TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: matik »

Nie wiem dlaczego ale zauważyłem że na TVN przy reklamie multikina ograniczenie wiekowe jest takie jak polszmatowskie. Na zapowiedziach w tvn warszawa również. nie wiem jak w innych kanałach tvnu bo ich nie oglądam. Mam nadzieje że nie zmienią tych ograniczników na te polszmatowskie. Jeżeli mieliby zmieniać to poproszę o takie jak na TVP HD :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: r_r16 »

Trójkąciki zostały zmienione. Może nie są ładniejsze, ale przynajmniej nie rzucają się tak w oczy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Zacznijmy od tego, że te oznaczenie są same w sobie idiotyzmem.
jurek123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 12 gru 2010, 21:35

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: jurek123 »

Co do tego idiotyzmu, to się nie zgodzę. One są potrzebne!

Szkoda, że zmienili te znaczki, bo poprzednie były charakterystyczne dla stacji TVN-owskich. Teraz są takie polsatowskie. I ta czcionka taka dziwaczna.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

jurek123 pisze:Co do tego idiotyzmu, to się nie zgodzę. One są potrzebne!
Komu one niby są potrzebne? :> Chętnie poznam choć jedną osobę, która zawsze zwraca uwagę na te oznaczenia i przestrzega ich co do joty.
Ważniejsze jest, by rozmawiać z dzieckiem o tym, co widzi na ekranie i odpowiedzialnie dobierać to, co chcemy wspólnie oglądać. Dlatego te wszystkie oznaczenia powinny być - jeśli już - to w programach telewizyjnych, by pomóc rodzicom dobrać odpowiednie audycje i ewentualnie zaplanować czas wolny. Mam tu na myśli oczywiście małe dzieci. A większe? No cóż, nie wierzę w to, że jak 14-latek zobaczy 16 w trójkącie to wyłączy telewizor albo zmieni kanał. Nie rozśmieszajmy się. To tylko zasłania obraz. :spiewa:
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re:

Post autor: mojpierwszyraz »

Camilo pisze:
jurek123 pisze:Co do tego idiotyzmu, to się nie zgodzę. One są potrzebne!
Komu one niby są potrzebne? :> Chętnie poznam choć jedną osobę, która zawsze zwraca uwagę na te oznaczenia i przestrzega ich co do joty.
Ważniejsze jest, by rozmawiać z dzieckiem o tym, co widzi na ekranie i odpowiedzialnie dobierać to, co chcemy wspólnie oglądać. Dlatego te wszystkie oznaczenia powinny być - jeśli już - to w programach telewizyjnych, by pomóc rodzicom dobrać odpowiednie audycje i ewentualnie zaplanować czas wolny. Mam tu na myśli oczywiście małe dzieci. A większe? No cóż, nie wierzę w to, że jak 14-latek zobaczy 16 w trójkącie to wyłączy telewizor albo zmieni kanał. Nie rozśmieszajmy się. To tylko zasłania obraz. :spiewa:
Obecnie jest o wiele lepiej :D
Odrywając się od tego ogólnego tematu - może razem za znaczkami TVN wprowadzi nowe Fakty? :D :lol2:
Żeby nie było - żartowałem :aniol:
tvn - latem programowo najgorsza!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: matik »

TVN 16 czerwca br. przechodzi na 16:9 na satelicie HB. Informację podał Tomasz Berezowski z grupy ITI na forum Emitela
http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f= ... &start=100
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: adik1148 »

To super. jestem ciekaw czy moja babcia bedzie juz mogla ogladac w vectrze final x factora w nowym formacie. mysle,ze byloby to dobre posuniecie,choc wogule to uwazam iz powinni przejsc na nowy format juz 1 marca,na poczatek wiosennej ramowki.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: matik »

matik pisze:TVN 16 czerwca br. przechodzi na 16:9 na satelicie HB. Informację podał Tomasz Berezowski z grupy ITI na forum Emitela
http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f= ... &start=100
Przepraszam, mały błąd się wkradł. Zamiast 16 czerwca powinno być 15 czerwca, a posta z edytować już nie mogę
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: adik1148 »

matik pisze:
matik pisze:TVN 16 czerwca br. przechodzi na 16:9 na satelicie HB. Informację podał Tomasz Berezowski z grupy ITI na forum Emitela
http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f= ... &start=100
Przepraszam, mały błąd się wkradł. Zamiast 16 czerwca powinno być 15 czerwca, a posta z edytować już nie mogę
Różnicy to to zbytnio nie robi :P
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: adik1148 »

Nie wiem czy ktoś zauważył , ale programy interaktywne , typu : Granie na śniadanie ( czy ekranie ) , przeszły na 16/9 . Już miesiąc temu , ale zapomniałem napisać :P
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: mojpierwszyraz »

Nie miesiąc temu a dokładnie z tego co się nie myle -10.01 - 9. urodziny call-tv w TVN.
tvn - latem programowo najgorsza!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: matik »

mojpierwszyraz pisze:Nie miesiąc temu a dokładnie z tego co się nie myle -10.01 - 9. urodziny call-tv w TVN.
Zgadza się, od 10 stycznia call-tv jest w formacie 16:9, ale 9 urodziny tego formatu przypadały na 17 stycznia
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: peterq90 »

W dzisiejszych telekamerach zero telekamer dla TVN wszystkie dla TVP normalnie nie moge uwierzyć.Mam talen bez telekamery mina Iwańskiego była dobra;]
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: adik1148 »

peterq90 pisze:W dzisiejszych telekamerach zero telekamer dla TVN wszystkie dla TVP normalnie nie moge uwierzyć.Mam talen bez telekamery mina Iwańskiego była dobra;]
Normalnie MASAKRA !!! Pierwszy raz uważam , iż były ustawiane ! TVP wszystkie zgarnęła nagrody , nawet te na które nie zasługiwała ! Nie wiem jak wygrała ten chłopak w INFORMACJACH , ale to już dla mnie totalne "żenua" :/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość