[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

czerk pisze:Tak tak, Ke$a, Gaga, Lambert... U nas "gwiazdami" będą Oceana, Lou Bega, Kate Ryan i September :twisted: Polska to nie Australia czy Wielka Brytania...
Wiem, wiem. Porównałem tak tylko. Co do gwiazd - wystapi Nabiha, Anna Bergendahl, Afromental, Pectus, Feel, Verona i Danny. To będzie show!!! :D
Co do Żebrowskiego - lubie gościa ale na prowdzącego show sie nie nadaje... :/
tvn - latem programowo najgorsza!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Czesław właśnie potwierdził na swoim profilu na facebooku, że będzie w X-Factor. Przynajmniej ja tak to odebrałem:

''A jak zapukam do telewizora o 20.00 w Niedziele to nie znaczy że dzień wcześniej nie grałem w waszym miasteczku :) Liczę na wsparcie a wszystko przez te ciotki, które za mało mnie w telewizji oglądają... :) Oto moja niezależność.''
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: X FACTOR

Post autor: lukis »

Adrian ;P pisze:Czesław właśnie potwierdził na swoim profilu na facebooku, że będzie w X-Factor. Przynajmniej ja tak to odebrałem:

''A jak zapukam do telewizora o 20.00 w Niedziele to nie znaczy że dzień wcześniej nie grałem w waszym miasteczku :) Liczę na wsparcie a wszystko przez te ciotki, które za mało mnie w telewizji oglądają... :) Oto moja niezależność.''
Ja myślę, że to raczej zaprzeczenie, ale zobaczymy.
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: X FACTOR

Post autor: lukis »

Poza tym warto zwrócić uwage, że w niedziele 6 marca Czesław gra koncert w Szczecinie, a 13 marca we Wrocławiu. a program chyba nie wystartuje 20 marca, bo to za późno. Tak mi się wydaje. Dwie niedziele marca ma zajęte.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

lukis pisze:Poza tym warto zwrócić uwage, że w niedziele 6 marca Czesław gra koncert w Szczecinie, a 13 marca we Wrocławiu. a program chyba nie wystartuje 20 marca, bo to za późno. Tak mi się wydaje. Dwie niedziele marca ma zajęte.
Ale przecież najpierw są odcinki z castingów, a te na żywo dopiero później.
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: X FACTOR

Post autor: lukis »

bartek09 pisze:
lukis pisze:Poza tym warto zwrócić uwage, że w niedziele 6 marca Czesław gra koncert w Szczecinie, a 13 marca we Wrocławiu. a program chyba nie wystartuje 20 marca, bo to za późno. Tak mi się wydaje. Dwie niedziele marca ma zajęte.
Ale przecież najpierw są odcinki z castingów, a te na żywo dopiero później.
A no tak racja, kompletnie zapomniałem, sorry :D
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

mojpierwszyraz pisze:Ee tam, jak coś mówi fakt, to wiadome że to nie prawda. Ja tylko chce, aby było 4-osobowe jury oraz gwiazdy światowego formatu w live - nie chodzi mi o G. Andrzjewicz czy Edzię ;]
Jeśli już wirtualnemedia.pl o tym piszą to na pewno nie są to głupoty :)

Czesław Mozil jurorem programu “X-Factor”. Kuźniar prowadzącym?
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/cz ... rowadzacym

Czesław Mozil zasiądzie w jury nowego muzycznego talent-show TVN “X-Factor”. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, muzyk występujący pod pseudonimem Czesław Śpiewa, podpisał umowę na udział w programie.

--------------

2000 osób na przesłuchaniach do "X-Factora"
Prawie 2000 osób pojawiło się na dwóch pierwszych precastingach do nowego talent-show TVN "X-Factor". Przesłuchania odbyły się w minioną sobotę 7 stycznia br. w Zabrzu oraz dzień później we Wrocławiu. Ogromne zainteresowanie sprawiło, że na wejście do sali przesłuchań niektórzy uczestnicy czekali nawet po kilkanaście godzin.

źródło - wirtualnemedia.pl

Ktoś się orientuje ile ostatnio osób było w Mam Talent?
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

lukis pisze:
bartek09 pisze:
lukis pisze:Poza tym warto zwrócić uwage, że w niedziele 6 marca Czesław gra koncert w Szczecinie, a 13 marca we Wrocławiu. a program chyba nie wystartuje 20 marca, bo to za późno. Tak mi się wydaje. Dwie niedziele marca ma zajęte.
Ale przecież najpierw są odcinki z castingów, a te na żywo dopiero później.
A no tak racja, kompletnie zapomniałem, sorry :D
No własnie z castingów a nie pre-castingów... - A na castingach jurorzy muszą być :) Tak mi się wydaje...
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

mojpierwszyraz pisze:No własnie z castingów a nie pre-castingów... - A na castingach jurorzy muszą być :) Tak mi się wydaje...
Ale castingi przecież nie będą na żywo, więc Czesław Mozil może w niedziele, w które będą emitowane odcinki castingowe koncertować.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

r_r16 pisze:
mojpierwszyraz pisze:No własnie z castingów a nie pre-castingów... - A na castingach jurorzy muszą być :) Tak mi się wydaje...
Ale castingi przecież nie będą na żywo, więc Czesław Mozil może w niedziele, w które będą emitowane odcinki castingowe koncertować.
Tak, tak, Zapomniałem o tym :)
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

W DDTVN producentka potwierdziła , że będzie 3 jurorów w X FACTOR i że nie spodziewamy się tych jurorów co trzeba ( będzie niespodzianka w przyszłym tygodniu ") - tak dała do zrozumienia :) Czesław już chyba na pewno , jednak Kuby jak nie będzie to będzie bunt TVN'owiczów !
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:W DDTVN producentka potwierdziła , że będzie 3 jurorów w X FACTOR i że nie spodziewamy się tych jurorów co trzeba ( będzie niespodzianka w przyszłym tygodniu ") - tak dała do zrozumienia :) Czesław już chyba na pewno , jednak Kuby jak nie będzie to będzie bunt TVN'owiczów !
Zapodaj linka :)
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Jeszcze nie ma , ale link na pewno po 16.00 będzie na dd.tvn.pl
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Odnosnie DDTVN - jutro w tymże programie poznamy... prowadzacego oraz pierwszego z trzech jurowów programu 'X-Factor' :D
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości