Marek Tejchman

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adso20pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 13 sie 2010, 12:15

Re: Marek Tejchman

Post autor: adso20pl »

Czemu ten koles nie ma jeszcze oficjalnego fanklubu?:)
Basikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 09 sty 2010, 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Marek Tejchman

Post autor: Basikk »

A czy pan Marek to jakas gwiazda, bożyszcze (nie dla mnie to nie założe :P )? Jak dla mnie dziennikarz, człowiek-którego tylko dlatego oglądam, że o tej porze mam czas i lubie jego sposób przekazu-a TVNCNBC lubie i tyle(bardzo fajnie tez prowadza pan Marcin i Rafał),,,fancluby kojarza mi się z dziećmi takimi 12-13 lat :D
Poza tym o gustach się nie dystkutuje i tyle w tym temacie :)

P.S.
Ostatnio coś nie było pana Marka, a tematy biznesowe równiez ciekawe w zeszłym tygodniu i program jakoś tak kończył sie 3-5 min wczesniej..wiadomo ktoś przedłuża :)
adso20pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 13 sie 2010, 12:15

Re: Marek Tejchman

Post autor: adso20pl »

nie oto mi chodzilo, nie doslowanie fanklubu:)

po prostu dziwie sie ze tak - moim zdaniem - fenomenalna osobowosc telewizyjna nie cieszy sie takim zainteresowaniem co inni dziennikarze: kamil durczok, jacon, werner, pochanke, tadla, kuzniar... etc
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Marek Tejchman

Post autor: Fuxiasty »

Pana Marka cenię za stosunek do kobiet (przynajmniej ten, który mamy okazję oglądać na wizji).
Zawsze z pewnym uniżeniem ściska dłoń dziennikarek. Można wyczuć pełen szacunek z jego strony.
Trudno to opisać, jednak widać to na pierwszy rzut oka. ;) W tym aspekcie różni się od innych redaktorów.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Marek Tejchman

Post autor: piotrek888 »

Ma wiedzę, to bardzo ważne. Ale operatorzy w Dniu na żywo, mają chyba z nim problem, bo zawsze nadmiernie się porusza, oni próbują złapać go w kadrze, a on im zawsze ucieka. :lol2: Ale dziennikarz z wielką wiedzą i umiejętnością jej przekonania.
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Marek Tejchman

Post autor: filipek24 »

piotrek888 pisze:Ma wiedzę, to bardzo ważne. Ale operatorzy w Dniu na żywo, mają chyba z nim problem, bo zawsze nadmiernie się porusza, oni próbują złapać go w kadrze, a on im zawsze ucieka. :lol2: Ale dziennikarz z wielką wiedzą i umiejętnością jej przekonania.
W "Fakty, Ludzie, Pieniądze" jest pod względem kadrowania jeszcze trudniej. Panu Markowi zdarza się zeskoczyć z tego stopnia i potem nagle niemal znika z kadru ;)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marek Tejchman

Post autor: Jacek-t »

piotrek888 pisze:Ma wiedzę, to bardzo ważne. Ale operatorzy w Dniu na żywo, mają chyba z nim problem, bo zawsze nadmiernie się porusza, oni próbują złapać go w kadrze, a on im zawsze ucieka. :lol2:
Powyższy fakt nie umyka również uwagi kolegów redakcyjnych p. redaktor. Dzisiaj w Poranku podobnie żywo zachowywał się Rafał Wojda, co sprowokowało następującą wymianę zdań z Jarkiem Kuźniarem:

Jarosław Kuźniar: Jesteś na pół etatu jakimś djejem gdzieś?
Rafał Wojda: Nie, uczę się od Marka Tejchmana żywej gestykulacji po prostu :lol2: .
Caerphilly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 02:03

Re: Marek Tejchman

Post autor: Caerphilly »

Niewielu jest w Polsce dziennikarzy o tak wysokim poziomie wiedzy merytorycznej, erudycji, tak dobrej prezencji i kulturze osobistej. Pan Marek Tejchman to osobowość, której nie da się naśladować, ponieważ ma niespotykany talent i prawdziwą pasję do tego, co robi. Potwierdza tezę, że do dziennikarstwa, kolokwialnie mówiąc, "trzeba się urodzić."

Zatem obserwując ostatnie złośliwości i mało profesjonalne zachowania prowadzących magazyn 'Dzień Po Dniu,' dochodzę do wniosku, że swoisty rodzaj zawodowej zawiści, jest rzeczywiście inherentną cechą narodową Polaków.

Niesamowita wiedza, błyskotliwość, energia, obiektywizm i profesjonalizm Pana Marka sprawiają, że nawet tak pragmatyczna tematyka, jak ekonomia, staje się interesująca - nawet dla laików. Jest świetny. :)
adso20pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 13 sie 2010, 12:15

Re: Marek Tejchman

Post autor: adso20pl »

hahha dzisiaj byla dyscyplinka pana Marka;)

jest chyba jedynym ktory potrafi lamac konwenans i to mu jeszcze wychodzi:)
Basikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 09 sty 2010, 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Marek Tejchman

Post autor: Basikk »

Właśnie wyczytałam na forum tvn cnbc(oglądając na live) i znalazłam , ponieważ nie mogłam uwierzyć:

O 13 edycji TzG
"Wystąpi na pewno dwoje aktorów z serialu "Majka": Joanna Osyda, która zatańczy z Cezarym Olszewskim oraz Jacek Bohosiewicz - mówi nasze źródło. Pojawi się również reporter CNBC Biznes, Marek Tejchman, znana z serialu "BrzydUla", Maja Hirsch, oraz były policjant i aktor serialu "W 11", Maciej Dębosz. Wystąpi także Sasha Strunin."

Chyba sobie ktoś, jaj robi....Marek Tejchman ma zamiar się w to bawić? Chce być "gwiazdką"?

Przesada na maksa i jak po"takiej" przygodzie będzie wyglądał jako powazny dziennikarz biznesowy?
Caerphilly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 02:03

Re: Marek Tejchman

Post autor: Caerphilly »

Nie wiem, skąd masz ten cytat, bo chyba jest tam mała nieścisłość, jako że Pan Marek Tejchman nie jest reporterem biznesowym.

A każdy z widzów, kto ogląda TVN CNBC chociażby przez godzinę dziennie doskonale wie, że wszyscy pracujący tam dziennikarze są tak zajętymi ludźmi, że chyba tego typu imprezy w ogóle są im w głowach. Ja osobiście z ekonomią mam niewiele wspólnego, ale podziwiam pracujących tam, bo tak imponującej wiedzy nie nabędzie się raczej w 'TZG' ;) (z całym szacunkiem dla wytrwale trenujących piruety :))

Prestiż stacji TVN CNBC zdaje się wykluczać udział w tego typu programach, oni tańczą chyba bardziej wokół indeksów, spółek itp. :) Pewnie się komuś nudziło w smutny listopadowy wieczór, a na forach internauci różne bzdury piszą - to forum nie jest przecież wyjątkiem.

Moja opinia na temat p. Marka kiedys się już tu pojawiła i myślę, że jest wystarczającym uzasadnieniem, dlaczego programy rozrywkowe dziennikarzy ekonomicznych niespecjalnie interesują. Dla mnie tematyka '90 Minut' jest dosć enigmatyczna, ale oglądam zawsze, kiedy p. Marek jest. Bo, jeszcze raz powtórzę - jest świetny. :)
Basikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 09 sty 2010, 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Marek Tejchman

Post autor: Basikk »

J atylko "wyguglowałam" po tym wpisie z forum 13 edycja TzG i pojawiło się coś takiego http://www.pudelek.pl/artykul/28524/maj ... azdami_13/
i to http://rozrywka.dziennik.pl/artykuly/30 ... zdami.html

Mam nadzieje, ze to ploty i nikt na to nie pozowli szczególnie Pan Roman Młodkowski, w końcu to poważna stacja z tematami bardzo poważnymi a nie gwiazdorzeniem....
Caerphilly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 02:03

Re: Marek Tejchman

Post autor: Caerphilly »

No cóż, jeśli źródło jest tak wysokich lotów, to nie ma co traktować tej informacji powaznie... :lol:

A poza tym nie sądzę, żeby szefostwo TVN CNBC chciało chociaż na moment wypuscić tak utalentowanego dziennikarza jak p. Tejchman. Tam w końcu pracują POWAŻNI ludzie - niektórzy jak właśnie p. Marek, czy p. Hirsch - owszem, z poczuciem humoru, ale POWAŻNI. I na takim poziomie, jaki chciałoby się oglądać zawsze. :)
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Re: Marek Tejchman

Post autor: agatka22 »

Marek Tejchman w "TzG"????????????????????????????? Wybaczcie, ale: Buahahahahahahhaahhahahahahah!Nie wyobrażam sobie go, no nie wyobrażam!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Marek Tejchman

Post autor: epsztajnek »

Ale spośród wszystkich uczestników, najpiękniej by się kłaniał partnerce przed i po tańcu :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości