TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: qgn-111 »

Nie trzeba było ustawiać. Wystarczyło zablokować głosowanie przez internet. Gdyby ta metoda głosowania była dostępna tak jak wcześniej, to wszystko zgarnąłby TVN. A że SMSy i kartki "należały" do fanów TVP (którymi zapewne w większości są ludzie starsi i w średnim wieku), to publiczna zrobiła sobie z Telekamer niezłą machinę promocyjną. :) Widać nawet masowe wysyłanie kartek przez fanatyków TVN na pozycje programowe tej stacji nie przyniosły skutku. :lol2: No i jeszcze przecież prezentowanie wyników w procentach mówi samo za siebie (czyli że liczba głosów na poszczególne pozycje nie przekraczała pięciu cyfr). ;)
MrAdam
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: sobota 01 sty 2011, 13:47

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: MrAdam »

No cóż widać, że widz TVP jest nadal analogowy i nie potrafi obsłużyć komputera.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: mojpierwszyraz »

"W „Faktach” pojawią się nowinki technologiczne, które widzowie zauważą już na przełomie lutego i marca. "
:D
tvn - latem programowo najgorsza!
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: tomas40 »

adik1148 pisze:
peterq90 pisze:W dzisiejszych telekamerach zero telekamer dla TVN wszystkie dla TVP normalnie nie moge uwierzyć.Mam talen bez telekamery mina Iwańskiego była dobra;]
Normalnie MASAKRA !!! Pierwszy raz uważam , iż były ustawiane ! TVP wszystkie zgarnęła nagrody , nawet te na które nie zasługiwała ! Nie wiem jak wygrała ten chłopak w INFORMACJACH , ale to już dla mnie totalne "żenua" :/

Teorie spiskowe.

a nie przyszło wam do głowy, że to wina fanów TVN i brak ich zaangażowania w głosowanie
TVN - MARKETINGOWO NAJLEPSZA
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: Frazes »

A ja uważam, że na wczorajszych "Telekamerach" nic nie było ustawione, tylko po prostu trzeba uczciwie przyznać, że "TVP" ma większy zasięg przez co jej programy są popularniejsze, a poza tym może ludzie mają już dosyć tych wszystkich programów ściąganych z zagranicy (tak jak ja) i dali temu wyraz w głosowaniu (nie wiem, bo się tym nie interesowałem, nawet nie głosowałem w tym roku, ale jeśli piszecie, że nie było teraz głosowania przez internet, to uważam to, za bardzo dobre rozwiązanie, bo właśnie w głosowaniu internetowym mogło dochodzić do wielu nadużyć i może dlatego z tej metody zrezygnowali).

W ogóle gdyby teraz pójść sposobem rozumowania i pojmowania świata dziennikarzy "TVN24", to właśnie w tej chwili Pan Edward Miszczak powinien sprzątać swoje biurko i podać się do dymisji, zresztą może właśnie "świeża krew" na kierowniczych stanowiskach w głównym "TVN" by się przydała, bo jak widać częste zmiany zarządu "TVP" wyszły jej na dobre :D !
cmabb
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: środa 03 wrz 2008, 21:08

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: cmabb »

Zapominasz, że anulowano część głosów z niewiadomych powodów.
Obrazek
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: peterq90 »

No nie zgodze się Edward Miszczak jest na swoim miejscu jakoś jego ramówki naprawde są dobre.Jeżeli anulowano głosy internetowe to wszystko wyjaśnia.Powiedzcie mi kto młody wysyła kartki na telekamery ?Wiekszość widowni TVN to ludzie młodzi dlatego poległ.
Co że niby Ojciec Mateusz lepszy od Usta Usta ?
Usta Usta są bardziej prawdziwe niż ten Mateusz który przecież też jest podróbą serialu.
Ranczo no prosze wiejski serial,jesteśmy jacyś zacofani masakrycznie jeżeli nam sie podobają takie G....
A wygrana programu Jaka to melodia to już w ogóle hit.Wiem że program ma dużą oglądalnośc no ale prosze to już dawno powinni zdjąć z anteny i ten wnerwiający Janowski z jakimiś dziwnymi ruchami.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: sybic »

Wnerwiający Janowski to mało powiedziane... to wku* Janowski...
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: Frazes »

cmabb pisze:Zapominasz, że anulowano część głosów z niewiadomych powodów.
Aha, to tego nie wiedziałem, ale tym niemniej nie wierzę, żeby coś z głosowaniem było nie tak, bo na pewno "TVN24" już by podniosło, że były jakieś nieprawidłowości, a zamiast tego sami się od rana chwalą swoimi "Telekamerami" (nawet zrobili z nich grafikę pokazywaną po prawej stronie ekranu, na wzór Oskara :D - nagroda dla "TVN24" była zresztą moim zdaniem JAK NAJBARDZIEJ ZASŁUŻONA, bo NIEWYOBRAŻAM SOBIE, żeby w kategorii "kanał informacyjny" wygrał ktoś inny, bo to przecież oni zaktywizowali widzów do przekazywania informacji ze swojego otoczenia i bycia w zasadzie prawdziwymi reporterami, przez "kontakt24" i tego SUKCESU myślę nikt już nie przebije !).

W ogóle uważam, że w paru przypadkach został popełniony błąd przy wyborze nominowanych (nie wiem czy robią to same stacje, czy jakieś jury???), bo w kategorii "program publicystyczny" zamiast "Superwizjera", który jest nadawany po 23:00 (to tak jakby "TVP" wystawiło "Warto Rozmawiać" - mam tu na myśli tylko podobną porę emisji) ja bym wystawił "Uwagę", albo "Prosto Z Polski", a w kategorii "informacje" (czy jakoś podobnie - nie pamiętam dokładnie nazwy, tam gdzie była nominowana Anita Werner) Kuźniara, albo duet Kuźniar z Kasią Werner i myślę wygrana byłaby wtedy BANKOWA :D !
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: Frazes »

peterq90 pisze:Jeżeli anulowano głosy internetowe to wszystko wyjaśnia.Powiedzcie mi kto młody wysyła kartki na telekamery ?Wiekszość widowni TVN to ludzie młodzi dlatego poległ.
Ale głosów smsowych chyba nie anulowano, a młodzi ludzie w większości komórki mają, a co do "grupy docelowej" "TVN", to kiedyś przeczytałem, że to są mieszkańcy dużych miast, w wieku do 40, czy 50 lat, a duże miasta to jednak nie jest cała Polska.

Jest dużo starszych osób w mniejszych miejscowościach, które nawet z samego przyzwyczajenia oglądają programy "TVP" (sam wiem, że moi rodzice trochę czasu się przekonywali, żeby oglądać "Fakty" zamiast "Wiadomości" :D ) i stąd też na pewno taki efekt (nie można wszędzie wietrzyć spisku, bo zbliżymy się niebezpiecznie do polityki :D ...) .
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: qgn-111 »

MrAdam pisze:No cóż widać, że widz TVP jest nadal analogowy i nie potrafi obsłużyć komputera.
Na szczęście z wejściem na forum serwisu tvnfakty.pl sobie poradził. :spiewa:

Podaj jedno moje zdanie, w którym napisałem, że jestem widzem TVP... Bo jakoś ci nie wierzę. :D
MrAdam
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: sobota 01 sty 2011, 13:47

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: MrAdam »

qgn-111 pisze:
MrAdam pisze:No cóż widać, że widz TVP jest nadal analogowy i nie potrafi obsłużyć komputera.
Na szczęście z wejściem na forum serwisu tvnfakty.pl sobie poradził. :spiewa:

Podaj jedno moje zdanie, w którym napisałem, że jestem widzem TVP... Bo jakoś ci nie wierzę. :D
To nie było do ciebie, jeśli potraktowałeś ten post bardziej osobiście niż ogólnikowo to przepraszam.
Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że PRZECIĘTNY widz TVP rzeczywiście nie jest w stanie obsłużyć komputera lub innych urządzeń elektronicznych, bo po prostu nie potrafi. Przeciętny widz TVP to emeryt/rencista, głosujący na PiS i gardzący TVNem. Sorry takie są polskie realia.*

*Chciałbym zastrzec, że post ten nie ma żadnego podtekstu politycznego i nie odnosi się do żadnego użytkownika tego forum, ani żadnego innego podmiotu fizycznego. :D
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: pixie »

To fakt. Ludzie są przyzwyczajeni do TVP. (Np teraz.. cała rodzinka ogląda M jak miłość.. ) Moi rodzice są szczególnie przywiązani..Ale co się dziwić..jak kilka osób z rodziny w TVP pracuje ;/ Ehhh. Ciągle podaje im nowe argumenty przeciwko TVP, ale oni nie rozumieją i mówią... przepraszam;/ "tvn jest za młody, niekatolicki a do tego manipuluje ludźmi i jest całkowicie ustawiony przez PO". A co do telefonów to się nie zgodzę :) Moje babcie potrafią wysłać po kilkanaście smsów w ciągu jednego programu ;/
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: sybic »

MrAdam pisze:Przeciętny widz TVP to emeryt/rencista, głosujący na PiS i gardzący TVNem. Sorry takie są polskie realia.*
W takim razie PIS powinien wygrywać też i wybory, a tak przeciez nie jest.
MrAdam
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: sobota 01 sty 2011, 13:47

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: MrAdam »

Tak, to jakim cudem Jarosław K. o mały włos nie wygrał wyborów?
W wyborach jeszcze nie wszystko przesądzone mamy jeszcze pół roku, a to sporo czasu jak na polską scenę polityczną.
Kończę offtopic, bo nie chcę dostać bana.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość