Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: Łukasz »

Oglądałem "Fakty po Faktach" wczoraj albo przedwczoraj i jeszcze nigdy nie widziałem Beaty Tadli tak skandalicznie nieprzygotowanej i nie mającej zielonego pojęcia o czym rozmawia. Najpierw gościem był Komorowski (rozmowa nagrana wcześniej), a pytań nie tylko nie rozumiałem ja sam (co mi się raczej nie zdarza), ale nie rozumiał ich także sam Komorowski i chyba tylko z elegancji i będąc pod wrażeniem przemiłego głosu Tadli, starał się coś tam odpowiadać. Pytała go albo o rzeczy o których już wiadomo od dawna, albo o takie, o których przecież on nic nie może wiedzieć. Największą kompromitacją było jednak jak chyba ze dwa razy zapytała Komorowskiego o jakieś tam dokumenty, a potem on jej tłumaczył, że to nie o takich dokumentach była mowa i ewidentnie wyszło na to, że Tadla nie wie o czym rozmawia. Przerywałą mu też w pół zdania z jakimiś głupmi pytaniami nie mającymi sensu.

Potem gościem był Klich. Edmund. Pytała go, czy poznamy przyczyny tragedii Smoleńskiej, a potem czy powinniśmy te przyczyny poznać (w sensie, jak będzie dla nas lepiej). :D Znowu miała miejsce seria pytań oderwanych od rzeczywistości z jakimiś głupimi wtrąceniami kompletnie bez sensu. Dobrze, że sam Klich szybko to wyczuł i opowidał to, co ma ciekawego do powiedzenia, zamiast odpowiadać na pytania.

Bardzo się na niej wczoraj zawiodłem. Tak nieudanych rozmów z udziałem Beaty Tadli nie widziałem nigdy i nie sądziłem, że może przyjść tak totalnie nieprzygotowana. "Kompromitacja!" - jak to dawniej z Marcinem lubiliśmy mówić. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

To ewidentnie Bronisław Komorowski był nieprzygotowany. Nie wiedział jakie dokumenty dostał oraz powiedział, że wszczęto śledztwo, którego tak naprawdę nie wszczęto. Może ma problem z kojarzeniem oraz rozeznaniem.

Co do Klicha. Jeszcze tego samego dnia portale różnorakich gazet cytowały:

Beata Tadla w programie FpF w TVN24 w rozmowie z Edmundem Klichem
Edmund Klich w TVN24 potwierdził, że wie do kogo należy piąty głos z kabiny pilota

Dziennikarz jest po to, aby pytać. Gdyby Tadla znała odpowiedzi na zadane pytania, to nie robiłaby programu publicystycznego i zapraszała tych gości, tylko powiadomiła o tym w Faktach. Dziennikarz nie zna odpowiedzi na pytania, które chce zadać gościowi. Nie można dać czasu politykowi na przygotowanie odpowiedzi. A, że Komorowski był nieprzygotowany, zwłaszcza w sprawie dokumentów, to już nie sprawa Beaty Tadli, tylko Marszałka oraz jego zaplecza.

Proszę Panią, ja nie wiem, co to są za dokumenty. Odpowiedni ludzie w Polsce będą je analizować
Kim będą ci ludzie? - pyta Tadla.
Na co Komorowski
Proszę Panią, ja nie wiem, na pewno odpowiedni.

Marszałek, osoba wykonująca funkcję Prezydenta RP nie wie?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: Łukasz »

Mi najbardziej utkwiło w pamięci z tej rozmowy wielokrotnie powtarzane zdanie: "Pani redaktor, to nie jest pytanie do mnie", wypowiadane zarówno przez Klicha jak i Komorowskiego kilkakrotnie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kamil86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2010, 16:59

Re: Beata Tadla

Post autor: Kamil86 »

Zdjęcia ze spotkania z Beatą Tadlą na Uniwersytecie Opolskim (29 kwietnia 2010). Poniżej link do wywiadu udzielonego przez Beatę w Radiu Plus po wizycie na uniwersytecie.

Obrazek

Obrazek

http://www.plus.opole.pl/index.php?opti ... Itemid=215
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Beata na premierze albumu "Pier(w)si w Polsce"

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
queen ana
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 202
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 14:22

Re: Beata Tadla

Post autor: queen ana »

Obrazek
http://poranektvn24.dbv.pl/news.php- Nieoficjalna Strona o Poranku
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Beata Tadla

Post autor: bartek09 »

Teoretycznie to Beata powinna dzisiaj prowadzić "Fakty" sama, a Marciniak w "FpF" :D Chyba, że zrobią tak jak wczoraj.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

bartek09 pisze:Teoretycznie to Beata powinna dzisiaj prowadzić "Fakty" sama, a Marciniak w "FpF" :D Chyba, że zrobią tak jak wczoraj.
Beata dziś w "Faktach po Faktach". Tak jak wczoraj.
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Beata Tadla

Post autor: sylwiagfan »

Jak zobaczylem te zdjecia to szczena opadla mi do kolan, i tylko dla Beaty kupie ten caly album :P

Zdjecia z albumu Pier(w)si w Polsce

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

MILF :rydzyk:

zdjecia ze strony http://www.insomnia.pl/_Pier_w_si_w_Pol ... 44-s4.html
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Beata na "Złotym nosie Pani"

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
eastnews.pl

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

mwmedia.pl
rat123
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 20 sty 2010, 23:44

Re: Beata Tadla

Post autor: rat123 »

sylwiagfan pisze:Jak zobaczylem te zdjecia to szczena opadla mi do kolan, i tylko dla Beaty kupie ten caly album :P

Zdjecia z albumu Pier(w)si w Polsce

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

MILF :rydzyk:

zdjecia ze strony http://www.insomnia.pl/_Pier_w_si_w_Pol ... 44-s4.html
Robią furorę te zdjęcia, robią;) Beata ma prze zdecydowanie najpiękniejszy biuścik ze wszystkich kobiet z tego albumu, choć zresztą mogła pokazać ciut więcej jak np. Omenaa Mensah;)) bo przecież nie ma nic do ukrycia:)
rat123
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 20 sty 2010, 23:44

Re: Beata Tadla

Post autor: rat123 »

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Beata Tadla

Post autor: Nika »

MILF :rydzyk:
Oł dżizys! :lol2:
No, ale trudno się dziwić, Becia kręci wielu, nawet tych sporo młodszych. :D
rat123
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 20 sty 2010, 23:44

Re: Beata Tadla

Post autor: rat123 »

Teraz coś z innej beczki, szpilki Beaty;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kilka innych fotek
Obrazek
idolo.pl
Obrazek
press.pl
Obrazek
styl.pl
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Beata Tadla dziś w TVN Warszawa o 20:20. Może jakieś capy ew. video? :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości