[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

To prawda, że edycja jest pechowa :( , poprzednia była mocno kontrowersyjna :evil:, wydaje się , że przydałoby się jakieś odświeżenie, być może w w postaci edycji specjalnej :?, no bo kolejne gwiazdy, wiadomo, kto może wystąpić, w kolejce czeka Zielińska :P j Jej podobne letnie nazwiska, które chcą się podlansować w kolejnym show, może przyciągnęłaby widzów himeryczna, ale jednak gwiazda, Górniak :?, może urodziwa Przybylska :?
Wiadomo, że 12 edycja raczej będzie, bo być musi (pakiety), tylko jednak trochę nudno i przewidywalnie się zrobiło, i to już przynajmniej od trzech edycji :ech: (Gardias, Mucha i teraz Kamińska ew. Glinka)
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

No i odpadła Olga Bołądź, jedyna świeża i naturalna osoba tej edycji. Ponadto bardzo dobrze tańczyła, więc tym bardziej żal. Brawa dla TVNu za lansowanie klockowatej Kamińskiej :evil:
Liczą się tylko Fakty.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

czerk pisze:No i odpadła Olga Bołądź, jedyna świeża i naturalna osoba tej edycji. Ponadto bardzo dobrze tańczyła, więc tym bardziej żal. Brawa dla TVNu za lansowanie klockowatej Kamińskiej :evil:
Fani Kamińskiej też uważają, że jest świeża i naturalna :lol2: , niestety klockowata pozostanie do końca, bo to taki typ, chociaż przyznać trzeba, że Maserak robi co może :uhh: , Grochola to dla mnie Allen w damskim wydaniu, ale nie pamiętam czy windsurfer też zgarnął cztery dziesiątki :? , no i Grochola ma zdecydowanie wdzięczniejszego partnera niż Steve patrnerkę :lol2: , finał jak zwykle przewidywalny na 99%, czyli Kamińska vs Glinka, chyba, że Grochola namiesza dzięki Klimentowi, który jest bardzo lubiany :D , samochodem i tak wyjedzie Kamińska, będzie to jakś nagroda pocieszenia za Wiktora :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Powrócę najpierw do poprzedniego odcinka, w którym brane był też punkty z 8 odcinka czego się nie spodziewałem (dlaczego więc w 2 odcinku nie mogą brać punktów też z 1?). Żałuję, że odpadła Olga. Gdyby odpadła Grochola to Bołądź mogłaby jeszcze namieszać i wywalić Kamińską, ale takto nie ma szans. Zresztą wolę w finale Kamińską niż Grocholę. Nie wiem jak to się stało, że dotarła aż do półfinału. To chyba jest pierwsza edycja w której wszystkie 6 pań otrzymało 40 punktów. Póki co kibicuje Glince. W tej edycji chyba bardziej i tak rywalizują ze sobą tancerze, a nie gwiazdy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Ostatni odcinek był bardzo przewydywalny, ale za to finał może być dobry. Żadna z finalistek nie była moją faworytką (była nią Oceana i Bołądź), ale jak mam wybirac wybiorę Glinkę. Jej tańce bardziej zapadły mi w pamięci.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Adrian ;P pisze:Ostatni odcinek był bardzo przewydywalny, ale za to finał może być dobry.
Finał też jest bardzo przewidywalny :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Efcia »

Julia tańczyła pięknie, ale Kasia Glinka ze Stefano byli niesamowici i rewelacyjni! Bardzo żałuję, że Oni nie wygrali :(
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Tak, Terrazino jest faktycznie rewelacyjnym tancerzem :brawa: , też żałuję, że nie wygrał z Glinką, ale poziom obu pań był wg mnie bardzo porównywalny, no i od pooczątku mówiło się, że Mercedesem wyjedzie Kamińska :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

Tańczące gwiazdy ciekawsze niż debata

Debatę prezydencką w TVP1 oglądało średnio 3,29 mln widzów, którzy zapewnili stacji 21,33 proc. udziału w rynku. Natomiast na antenie TVP Info program śledziło średnio 801 tys. telewidzów (5,18 proc udziału w rynku) - wynika z danych Nielsen Audience Meauserement przygotowanych dla portalu Mediarun.pl.

W niedzielny wieczór większa popularnością cieszył sie finał 11. serii "Tańca z gwiazdami", który przyciągnął przed odbiorniki średnio 4,37 mln osób w grupie 4+, przy udziale w rynku na poziomie 28,27 proc. Trzecia lokata w tym paśmie należała do Dwójki (mecz Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej) - 2,51 mln widzów, 16,23 proc udziału w rynku, a czwarte miejsce zajął Polsat (m.in. "Wydarzenia", "CSI: Kryminalne Zagadki Miami") - 1,2 mln widzów, 8,09 proc. udziału.
http://www.medialink.pl/artykul/7844,Ta ... ata,group4
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Debata była nudna :ech: , oglądalność 11 edycji była niezła, ale już nie tak dobra jak w mojej ulubionej 8 edycji :D (coś koło 6 mln chyba było :mhm: )
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

8 edycję oglądało 4,7 mln. Oglądalność tej edycji była według mnie bardzo dobra. Zeszłoroczna 9 miała dużo mniejszą oglądalność, więc jest dobrze. Z wygranej Kamińskiej zadowolony nie jestem. Mam tylko nadzieję, że nie zobaczymy Maseraka w 12 edycji. Przydałaby mu się teraz chociaż jednosezonowa przerwa.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Adrian ;P pisze: Mam tylko nadzieję, że nie zobaczymy Maseraka w 12 edycji. Przydałaby mu się teraz chociaż jednosezonowa przerwa.

Maseraka już wystarczy, mówi się, że w kolejnej edycji zobaczymy Barańskiego, być może właśnie w miejsce Maseraka.
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

To potwierdzona informacja. W kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy Andrzeja Deskura.
Aktor zasłynął m.in. dzięki show Polsatu "Jak Oni Śpiewają", serialom "Na Wspólnej" czy "Majka".
http://www.plejada.pl/3,35664,news,1,1, ... tykul.html
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

Potwierdzamy, Maciej Jachowski zatańczy w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami".
http://www.plejada.pl/3,35727,news,1,1, ... tykul.html
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mojpierwszyraz »

A ponoć Pan Edward Miszczak oprócz naklananiaGórniak do dwunastej edycji, nakłania rónież Tomasza Karolaka i Borysa Szyca...
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości