[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Ma ktoś nagranie? I czy było coś może też w DDTVN? Bo przespałem całe :rozglada:
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

bartek09 pisze:Ma ktoś nagranie? I czy było coś może też w DDTVN? Bo przespałem całe :rozglada:
Było to co napisaliśmy. Jury jak i prowadzącego poznamy za 2 tygodnie na Audycjach w Zabrzu i Warszawie.
tvn - latem programowo najgorsza!
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: X FACTOR

Post autor: DJ Ice »

Ciekawe jaka sytuacja w 'Must be the Music. Tylko muzyka!' :D
Tam na pewno 'las' ludzi :)
Takie te Twoje żarty śmieszne, że aż nierealne. 8)
Swoją drogą to X Factor juz przed puszczeniem na antene jest znany i popularny...
Co prawda to prawda. Szkoda, że Polsat przepuścił ten format... w sumie hit murowany. Ale woleli się bawić w ''Fabrykę Gwiazd''... no cóż - nie wyszło. :) ''Must be the music'' ma szansę, ale tylko w sobotę, w starciu z X-Factor nie ma szans gdyż... Polsat później przekazał informacje o nowym formacie. Ogólnie też zapowiada się nawet fajnie, oglądając fragmenty z edycji w Wielkiej Brytanii. Eksperymentalne widowisko, ale zobaczymy.

A tak naprawdę prócz tych, którzy oglądają zagraniczne stacje i tych, którzy interesują się telewizją nawet nie znają ani nowego show TVN ani Polsatu.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

bartek09 pisze:Ma ktoś nagranie? I czy było coś może też w DDTVN? Bo przespałem całe :rozglada:
Są dwa filmiki na plejadzie :)

http://www.plejada.pl/3,42414,news,1,1, ... tykul.html
blarol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2010, 17:30

Re: X FACTOR

Post autor: blarol »

http://www.youtube.com/watch?v=R-Zrc5nz ... r_embedded

Relacja Dziennika Zachodniego (dziadek wymiata :D )
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Nie wiem jak wy, ale ja czuje już w powietrzu zapach X-Factor :D
Swoją drogą jak oglądam zagraniczne wersje to w niektorych momentach aż mam ciary ;)

[edit] przy 1:15 (link do 'dziennika') za uczestniczką widać co jest nagrodą główną -
100.000 zł Oby dodali ten kontrakt płytowy...
tvn - latem programowo najgorsza!
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

Ogólnie zawsze mam obawy że jeżeli na coś tak czekam i mam w głowie jakieś wyobrażenia o programie czy serialu to mnie zawiedzie.Mam nadzieje że z XF tak nie będzie!
Widać że serio dużo ludzi przyszło,myśle że wiekszość pójdzie też na casting do show Polsatu.
Polsat jest głupi bo mogli to zrobić na jesień kiedy nie bedzie XF wtedy mieli by lepiej ale Nina nie pomyślała.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: X FACTOR

Post autor: DJ Ice »

Polsat jest głupi bo mogli to zrobić na jesień kiedy nie bedzie XF wtedy mieli by lepiej ale Nina nie pomyślała.
Jeśli chodzi o porę emisji to i tak żadna konkurencja bezpośrednia - w końcu ''Tylko muzyka'' poleci w sobotę. Jeśli chodzi o castingi może rzeczywiście, ale w sumie... chętnych nie brakuje. Tymbardziej, że do ''Must be the music'' mogą zgłaszać się wszyscy z własnym repertuarem, od razu. To plus.

Polsat ma szansę zwyciężyć nad TVP2, która będzie bezpośrednią konkurencją. Ale zobaczymy. Nie mniej jednak ja się cieszę z obecności dwóch programów muzycznych. Z ''X-Factora'' cieszę się bardziej bo to długo wyczekiwany format przez niektórych zainteresowanych mediami. :]
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

DJ Ice pisze:Polsat ma szansę zwyciężyć nad TVP2, która będzie bezpośrednią konkurencją. Ale zobaczymy. Nie mniej jednak ja się cieszę z obecności dwóch programów muzycznych. Z ''X-Factora'' cieszę się bardziej bo to długo wyczekiwany format przez niektórych zainteresowanych mediami. :]
Ma szanse wygrać także z X-Factor bo trzeba pamiętać że w niedziele na TVP 1 będzie lecieć nowy sezon rancza także X-factor pewno będzie miał trudniejsza konkurencje niż ma polsat w sobotę :P
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

ktos pisze:Ma szanse wygrać także z X-Factor bo trzeba pamiętać że w niedziele na TVP 1 będzie lecieć nowy sezon rancza także X-factor pewno będzie miał trudniejsza konkurencje niż ma polsat w sobotę :P
Ma szanse? TzG podczas rancza miewał oglądalność chyba na poziome 4 mln. Sądze że podobnie będzie z X-Factor. Must be the music na pewno nie będzie mieć takiej oglądalności, chociaż będzie emitowane w soboty. Polsat nie potrafi zrobić czegoś co by widzów przyciągało. Fabryka Gwiazd, ale tylko wydania live z występami byłyby ciekawe gdyby nie jury, które zniechęcało mnie do oglądania
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Frazes »

A ja mam co do "X-FACTORA" pewne wątpliwości, tzn. trochę jak tak patrzę na te materiały z "castingów" i informacje, to ten program wydaje mi się trochę podobny w założeniach do "Szansy Na Sukces", tylko, że śpiewających zamiast wykonawcy danej piosenki ocenia jury i widzowie (czyli po prostu "Mam Talent" ograniczone do śpiewania) i wydaje mi się, że jeśli tak to będzie wyglądać, to odcinki powinny być podzielone tematycznie (żeby nie było tak, że w jednym odcinku będzie "disco polo" i "heavy metal"), bo inaczej to będzie strasznie chaotyczne i trudne do oglądania (za ten chaos nie podobał mi się "Mam Talent")...
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Frazes pisze:A ja mam co do "X-FACTORA" pewne wątpliwości, tzn. trochę jak tak patrzę na te materiały z "castingów" i informacje, to ten program wydaje mi się trochę podobny w założeniach do "Szansy Na Sukces", tylko, że śpiewających zamiast wykonawcy danej piosenki ocenia jury i widzowie (czyli po prostu "Mam Talent" ograniczone do śpiewania) i wydaje mi się, że jeśli tak to będzie wyglądać, to odcinki powinny być podzielone tematycznie (żeby nie było tak, że w jednym odcinku będzie "disco polo" i "heavy metal"), bo inaczej to będzie strasznie chaotyczne i trudne do oglądania (za ten chaos nie podobał mi się "Mam Talent")...
Tak jest np. w wersji brytyjskiej (z tego co wiem)...
tvn - latem programowo najgorsza!
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Oglądałem całe dwie serie X-Factor UK i muszę powiedzieć, że żadnego podobieństwa z Szansą na Sukces nie widziałem. Co do chaotyczności - gdyby odcinki były tematyczne, program byłby bardzo nudny moim zdaniem. Tak jak jest w formacie, nie wiesz czego spodziewać się za chwilę i to jest fajne.

Tak sobie przeglądam Facebook, a dokładniej stronę X-Factor (link) i muszę stwierdzić, że Fremantlemedia postąpiło zdeczka inaczej niż ogłaszali. Trzeba było mieć przygotowaną przynajmniej jedną polską piosenkę, niektórzy dostawali od razu informację czy się dostali czy nie, pod koniec do sal wpuszczali po 10-12 osób na raz, żeby ich przesłuchać. Mimo wszystko większość wygląda na zadowoloną.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Frazes »

A czy będą robić tak samo jak w "Mam Talent", że najpierw będą odcinki złożone z materiałów nagranych na "castingach", a dopiero po nich odcinki "na żywo" (moim zdaniem nie powinno być całych odcinków z materiałami z "castingów", na których przebieg widzowie nie mają żadnego wpływu, a za to powinno być więcej etapów z selekcją przez widzów - takie rozwiązanie byłoby korzystniejsze też z punktu widzenia "TVNu", bo program byłby jeszcze bardziej "interaktywny" i przyniósłby jeszcze większy dochód z smsów, a nie oszukujmy się to z nich jest największy zysk dla stacji w przypadku takich programów i po to się je robi :D ...)???

Co do tego chaosu o którym pisałem, to, żeby zobrazować o co mi chodzi (i czego moim zdaniem lepiej, żeby w "X-Factor" nie było) zapytam czy podobałby się komuś z Was "Taniec Z Gwiazdami", w którym nagle po tańcach "standardowych" (w tym samym odcinku) wyszliby na parkiet tancerze "hip-hop" :D ???

Mógłby ktoś podać jakieś linki do fragmentów brytyjskich edycji, to oceniłbym (i nie tylko ja), czy jest jakieś podobieństwo do "Szansy Na Sukces"???
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

mojpierwszyraz pisze:
Greg Haus pisze:Pytali uczestników dlaczego biorą udział, jeden chłopak grał na gitarze i śpiewał i podkreślali jak bardzo ten program potrafi być trampoliną w karierze. Czyli standard :P
Ciekawe jaka sytuacja w 'Must be the Music. Tylko muzyka!' :D
Tam na pewno 'las' ludzi :)
Swoją drogą to X Factor juz przed puszczeniem na antene jest znany i popularny...
Jak pokazali w wydarzeniach to trochę ludzi było na castingu ale głownie to chyba tam pójdą osoby które grają na czymś 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości