Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Anita Werner

Post autor: honey39leo »

Tak,tak szkoda,że TVN tak mało nagród zdobył w tym roku!!Pewnie były machlojki jak to w TVP!! :stop: Ale nie martwi mnie,że Anitka ma drugie miejsce w Telekamerach,bo nie zasłużyła na więcej,co gorsza jak dla mnie nawet na to nie zasłużyła!! :x Ostatnio jej wydania Faktów i Faktów po Faktach są denne i nuda totalna!!! :( Nie wiem kto ja tak winduje i za co!!!Choć może wiem!!! :twisted:
Anja06
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 23:03

Re: Anita Werner

Post autor: Anja06 »

Czy wie ktoś może dlaczego Pani Anita i wczoraj w Faktach po południu i dziś w Faktach po Faktach tak ciągle na czarno jest ubrana? :mhm:
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner

Post autor: marcin_25 »

może dlatego, że całe Fpf były poświęcone katastrofie smoleńskiej, a może to przypadek
w Faktach po południu była bardzo wesoła (mam na myśli rozmowę w studio o sporcie, gospodarce i pogodzie)
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Anita Werner

Post autor: ziom »

Moim zdaniem Anita Werner powinna prowadzic Fakty od poniedziałku do czwartku na zmianę z Durczokiem. Bardzo nie lubie Pochanke
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Anita Werner

Post autor: matik »

Oj mogłaby prowadzić Fakty w pojedynke w dni powszednie.
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner

Post autor: marcin_25 »

jeśli ktoś nie oglądał dzisiejszych Faktów po południu niech żałuje, mam na myśli materiał o pandach, gdzie Anita z Dorotą Gardias zachodzą się ze śmiechu na widok pracowników ZOO przebranych za pandy
może ktoś ma capsy lub video z tego materiału, zawsze mile widziane na forum
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Anita Werner

Post autor: Tomasz2555 »

Kurczę nie oglądałem :(
Ma ktoś Capsy i video? Bardzo proszę!!! :)
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anita Werner

Post autor: nouze »

marcin_25 pisze:Anita z Dorotą Gardias zachodzą się ze śmiechu na widok pracowników ZOO przebranych za pandy
Proszę bardzo
http://www.fileserve.com/file/6D34k49
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner

Post autor: marcin_25 »

dzięki za filmik, szkoda tylko że nie zaczyna się jakieś 5 sek. wcześniej, ponieważ dosyć zabawnie mieszał się głos azjatyckiego komentatora ze śmiechem obu pań
pozdrawiam

ps. apropo tego materiału, to kompletnie nie rozumie zarzutów że Anita się za mało uśmiecha, takie rzeczy często się zdarzają w Faktach po południu, szczególnie w rozmowie z dziennikarzami w studio, oczywiście główne wydanie o 19 to zupełnie inna historia, inny strój, makijaż itd
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anita Werner

Post autor: nouze »

okej, wersja poprawiona.
http://www.fileserve.com/file/4dtrMCa

Oprócz uśmiechu - był czas, tak ze 2-3 miesiące temu, że pozwoliłem sobie na pewien wyrzut że Anita nieco "siadła" jeżeli chodzi ogólnie o jej występy. Mam na myśli brak pewnej werwy, czy dociekliwości w rozmowach w FpF. Ostatnio jest lepiej, może to kwestia doboru gości albo po prostu wypoczęła trochę.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Anita Werner

Post autor: Marcin »

Ale czemu pyta Radosława Sikorskiego o to co by było gdyby Marta Kaczyńska startowała w wyborach? :shock: Po co? :shock:
Czy każdego gościa TVN24 trzeba pytać co myślą o Kaczyńskich? :shock: I co by było gdyby? :shock:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anita Werner

Post autor: epsztajnek »

Marcin pisze:Czy każdego gościa TVN24 trzeba pytać co myślą o Kaczyńskich?
Stara , sprawdzona zasada: sprawdzać, sprawdzać i jeszcze raz sprawdzać
A może któryś z zaufanych towarzyszy popełni myślozbrodnię :rozglada:
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner

Post autor: marcin_25 »

super, o taką wersję video mi chodziło, dzięki

rozmowa z ministrem Sikorskim była dosyć zabawna, najpierw zarzucił Anicie złośliwość a potem ona się odegrała tym samym :D :D :D
sformułowanie "gdyby" stosują dziennikarze dla zdobycia informacji, które nie są w ogólnym obiegu, politycy nigdy nie mówią całej prawdy, i kiedy Nelly Rokita czy poseł Suski dają się dosyć łatwo podejść, o tyle doświadczony R. Sikorski już nie
soulRebel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 08 lut 2011, 22:33

Re: Anita Werner

Post autor: soulRebel »

Materiał z pandami naprawde śmieszny :) bardzo miło sie ogląda fakty po południu prowadzone przez Anitę Werner, zupełnie inny klimat niz w wydaniu o 19. Swoboda, spontaniczność, i duzo różnorodnych informacji. Oby częściej.. aaa i równiez nie przepadam za J.Pochanke.
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Anita Werner

Post autor: Tomasz2555 »

A ma ktoś Video z rozmowy z Panem SIkorskim, niestety nie mogłem oglądać...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 29 gości