[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: Kylo »

Trzecia edycja programu przyniosła stacji TVN dziesiątki milionów złotych! Średnia oglądalność programu wynosiła w tej edycji 5,28 mln widzów. Wpływy z reklam wszystkich 13 odcinków sięgnęły niebotycznej sumy 82 mln zł! Czwarta edycja programu wróci na ekrany telewizorów jesienią przyszłego roku.
(źródło:plejada.pl)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mam talent

Post autor: adik1148 »

Ruszają castingi do nowej - czwartej edycji MAM TALENT ! :

http://www.plejada.pl/3,44295,news,1,1, ... tykul.html
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Mam talent

Post autor: pixie »

Oj, to Wojewódzki ma z tymi castingami...dopiero co do X factor się zakończyły ;)
Cieszę się, że nie zrezygnowali z MT..:)
kosiomka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 19:40

Re: Mam talent

Post autor: kosiomka »

pixie pisze:Oj, to Wojewódzki ma z tymi castingami...dopiero co do X factor się zakończyły ;)
Cieszę się, że nie zrezygnowali z MT..:)
A dlaczego mieli by z MT zrezygnować?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

pixie pisze:Oj, to Wojewódzki ma z tymi castingami...dopiero co do X factor się zakończyły ;)
Cieszę się, że nie zrezygnowali z MT..:)
Ale to nie będą te właściwe castingi, tylko precastingi. Świadczy o tym możliwość wysłania swojego występu mailem czy listem
kosiomka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 19:40

Re: Mam talent

Post autor: kosiomka »

matik pisze:
pixie pisze:Oj, to Wojewódzki ma z tymi castingami...dopiero co do X factor się zakończyły ;)
Cieszę się, że nie zrezygnowali z MT..:)
Ale to nie będą te właściwe castingi, tylko precastingi. Świadczy o tym możliwość wysłania swojego występu mailem czy listem
Mnie się coś zdaje, że nowa seria MT będzie wręcz inspirowana nowym studiem i zmianami jakie zastaliśmy w ostatniej odsłonie show w UK :)
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

kosiomka pisze:
matik pisze:
pixie pisze:Oj, to Wojewódzki ma z tymi castingami...dopiero co do X factor się zakończyły ;)
Cieszę się, że nie zrezygnowali z MT..:)
Ale to nie będą te właściwe castingi, tylko precastingi. Świadczy o tym możliwość wysłania swojego występu mailem czy listem
Mnie się coś zdaje, że nowa seria MT będzie wręcz inspirowana nowym studiem i zmianami jakie zastaliśmy w ostatniej odsłonie show w UK :)
Nie sądzę, TVN raczej nie jest skłonna do wprowadzania zmian w tego typu programach. Poza tym w UK dużo się nie zmieniło, nowa scenografia nie powaliła mnie na kolana, mimo że ITV wydała na nią grube miliony, co wg mnie było bez sensu. Jeśli już, to mogliby w Polsce wprowadzić nowy stół jurorski z tymi wielkimi X-ami. Chociaż i tak ostatnio nasi jurorzy bardzo rzadko ich używają. Jakby o nich zapomnieli. A to przecież ważny element formatu. Osobiście jestem ciekawy jak wypadnie nowa edycja BGT z 4 jurorami :)
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Mam talent

Post autor: pixie »

kosiomka pisze:
pixie pisze:Oj, to Wojewódzki ma z tymi castingami...dopiero co do X factor się zakończyły ;)
Cieszę się, że nie zrezygnowali z MT..:)
A dlaczego mieli by z MT zrezygnować?
Gdzieś na forach ludzie wypisywali, że nawet nie mają nadziei na kolejną edycję MT po tym jak dowiedzieli się, że ma jeszcze pojawić się X-factor...wiadomo o co chodzi;)
kosiomka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 19:40

Re: Mam talent

Post autor: kosiomka »

pixie pisze:
kosiomka pisze:
pixie pisze:Oj, to Wojewódzki ma z tymi castingami...dopiero co do X factor się zakończyły ;)
Cieszę się, że nie zrezygnowali z MT..:)
A dlaczego mieli by z MT zrezygnować?
Gdzieś na forach ludzie wypisywali, że nawet nie mają nadziei na kolejną edycję MT po tym jak dowiedzieli się, że ma jeszcze pojawić się X-factor...wiadomo o co chodzi;)
Eee tam... X - Factor, X-Factorem, ale to to już przesada... :) A może i u nas dodadzą 4-jurora?
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mam talent

Post autor: prze_kw »

Mam pytanie odnoszące się do brytyjskiego "Got Talent" - co się stanie gdy w półfinale dojdzie do remisu głosów jury? Chodzi mi o sytuacje, gdy wybierany jest drugi finalista.
Liczą się tylko Fakty.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Mam talent

Post autor: Debeet »

Jak dotąd w brytyjskiej edycji było 3 jurorów, więc nie było remisów.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

czerk pisze:Mam pytanie odnoszące się do brytyjskiego "Got Talent" - co się stanie gdy w półfinale dojdzie do remisu głosów jury? Chodzi mi o sytuacje, gdy wybierany jest drugi finalista.
Też się nad tym zastanawiałem. Jak na razie edycja się nie rozpoczęła więc nie wiadomo. Podejrzewam, że będzie jak w "X Factorze", czyli "deadlock" (decydują głosy widzów) :mhm:
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Mam talent

Post autor: Debeet »

W TVN już lecą klipy promujące castingi do MT
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Mam talent

Post autor: Debeet »

Co prawda to Super Express, ale...

Czarne chmury nad "Mam Talent"
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/czarne ... 75691.html

Czyżby to był koniec? Ważą się losy popularnego programu TVN "Mam talent". Podobno z pracy w jury zrezygnował już Kuba Wojewódzki (48 l.). Małgorzata Foremniak (44 l.) i Agnieszka Chylińska (35 l.) wahają się. Stacja natomiast zastanawia się, czy jest sens powielać coś, co przypomina obecny jej hit - "X Factor".
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mam talent

Post autor: adik1148 »

To już oficjalne !!! Robert Kozyra będzie jurorem w Mam Talent zamiast Wojewódzkiego !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości