie znaki na ziemi, na niebie i w grafiku oczywiście, wskazują, że tak (ew. TAK - jak w reklamówce TVN) :lol2:
Super! :tanczy: To pilnuj ten grafik żeby nie zaszły zmiany :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Myślałem, że bedzie gorzej a w sumie jeden pełny serwis odpadł i drugi został trochę nadgryziony zębem kampanijnym :D
Ale przynajmniej ostatni o 15 był owocny w rozmowy z politologami, czyli coś co Joasia lubi :) W tak zwanym międzyczasie odwiedzili Ją redakcyjni goście A.Morozowski i J.Stawiski.
A teraz drodzy fani, prosze się przyznać: kto się opuścił w oglądaniu "Prosto z Polski" ? :xx:
Bo u mnie w tym tygodniu frekwencja o 17:10 mocno kuleje :lol2:
Only Joanna K. może to zmienić :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

maxxx pisze: A teraz drodzy fani, prosze się przyznać: kto się opuścił w oglądaniu "Prosto z Polski" ?
Mam czyste sumienie :lol2: PzP stoi nie tylko Joanną , ale i co niektórymi fajnymi reporterkami.
Oczywiście nie oznacza to pilnego oglądania przez całe 40 minut ( zresztą nigdy nie oznaczało ) , ale rękę na pulsie trzymam :rozglada:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Ogromnie mi się podobała ta rozmowa o 15:00 z politologami. Joanna, jak widać to politolog z zamiłowania, a nie tylko z zawodu jak niektórzy. :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Łukasz »

Pewnie się narażę fanom, ale zaczyna przenosić trochę nawyki z PZP do DNŹ. Chodzi mi o te "zautomatyzowane" schematyczne zdania. Niech tego nie robi. :D Zresztą u Anity Werner też się to zaczyna pojawiać w "Faktach" o 16:00 - mówią jak automaty. Pewnie tak są szkoleni, ale aż do przesady...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
floradys
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 29 mar 2010, 00:11

Re: Joanna Kryńska

Post autor: floradys »

od roku nie oglądam tvn24 bo wszyscy są tam jak roboty. dobrze wiedzieć że nie tylko ja to zauważyłem. Są zbyt dobrzy
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Joanna Kryńska

Post autor: filipek24 »

Dziś Anna Jot
Ale może Joanna pojawi się w "Pzp" albo urlop po tych dyżurach w Dniu na Żywo. Mam nadzieję, że będzie to pierwsze :)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Przed 11 miałem wrażenie , że kręci się po studio, czyli jak nie pojawi się o 11:30 , to do 17tej
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Właśnie Anna J. zapowiedziała, że za chwilę pojawi się Joasia. Jak widać Anna J. ma abonament na serwisy w pierwszej połówce godziny :lol2: .
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Ja tak samo próbowałem Ją dostrzeć gdzieś w tle za Anną, ale dopiero na sam koniec pojawiła się na widoku ;)
A wystarczyło sobie przypomnieć to co mówił Piotrek888 :hmm:
Pełna godzina, połowkowa-najważniejsze, że ma abonament do 14stego maja :jupi:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Joanna Kryńska

Post autor: filipek24 »

Sorki za pomyłkę xD
Ale przyzwyczaiłem się do Joanny o pełnych godzinach i zobaczyłem Annę Jot, więc już wstukałem to na forum, ale jednak Asia jest :)
To bardzo dobrze ;)

PS: Czy Wy też macie wrażenie jakby Joanna obok Anny Jot i Michała Ch. stała się trzecią twarzą "Dnia na Żywo" ?
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Czy Wy też macie wrażenie jakby Joanna obok Anny Jot i Michała Ch. stała się trzecią twarzą "Dnia na Żywo" ?
Oj, to już chyba coś więcej niż wrażenie ;) Ale mam nieodparte wrażenie (notabene :lol2: ), że fraza "trzecia twarz" w przypadku Joasi nie brzmi najładniej :nie:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Joanna Kryńska

Post autor: filipek24 »

Chodziło o to, że po zlikwidowaniu "24 godzin" Anna Jot miała dołączyć do M. Cholewińskiego i mieli to być stali prowadzący, czyli tzw. "Twarze programu"

Uwierz mi Maxxx , że nie miałem zamiaru, by ktoś mógł to tak zinterpretować. Joanna jest tam najpiękniejszą twarzą ;)
Ale coś w tym jest, że ostatnio coraz częściej pojawia się ona w "DnŻ" niż w "Pzp" , a to dobrze, bo mamy okazję ją dłużej i częściej widywać ;)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

filipek24 pisze: Ale coś w tym jest, że ostatnio coraz częściej pojawia się ona w "DnŻ" niż w "Pzp" , a to dobrze, bo mamy okazję ją dłużej i częściej widywać ;)
Stara miłość jednak nie rdzewieje i nawet gdy przez cały tydzień PzP prowadzą Marta Kuligowska czy Krzysztof Górlicki to edycje weekendowe nieodmiennie nagrywa Joasia :D .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości