[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: bartek09 »

wirtualnemedia.pl pisze:You Can Dance” też zmienia studio

Po przeniesieniu „Tańcu z gwiazdami” do nowego studia TVN zdecydował się także na zmianę obiektu, w którym realizowane są odcinki na żywo programu „You Can Dance – po prostu tańcz!”. V edycja show nagrywana będzie w warszawskim studiu Farat Film.

- Scenografia „You Can Dance” się nie zmieni, bo jest uwarunkowana licencją. Jednak dzięki temu, że nowe studio jest większe, pozwoli ono na wykorzystanie większej liczby efektów i da szersze pole do popisu w kwestiach inscenizacyjnych – tłumaczy nam Marta Fiedczak, specjalista ds. PR w TVN-ie – Nowe studio posiada również lepsze zaplecze socjalne i zlokalizowane jest w mieście, co jest ułatwieniem logistycznym dla ekipy programu – dodaje.

Pierwszy odcinek na żywo piątej edycji „You Can Dance” nadany zostanie w środę 7 kwietnia br o 21.30. Producentem talent-show jest firma Mastiff Media Poilska
Przez chwilę myślałem, że wprowadzą nową scenografię, taką jak w wersji amerykańskiej i angielskiej, ale jednak się ona nie zmieni. I dobrze, bo ta nowa jakoś do mnie nie przemawia.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Isadora »

Przeczytałam gdzieś (pewnie w jakimś "plotku" :lol2: ), że na jesieni planowany jest taneczny "Idol", myślałam, że takim tanecznym "Idolem" jest właśnie YCD, bo niby jaka miałaby być różnica między programami :? chyba nie chodzi o to, że tylko "amatorzy" mieliby szansę na udział, no bo kto jest takim prawdziwym tanecznym amatorem :?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Nika »

Już dawno nie doznałam tylu negatywnych emocji podczas oglądania programu rozrywkowego co dziś. You Can Dance, jakby nie było, jest moim ulubionym show ze wszystkich stacji i to od pierwszej edycji. Przez ostatnie trzy lata, zazwyczaj każdy odcinek przynosił mi wiele radości, a i zdarzało się uronić łzę - choćby wtedy jak Natalia odpadła w pierwszej edycji. Niestety dzisiejszy odcinek to była jakaś masakra. Po prostu przelała się jakaś czara goryczy. Byłam momentami tak wściekła, że chciałam wyłączyć telewizję, pomimo, że na dzisiejszy odcinek czekałam prawie cały dzień. Nie jest to bynajmniej zasługa uczestników, bo oni są przecudowni, i zgadzam się z Egurrolą, że są najlepsi ze wszystkich edycji. Jest to tylko i wyłącznie zasługa Anny Muchy, która swoim dzisiejszym zachowaniem przekroczyła Rubikon i uważam, że powinny zostać wyciągnięte przy następnej edycji z jej zachowania jakieś konsekwencje. Tu już nawet nie chodzi o jej wiecznie powtarzające się wypowiedzi w każdym odcinku w stylu: "szukam osobowości" czy też okazywanie swoich preferencji względem wybranych uczestników bądź obrażanie tych, których nie lubi. Dziś ewidentnie przeniosła na ekran jakieś swoje prywatne swady dotyczące jej i Piróga, którego po prostu widać było, że zatkało, że ona w ogóle w ten sposób się zachowuje. Mało tego, Egurrola siedzący po środku tylko kiwał z politowaniem głową przy każdej jej obraźliwej wypowiedzi i widać było, że aż kipi ze złości. Z resztą już na samym początku programu nastąpił jakiś dziwny zgrzyt w postaci wycieczki osobistej w stronę Piróga i aż Kinga Rusin na kilka sekund straciła rezonans i zaczęła się plątać. Zobaczcie jak w głupi sposób Anna Mucha psuje jeden z lepszych programów stacji TVN i udowadnia wszystkim, że w tej edycji nie liczą się tancerze tylko ona.
Zerknęłam z ciekawości na oficjalną stronę programu i na forum. Ludzie aż się gotują ze złości po dzisiejszym "występie" Muchy. Czy o taki rodzaj emocji panu chodziło, panie Miszczak?! :neutral:
http://youcandance.plejada.pl/forum.htm ... VtMDAxLmpz
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: maxxx »

Zgadzam się w calej rozciągłości z Niką (jak zawsze, prawie :P ). Z fajnego programu, w którym główna role docelowo powinni pełnić tancerze nie wiedzieć czemu zrobił się program o pani Musze i jej humorach. Mnie jako widza naprawdę mało obchodzi w jakich relacjach jest z Pirogiem. Notabene zaimponował mi tym, że nie wdał się z nią w sprzeczki. Akurat tu pokazał swą wyższość.Cieszy mnie to, że coraz wyraźniej olewaja Ją uczestnicy :spiewa:
Już sam fakt, że wszyscy rozmawiaja głównie o jurorce ( :roll: ) ,a nie o tancerzach świadczy o tym, że coś jest nie tak. Chyba, że o to chodziło, gdzieś przeczytałem, że jest wyższa oglądalność. Spece telemetryczni zapewne podciągną to "pod Muche".
Poza tym nie podoba mi się personalne atakowanie tancerzy. Ona powinna oceniać taniec. Powinna , nie powinna..a właśnie, jaki trzeba mieć tupet żeby w taki sposób oceniać coś o czym nie ma się bladego pojęcia. Jest to żenujące jednym słowem. Mam nadzieję, że ktoś coś z tym zrobi i przestanie promować przeciętność.

Natomiast edycja bardzo fajna, jest naprawdę sporo zdolnych ludzi. Zapowiada się to wszystko bardzo ciekawie.
Szkoda, że tak szybko odpadła Ewa :ech:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze: Z fajnego programu, w którym główna role docelowo powinni pełnić tancerze nie wiedzieć czemu zrobił się program o pani Musze i jej humorach.
Ale to niestety norma. W "Tańcu z gwiazdami" od jakiegoś czasu jest Galiński, w Polsacie Doda itd. Zresztą my chyba jesteśmy wyjątkami, bo zdaje się, że słupki oglądalności od czasu pojawienia się Muchy zaczęły rosnąć. :ech:
W ogóle zastanawiam się jak taki laik jak ona może oceniać osobowość tancerza na scenie?! Przecież nie da się tego ot tak zauważyć. Ba, oceny tego nie podejmują się nawet jacykolwiek profesjonaliści. To totalny absurd. :hyh:
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Isadora »

Jestem mocno rozczarowana odpadnięciem Ani i wiem, że nie tylko ja. Widziałam Ją w finale, tańczy pięknie :brawa:, gdyby jeszcze Ilona była porównywalną tancerką, ale nie jest, jest po prostu słaba, wielka szkoda, zupełnie inaczej wyobrażałam sobie finał :(
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Adrian ;P »

Robienie edycji raz na rok wychodzi TVNowi na dobre i w przypadku Mam Talent i w You Can Dance. Im dłużej się czeka tym lepiej się ogląda. A i oglądalność lepsza :] Nie spodziewałem się wygranej Kuby, ale gratuluję. Byłem raczej fanem Pauliny, a przy niej w finale widziałem Tomka Barańskiego. Mam przeczucie, że zobaczymy go w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Adrian ;P »

Ruszają castingii do 6 edycji: 12 grudnia br. w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, zaś kolejne zaplanowano: 14 grudnia w Teatrze Muzycznym w Lublinie, 4 stycznia w Operze Krakowskiej w Krakowie, 11 stycznia w Teatrze Polskim we Wrocławiu oraz 14 stycznia w Teatrze Studio w Warszawie.

36 wybranych tancerzy pojedzie do Casablanki :D
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: adik1148 »

Oficjalne !!!! Dzisiaj (przed chwilą) w DDTVN była Anna Mucha i zapytana o YCD odpowiedziała jednoznacznie , że nie będzie w fotelu jurora. Staje się coraz bardziej prawdopodobne , że to E.Górniak zasiądzie za nią w tym fotelu , ponieważ po pierwsze uwielbia ten program , a po drugie ma podpisany z TVN'em kontrakt na fotel jurora w jakimś programie. Ma 2 opcje : X FACTOR lub YCD :) Oby dwie propozycje są dla mnie super !!!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:Oficjalne !!!! Dzisiaj (przed chwilą) w DDTVN była Anna Mucha i zapytana o YCD odpowiedziała jednoznacznie , że nie będzie w fotelu jurora. Staje się coraz bardziej prawdopodobne , że to E.Górniak zasiądzie za nią w tym fotelu , ponieważ po pierwsze uwielbia ten program , a po drugie ma podpisany z TVN'em kontrakt na fotel jurora w jakimś programie. Ma 2 opcje : X FACTOR lub YCD :) Oby dwie propozycje są dla mnie super !!!
Górniak? Łuhahahahahhaha - ja też uwielbiam ten program... moge być jurorem??
Boże, wspaniała ma być ta wiosna w TVN, ale z Górniak to lekkie przegięicie...
tvn - latem programowo najgorsza!
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: lukis »

adik1148 pisze:Oficjalne !!!! Dzisiaj (przed chwilą) w DDTVN była Anna Mucha i zapytana o YCD odpowiedziała jednoznacznie , że nie będzie w fotelu jurora. Staje się coraz bardziej prawdopodobne , że to E.Górniak zasiądzie za nią w tym fotelu , ponieważ po pierwsze uwielbia ten program , a po drugie ma podpisany z TVN'em kontrakt na fotel jurora w jakimś programie. Ma 2 opcje : X FACTOR lub YCD :) Oby dwie propozycje są dla mnie super !!!
Serio nie będzie Muchy? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć :D
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: adik1148 »

lukis pisze:
adik1148 pisze:Oficjalne !!!! Dzisiaj (przed chwilą) w DDTVN była Anna Mucha i zapytana o YCD odpowiedziała jednoznacznie , że nie będzie w fotelu jurora. Staje się coraz bardziej prawdopodobne , że to E.Górniak zasiądzie za nią w tym fotelu , ponieważ po pierwsze uwielbia ten program , a po drugie ma podpisany z TVN'em kontrakt na fotel jurora w jakimś programie. Ma 2 opcje : X FACTOR lub YCD :) Oby dwie propozycje są dla mnie super !!!
Serio nie będzie Muchy? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć :D
To uwierz ! Za kilka godzin będzie wideo na dd.tvn.pl i wtedy wszyscy uwierzą :) Czekam na dobrego jurora.. Może W.pazura , a w X Factor E.Górniak ? :) Tak by było fajnie !
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: bartek09 »

adik1148 pisze:
lukis pisze:
adik1148 pisze:Oficjalne !!!! Dzisiaj (przed chwilą) w DDTVN była Anna Mucha i zapytana o YCD odpowiedziała jednoznacznie , że nie będzie w fotelu jurora. Staje się coraz bardziej prawdopodobne , że to E.Górniak zasiądzie za nią w tym fotelu , ponieważ po pierwsze uwielbia ten program , a po drugie ma podpisany z TVN'em kontrakt na fotel jurora w jakimś programie. Ma 2 opcje : X FACTOR lub YCD :) Oby dwie propozycje są dla mnie super !!!
Serio nie będzie Muchy? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć :D
To uwierz ! Za kilka godzin będzie wideo na dd.tvn.pl i wtedy wszyscy uwierzą :) Czekam na dobrego jurora.. Może W.pazura , a w X Factor E.Górniak ? :) Tak by było fajnie !
Przecież już po finale ostatniej edycji mówiło się, że w następnej Muchy już nie będzie i prawdopodobnie wróci Pazura. Żadna nowość :neutral:
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:
lukis pisze:
adik1148 pisze:Oficjalne !!!! Dzisiaj (przed chwilą) w DDTVN była Anna Mucha i zapytana o YCD odpowiedziała jednoznacznie , że nie będzie w fotelu jurora. Staje się coraz bardziej prawdopodobne , że to E.Górniak zasiądzie za nią w tym fotelu , ponieważ po pierwsze uwielbia ten program , a po drugie ma podpisany z TVN'em kontrakt na fotel jurora w jakimś programie. Ma 2 opcje : X FACTOR lub YCD :) Oby dwie propozycje są dla mnie super !!!
Serio nie będzie Muchy? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć :D
To uwierz ! Za kilka godzin będzie wideo na dd.tvn.pl i wtedy wszyscy uwierzą :) Czekam na dobrego jurora.. Może W.pazura , a w X Factor E.Górniak ? :) Tak by było fajnie !
Myśle że poszukują kogoś... 'kontrowersyjnego'.. W. Pazura by sie jednak nadała ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: adik1148 »

Co chwile media co innego wczoraj podawali. Kinga , Natasza , Kinga , Natasza ... i tak w kółku , wszędzie co innego. Ja bym wolał jako jurorkę Nataszę , a prowadzą niech zostanie Kinga !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości