[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

Thermalcake pisze:Odbierze nagrodę pieniężną? Czy czasem główną nagrodą nie jest kontrakt płytowy z Sony BMG?

Ogólnie trochę się martwię o program po tym newsie. Niedzielne wieczory?! Polskie gwiazdy?!
ja czytałem że kontrakt i pieniądze :P zobaczymy co to bedzie oby były też zagraniczne gwiazdy 8)
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: X FACTOR

Post autor: lukis »

Niedziela 20.00. Wolałbym w sobotę, ale nie jest źle. 14 odcinków, czyli sezon będzie trochę dłuższy (zwykle 13 odcinków). w finale uczestnicy będą śpiewać z Polskimi gwiazdami hmm no ok. tylko mam nadzieje, że na odcinki Live zaproszą kilka dużych światowych nazwisk :D
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: X FACTOR

Post autor: lukis »

Mógłby ktoś wyjaśnić co to jest 'ikstra Factor"(czy jakoś tak :D)? i na czym to polega? hmm ciekawe czy w Polsce wersji też będzie.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

lukis pisze:Mógłby ktoś wyjaśnić co to jest 'ikstra Factor"(czy jakoś tak :D)? i na czym to polega? hmm ciekawe czy w Polsce wersji też będzie.
"Xtra Factor" to coś w rodzaju kulisów. Program leci na ITV2 zaraz po zakończeniu "X Factora" (XF jest na ITV1). Trwa ok. godziny. W pierwszym etapie programu są to po prostu dodatkowe relacje z castingów, które nie zmieściły się w głównym programie. Na etapie live'ów są to rozmowy prowadzącej (w tym roku Konnie Huq) z uczestnikami, jurorami i zaproszonymi gwiazdami. Do studia dzwonią też widzowie i zadają pytania jurorom. Pokazywane są też ciekawe, śmieszne sceny z domu "X Factora" itd.

Myślę, że taki program miałby też sens w Polsce, skoro TVN7 zwiększa zasięg. Sprawdził się m. in. w Norwegii, Włoszech, Francji, Australii.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Oto jury X Factor! Kto będzie czwarty?
http://www.pudelek.pl/artykul/29253/oto ... e_czwarty/

Z naszych informacji, potwierdzonych przez źródła związane z producentem show, wynika, że trzy osoby mogą już pochwalić się podpisanymi kontraktami. Są to Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska i dziennikarz muzyczny Piotr Metz. Ich na pewno zobaczymy wiosną na antenie TVN. Jeżeli stacja zamierza się trzymać standardów obowiązujących w większości zagranicznych edycji programu, oznacza to, że miejsce w jury zostało już tylko jedno.

Jeśli to będzie ogłoszone oficjalnie to mój wymarzony skład jury stanie się faktem.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Thermalcake pisze:Oto jury X Factor! Kto będzie czwarty?
http://www.pudelek.pl/artykul/29253/oto ... e_czwarty/

Z naszych informacji, potwierdzonych przez źródła związane z producentem show, wynika, że trzy osoby mogą już pochwalić się podpisanymi kontraktami. Są to Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska i dziennikarz muzyczny Piotr Metz. Ich na pewno zobaczymy wiosną na antenie TVN. Jeżeli stacja zamierza się trzymać standardów obowiązujących w większości zagranicznych edycji programu, oznacza to, że miejsce w jury zostało już tylko jedno.

Jeśli to będzie ogłoszone oficjalnie to mój wymarzony skład jury stanie się faktem.
Tylko szkoda, że to "źródło związane z producentem show" nie powiedziało im, że będzie tylko trzech jurorów. :D
Chociaż wydaje się, że Kuba i Sablewska to pewniaki. Nie wiem jak z Metzem, ale też wydaje się prawdopodobny. Mi też się taki skład podoba.
Generalnie nic nowego to nie wnosi, bo cały czas mówiło się o tych trzech osobach.
shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re: X FACTOR

Post autor: shortise »

2/3 składu OK, ale nie Sablewska :evil: :grozi:
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
tyszka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 24 gru 2010, 12:53

Re: X FACTOR

Post autor: tyszka »

Firma producencka programu nie ma nic wspolnego z doborem jury. Tym zajmuje sie TVN i oni decyduja kto bedzie.
Freemantle bedzie tylko o tym wyborze poinformowana.

Swoja droga mam nadzieje że Przemysław Nieużyła bedzie w jury. Znam go i wiem że jego riposty byłyby lepsze od ripost Kuby. Poza tym
ma swietne wyczucie w show biz...Przy Gosi Andrzejewicz nie mial prawie nic do powiedzenia, ta debilka i jej ojciec uwazali Nieużyłe za kogos od zalatwiania okladek w magazynach, kontraktow reklamowych i koncertowych...Wiec sie wkurzyl i kopnal Gosie w dupke :D

Kuba sie przejadl... Sablewska ma takie parcie na szklo ze chodzi dzien w dzien do TVN i lobbuje sama siebie...Nawet zagrozila ze jezeli ona nie zasiadzie w jury to TVN straci Edyte... gdyby tylko Edzia sie o tym dowiedziala....
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

tyszka pisze:Firma producencka programu nie ma nic wspolnego z doborem jury. Tym zajmuje sie TVN i oni decyduja kto bedzie.
Freemantle bedzie tylko o tym wyborze poinformowana.

Swoja droga mam nadzieje że Przemysław Nieużyła bedzie w jury. Znam go i wiem że jego riposty byłyby lepsze od ripost Kuby. Poza tym
ma swietne wyczucie w show biz...Przy Gosi Andrzejewicz nie mial prawie nic do powiedzenia, ta debilka i jej ojciec uwazali Nieużyłe za kogos od zalatwiania okladek w magazynach, kontraktow reklamowych i koncertowych...Wiec sie wkurzyl i kopnal Gosie w dupke :D

Kuba sie przejadl... Sablewska ma takie parcie na szklo ze chodzi dzien w dzien do TVN i lobbuje sama siebie...Nawet zagrozila ze jezeli ona nie zasiadzie w jury to TVN straci Edyte... gdyby tylko Edzia sie o tym dowiedziala....
Skad takie niusy, panie.. @Tyszko?
:D
tvn - latem programowo najgorsza!
tyszka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 24 gru 2010, 12:53

Re: X FACTOR

Post autor: tyszka »

pracuje z TVN.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Zapendowska będzie w jury "X-Factor"!
http://www.fakt.pl/Zapendowska-bedzie-w ... 355,1.html

Wiadomo już, że w jury nowego programu "X-Factor" zasiadać będzie Maja Sablewska, Kuba Wojewódzki i Piotr Metz. Czwarte miejsce zajmie znana z "Idola" Elżbieta Zapendowska.

Coś mnie ominęło? Jednak w X-Factor będzie czterech jurorów? Jeśli tak, dlaczego na stronie reklamy TVN zostały wymienione tylko trzy kategorie uczestników...
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

To już gorszych informacji nie ma? Może Zapendowska zna się na głosie, ale do programów rozrywkowych to się za bardzo nie nadaje. Jezu nie mamy w Polsce jakiś ładnych wokalistek znających się na muzyce, tylko Zapendowską?. Oby Metz i ona nie uśmiercili tego show swoim stylem bycia bo to takie naburmuszone i złośliwe osobistości. :(
warsisawa25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 25 gru 2010, 23:27

Re: X FACTOR

Post autor: warsisawa25 »

Witam!to mój pierwszy post na forum, ciesze sie ze przy okazji widowiska które mam nadzieje ustali nowe standardy na rynku.
Co do jury to od samego poczatku kibicowałem Zapendowaskiej, która uważam za jedna z najwiekszych osobowosci telewizyjnych w Polsce. Wprost zabija szczeroscią i niewymuszonym chumorem i naturalnoscią. metz byl dla mnie pewniakiem od samego poczatku z racji wczesniejszych kontaktów z tvn. zdecydowanie widzial bym na jego miejscu kozyre, który chociaz stracil na autorytecie obnizając loty zetki to jako osobowosc zapewnil by odpowiednie napiecie show.cos jednak mi sie wydaje ,ze kozyra trafi do stajni Niny i zasili Idola...
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Ja ciągle mam nadzieję , że Zapendowską wymienią na Kozyrę !
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

A ja mam nadzieje ze w jury będzie Natalia Kukulska - było by śiwetnie!!!
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości