Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: epsztajnek »

To może byś sprawa charakteru. Jako osoba o skłonnościach do szyderstw , chętnie zajmuje się szyderstwami ze strony przeciwnej.
Albo za bardzo przejął się polityką informacyjną ITI pokazywać przeciwników wyłącznie kompletnie odmóżdżonych, a krytykę, która daje do myślenia, konsekwentnie przemilczeć
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: nouze »

Niczym bracia
Obrazek
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

Ma ktoś jakieś nagrania z wczorajszego albo z dzisiejszego poranka?
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: nouze »

Jarek zajął 5 miejsce w nagrodach Grand Press. W tej samej kategorii Tomasz Lis zajął miejsce drugie. Ciekawe czy wymienili jakieś czułe słówka między sobą, jak stali razem na scenie. W nawiązaniu ofkoz do tego "Hej, Kasieńko. Co tam słychać w Poznaniu?", które Lis popełnił jakiś czas temu w swoim krytycznym tekście o m.in. TVN24. Kuźniar kilka razy o tym wspominał, wyraźnie go to zabolało.
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: anita.knapik@ »

A nie uważacie,że bardziej zasłużył na nagrodę pan Marcin Żebrowski,albo ten drugi co prowadzi poranki TVN24,nie pamiętam nazwiska! :P Nie sądzę,żeby Kuźniar się czymś szczególnym wyróżniał! :nie: Ale cieszy mnie Fakty,że był dopiero piąty,pan Kamil w swojej relacji w Faktach,też zachwycony nie był,ale za to gdy nagrodę III zdobyła, Anita Werner z Faktów wyraźnie był podekscytowany! :brawa: Ten e-mail co to ktoś wysłał Mu,po historii tej chorej na raka tancerki,dobitnie kwituje to co o nim myślę,choć nikomu,aż tak źle się nie życzy! :P A słyszeliście może kawał o Kuźniarze:otóż według Kuźniara pan Durczok ma takiiii brzuch,a Kuźniar takąąąąąąą narośl na głowie,a Wiecie co to jest-to głupota wyszła Mu górą,niestety zoperować się tego nie da ,bo to jest złośliwe-biedactwo! :P :lol:
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Efcia »

Do Moderatorów :!:
Czy stosujecie jakieś ostrzeżenia, czerwone kartki, bany?
Wypowiedzi niektórych forumowiczów nie da się czytać. Czy chodzi o to, żeby napisać coś ciekawego, fajnego czy o to żeby kogoś obrazić? Jak czytam niektóre wypowiedzi (np. przedmówca) to mam wrażenie, jakbym słyszała Brudzińskiego i PIS.
BEZNADZIEJA :stop: :nie:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: sybic »

Niestety dziennikarze są osobami publicznymi i my widzowie możemy ich oceniać jak chcemy. Kartki i bany to cenzura. Jeśli ktoś używa języka, jakiego używa to już tylko sam sobie wystawia świadectwo. Piszę to też do siebie, bo sam jestem niewybredny w słowach.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Efcia, nie przejmuj się. Ja na przykład bardzo nie lubię kiedy idę sobie chodnikiem nikomu nic złego nie robiąc, a tu nagle z bramy czyjejś posesji wydziera się pies choć nawet w tę stronę nie spojrzałem. Nie wołam do właściciela, idę dalej. 8)
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Efcia »

Jasne, zrozumiałam 8) . Tylko bardzo mnie drażni taka niezrozumiała nienawiść, zawiść, takie wylewanie żółci :roll: Ale ok. koniec tematu.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: incognito »

sybic pisze:my widzowie możemy ich oceniać jak chcemy.
Oceniać - O.K.
Ale nie obrażać.
Jestem za tym, aby upominać/karać (formę i skalę zostawiam zarządzającym) choćby dla "zasady", bo jeśli nie będzie reakcji to prędzej czy później znajdzie się naśladowca - gotowy pomyśleć, że tu tak można. Niech sobie taka osoba obraża (jeśli już czuje taką potrzebę) niepodpisana/niezalogowana pod jakimś artykułem np. na Onecie, a nie na forum, gdzie występuję pod jednym i tym samym nickiem (tym samym "pracuje" na swoją dobrą lub nie - opinię) i nie może czuć się w pełni anonimowa (znany adminowi adres IP, wyklucza oszustwa).
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: sybic »

Można karać, tylko będzie problem z oceną które słowa są obraźliwe, a które jeszcze.
Dla przykałdu - określenie dureń i cham nie są obraźliwe (podstawa : wyroki sądów), można je więc używać.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: incognito »

Zgadzam się.
Ale też myślę sobie, że niekoniecznie trzeba byłoby sprowadzać zasady forum do wykładni sądów czy prawa cywilnego, tylko może po prostu uznać wewnętrzny świat forumowy "lepszym" od świata nas otaczającego i piętnować przejawy obraźliwej napaści słownej, szczególnie te które życzą śmierci czy nieuleczalnej choroby.
Choć z drugiej strony świat cywilizowany idzie ku jak najszerszej wolności wypowiadania się, suwerenności jednostki, które koniec końców wydają się być nadrzędnymi, niezależnie od prób poprawiania rzeczywistości, choćby tylko w wymiarze tak "małym" - jak forum dyskusyjne ;)
Patrząc na to jak sam jestem rozdarty, chyba lepiej będzie jak zostanie po staremu 8)
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Fajnie byłoby mieć nagranie wywiadu z Kasią Kowalską... ;)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: sybic »

anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: anita.knapik@ »

Tak,tak zgadzam się,że nie można przesadzać z obraźliwymi słowami na forum! :roll: Ale z drugiej strony niektórzy publicznie o innych wyrażają się obraźliwie i jak widać kara ich nie dosięga! :nie: A jeśli któryś z moich przedmówców pił do mnie o tych obraźliwych słowach na temat Kuźniara to przypominam,że nie ja to powiedziałam tylko ktoś wcześniej to napisał,a poza tym to był e-mail cytowany z porannego programu pana Kuźniara od jakiegoś gostka!Nie lubię Kuźniara i nie polubię,ale mam do tego prawo!Zaś takich rzeczy bym Mu na pewno nie życzyła! :nie: A poza tym to na koniec przed tymi nadchodzącymi Świętami życzę wszystkim: spokoju,ciepła rodzinnego i więcej luzu w Nowym Roku! :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości