Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anita Werner

Post autor: Jacek-t »

Poniżej linki do skanów rozmowy z Anitą Werner z listopadowego Elle:

http://rapidshare.com/files/435312512/Werner01.jpg
http://rapidshare.com/files/435312712/Werner02.jpg
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner

Post autor: marcin_25 »

incognito pisze:Kto nie oglądał wczoraj 3ciej części "Szkła kontaktowego" - niech żałuje :tanczy:
Nagranie chwilę sprzed Faktów po południu, jak Anita dostaje lakier do włosów i spryskuje sobie odstające kosmyki włosów+podkład dźwiękowy (nice :P
Czy może ma ktoś to nagranie o którym mowa wyżej?

ps. super foto w Elle, rzadko Anitka prezentuje się w tak krótkiej spódnicy i dekoltem
mówi, że przeszłość modelki jej ciążyła, ale swoją drogą, szkoda, że już nie pozuje :D :D :D
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Anita Werner

Post autor: anita.knapik@ »

No ostatnio nie przepadam za wydaniami Faktów prowadzonych przez Anitę Werner! :nie: Są mdłe,nieciekawe,zero uśmiechu! :hmm: Kiedyś była zdecydowanie lepsza! :x
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Anita Werner

Post autor: incognito »

"Milionerzy" - emisja 19 grudnia.
Obrazek
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Anita Werner

Post autor: anita.knapik@ »

No wreszcie tu wygląda jak kobieta prawdziwa,bo ostatnio ubierała się jak facet! :nie: Niech popatrzy na Beatę Tadlę-to laska! :) No może Anita ma taki styl,ale powiem niezbyt modny i powabny! :( Ciekawe jak wypadnie w Milionerach,Kajdanowicz jest podobno dobry z wiedzy,ciekawe jak Ona????Może przynajmniej tu mnie zaskoczy! :roll:
martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Anita Werner

Post autor: martusia5004 »

Obrazek

Kilka dni temu, Anita Werner zaliczyła poważną wpadkę. W rozmowie z ambasadorem Izraela przejęzyczyła się i powiedziała: Batman i rabin, zamiast Batman i Robin. Niby nic, ale wyszła z tego bardzo niezręczna sytuacja.
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner

Post autor: marcin_25 »

już się nie mogę doczekać Milionerów, jeśli ktoś by miał chęci może je nagrać i umieścić na jakimś serwerze

pamiętajmy też o Telekamerach, głosujemy sms'em lub mailem

co do ubioru Anity to zachowuje się konsekwentnie od wielu lat, dla mnie ubiera się rewelacyjnie, ma nienaganną figurę i ubiera się z klasą, czego konsekwencją jest choćby pierwsze miejsce w rankingu Najlepiej ubrane Polki 2010 magazynu "ELLE", w kategorii "Minimalistka"

pod tym linkiem znajdziemy dwie piękne fotografie Anity
http://www.se.pl/multimedia/galeria/504 ... ingu-elle/

dla mnie rewelacja

ps. wczoraj w Faktach informowali, że Anita zajęła kolejny raz wysokie miejsce w konkursie Grand Press Dziennikarz Roku
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Anita Werner

Post autor: anita.knapik@ »

No rzeczywiście,jeden plus ma u mnie pani Werner-ten kostium co jest powyżej ma naprawdę super! :brawa: Ale za to w Milionerach z Kajdanowiczem wypadła co najmniej słabo i do tego sztywniara jak mało kto w tych Faktach!Nie rozumiem,ładna babka i tak mumia(zero uśmiechu i konwersacji)!Jak dla mnie poniżej przeciętnej!I to nie tylko moja opinia!Zresztą wczoraj w Faktach po Faktach,nic tylko grobowa mina!Można zasnąć przy jej programach! :grozi: :x
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Anita Werner

Post autor: incognito »

W DDTVN w ostatnią sobotę
Obrazek
do obejrzenia na
http://dziendobrytvn.plejada.pl/28,4169 ... detal.html
Anita zdradziła tam, że poprowadzi Fakty w Wigilię.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anita Werner

Post autor: nouze »

anita.knapik@ pisze:Ale za to w Milionerach z Kajdanowiczem wypadła co najmniej słabo i do tego sztywniara jak mało kto w tych Faktach!Nie rozumiem,ładna babka i tak mumia(zero uśmiechu i konwersacji)!Jak dla mnie poniżej przeciętnej!I to nie tylko moja opinia!Zresztą wczoraj w Faktach po Faktach,nic tylko grobowa mina!Można zasnąć przy jej programach!
Coś w tym jest, Anita sprawia wrażenie wiecznie przymulonej. Kiedyś jakoś więcej ikry w niej było, jeszcze jak jest w roli gościa jak w DDTVN, to jest normalna, ale jak jest w swojej roli na antenie, to chyba daje się jej we znaki znużenie zawodowe. Mówiąc brzydko: rutyniara i nic ponadto. Zresztą telekamerę ma w kieszeni więc nie ma się po co wykazywać.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Anita Werner

Post autor: incognito »

nouze pisze:Anita sprawia wrażenie wiecznie przymulonej.
Oj, @nouze..
Zniewagę @anity.knapik@ jakoś przełknąłem, ale "i Ty Brutusie przeciwko mnie" ;)
Teraz na serio:
Po prostu dawno nie było Jej w Poranku czy chociaż w Dniu na żywo, nie mówiąc o relacji z terenu.
Wyobraźcie sobie, że oceniacie osobę J.Kryńskiej czy M.Żebrowskiego tylko na podstawie Faktów po południu (gdzie można jedynie pożartować w 1. części z reporterem Faktów lub przy pogodzie i biznesie) Faktów i FpF,
Czy Wasza ocena nie byłaby podobna? :mhm:
Poza tym, cecha ta, którą nazwałbym "powagą", dalej tzw."chłodną głową", dołączając do zestawu pozostałych cech (intelekt, poczucie humoru, warsztat)
tworzy tym samym dziennikarza kompletnego.
A tylko taki dziennikarz może zostać nagradzany przez środowiska od Mediator'ów (studenci) przez TeleKamery (widzowie) po Wiktory (fachowcy).
Inni, którzy posiadają tylko część zestawu tychże cech (typ tylko "śmieszek" czy tylko "sztywniak"), mogą zostać jedynie wyróżnieni (nominacją czy zajęciem dalszego miejsca).
nouze pisze:telekamerę ma w kieszeni
Sama rutyna chyba takiej opinii nie spowodowała? :>
I na na koniec raz jeszcze oblicze osoby "sprawiającej wrażenie wiecznie przymulonej" :D
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anita Werner

Post autor: nouze »

Mhmm, przyjmuję z pokorą Twoje agrumenty. Jednakowoż: W FpF też można rzetelnie, z humorem i wyraziście rozmowę przeprowdzić (vide Pochanke). Ja rozumiem że to inne charaktery, ale Anita też inaczej rozmawiała chociażby w magazynie 24h, nie tak dawno przecież temu. Widzę u niej zmęczenie materiału, po prostu charyzma nieco jej siadła. Przydało by się żeby coś nowego poprowadziła żeby trochę świeżości nabrać. Tym bardziej że też ją lubię, więc mi to po drodze.
incognito pisze:telekamerę ma w kieszeni

Sama rutyna chyba takiej opinii nie spowodowała?
Rutyna nie, ale konkurencja w tej kategorii owszem. Poza tym ciemny lud (ze mną na czele) zagłosuje na Anitę, nawet z uwagi na sympatię do stacji w której pracuje.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Anita Werner

Post autor: incognito »

nouze pisze:też ją lubię
Topór wojenny zakopany :plus:
xyz
Początkujący
Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: czwartek 23 kwie 2009, 08:26

Re: Anita Werner

Post autor: xyz »

Posiada ktoś nagranych Milionerów z udziałem Anity ?
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Anita Werner

Post autor: honey39leo »

Tak od dłuższego czasu czytam te opisy tu na różnych stronach tego forum,właśnie A.Werner min.też i powiem jedno,też kiedyś była moją idolką,ale spadła ostatnio ze swoimi programami poniżej przeciętnej! :x Nie krytykuje jej ogólnie,że jest do kitu,ale rzeczywiście-jakieś przymulenie ją dotknęło,tu zgodzę się całkowicie z moim przedmówcą "nuze"! :D Nie zawsze taka była,ale chyba ta Telekamera jej zaszkodziła! :grozi: Jeśli będę na nią głosować to tylko dla Faktów i stacji TVN-nic poza tym! :uhh:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 17 gości