Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

maxxx pisze:można odetchnąć z ulgą, że format weekendowy został zachowany. :tanczy:
M - ty prowadzisz
J - ale ty masz scenariusz
:lol2:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Dwie kobiety rozmawiają o piłce nożnej. Co za czasy. :hmm:
Obrazek

ps. Ja tam do Warty Poznań nic nie mam, ale żeby mi się przypadkiem kosztem Pogoni nie utrzymali. :ban:
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Joasia zadeklarowała chęć towarzyszenia Pani Prezes podczas wizyty w szatni piłkarzy w przerwie meczu. Niby że z kamerą :spiewa: :plus:.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Joanna w dresie udzielająca rad taktycznych: Dalej kawalerowie, prostopadłą na skrzydła, pociągnąć do linii i wrzucić na mycę - a nóż wpadnie? A ty Rejsik kieruj chłopaków do przodu, co jest kur... bonifikatę byś chciał!?

Ale by było! :D
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Joasia pokazywała w serwisie amerykańską 105-latkę korzystającą z facebooka, po czym na końcu wspomniała Marcinowi że u nas Polsce też taka pani była. Pamiętacie może, że to było nigdzie indziej jak w Prosto z Polski. Tymczasem Asia powiedziała że widziała to w Faktach. Może potem było i tam, ale... znamienne to chyba.
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Joanna Kryńska

Post autor: gwiazdeczka »

Fragment z 8.18 był super :)
Ma ktoś może nagranie?
Obrazek
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

gwiazdeczka pisze:Fragment z 8.18 był super :)
Ma ktoś może nagranie?
To a propos Cher, która nie chce się ze starzeć i w odróżnieniu od Joasi nie chce szydełkować :lol2: :

Obrazek

http://rapidshare.com/files/444073104/016_-_dzidzia.mpg
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Jaka dzidzia, to niegrzeczna dziewczynka wg. Pani Redaktor miała być :devil: Dorzucam fragment o krzesełku i peda... tfu! urządzeniach pod stołem.
http://www.fileserve.com/file/2Q8qdjW
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Marcin: Nasz korespondent z Brukseli Leszek Jarosz za chwile powie nam jak wyglądają Brukselki.
Joasia: Brukselki wyglądają pysznie. :D

P.S. Znalazł się chętny do kupna krzesełka Pani redaktor na aukcji charytatywnej.
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Joanna Kryńska

Post autor: gwiazdeczka »

Dziękuję za nagrania :)
Fajny dzisiejszy poranek :)
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

No to żeby nie było tak słodko :
1) zazgrzytało mi trochę, że Pani Redaktor zaczęła przegląd prasy od wywiadu z Isabelle :x
Tematy michałkowo-ogórkowe powinno zostawiać się na deser.
2) chyba za mocno uległem sugestii, że dzisiaj prowadzący powspominają swoje studniówki. No i zawiodłem się :(

Ale ujęcie z paluszkiem w ustach - jedno z najlepszych w całej karierze Joanny. :brawa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

nouze pisze:Dorzucam fragment o krzesełku
To było świetne. :lol2: Ale faktycznie jak Joasia siedzi na samym kraju tego fotela to aż niebezpiecznie to wygląda :rozglada: Ale kręgosłupik to już wzór-pełne 90 stopni. 8) :D
epsztajnek pisze: chyba za mocno uległem sugestii, że dzisiaj prowadzący powspominają swoje studniówki. No i zawiodłem się
Ja tak samo..a tu Joasia lakonicznie stwierdziła, że swojej już nie pamięta (niedokładny cytat). :spiewa:
nouze pisze:Tymczasem Asia powiedziała że widziała to w Faktach
Jak bum cyk-cyk pierwszy, jeśli nie jedyny :stop: tym tematem zajmował się PzP. Charakterna ta Nasza Pani Redaktor. :brawa:

Nie tylko charakterna ale i romantyczna, mam na myśli to życzenie wsłuchania się w fale morskie. :roll: :lol2:

A na koniec jak przerwała rozmowę z ministrem, tak to tylko Joasia potrafi. I ten końcowy uśmiech. :szalony:
W ogóle miło, że Joasia znów będzie miała okazję do częstszych rozmów z politykami.
epsztajnek pisze:Ale ujęcie z paluszkiem w ustach - jedno z najlepszych w całej karierze Joanny.
Boskie. :aniol: Taki bobasek numero duo.(brakuje trochę emotki wyrażającej zachwyt).

Co Oni tam jeszcze wybierali ? Kobiete Wszechczasów ? To ja zgłaszam Joanne Kryńską :!: 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze:
Co Oni tam jeszcze wybierali ? Kobiete Wszechczasów ? To ja zgłaszam Joanne Kryńską :!: 8)
Polkę wszechczasów wybierali. Swoją drogą ciekawe, że wśród kandydatek są: Czeszka Dubrawa, Włoszka Bona, Francuzka Marysieńka i chyba była też Węgierka Jadwiga (no ta chociaż bakę miała Polkę). Także rzeczywiście polecamy słowiańską krew z Podlasia.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: incognito »

maxxx pisze:Jak bum cyk-cyk pierwszy, jeśli nie jedyny :stop: tym tematem zajmował się PzP.
Tak było, ze 2-3 mies. temu, 102-latka obeznana z kompem za Pan brat,
ALE w ostatni czwartek był reportaż w Faktach o wydłużającej się średniej życia w Polsce i red. Nowicki rozmawiał nią przez Skype'a :shock:
http://www.tvn24.pl/2406942,0,0,1,1,zyc ... wideo.html
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Mimo wszystko, jeszcze dwa miesiące temu nie do pomyślenia by było żeby Joanna nie powiedziała że materiał ukazał się najpierw w PzP. Zero sentymentu jak widać.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości