Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: qgn-111 »

Z forum zniknęła favikonka.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Debeet »

Obrazek

Szału czasami można od tego dostać. Możecie to naprawić?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Łukasz »

Specjalnie popisałem dzisiaj trochę postów i nie spotkałem się z tym błędem. Trudno mi powiedzieć jak to rozwiązać, nie ma jeszcze nowszej wersji naszego forum.

A tak przy okazji. Brakuje Wam jakiegoś nowego działu, chcielibyście coś zmienić, uporządkować?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: r_r16 »

To ja się może wypowiem na temat wyglądu forum. Bardzo podoba mi się, że wprowadziliście nowy top nawiązujący do nowej grafiki strony tvnfakty.pl. Przydałoby się jednak wprowadzić na stronie głównej w obramowaniu takie samo tło jak jest teraz po wejściu w konkretny dział, gdyż tam już tło jest nowe, a na stronie głównej - wciąż stare.

Co do nowych działów to przydałby się dział dot. Telewizji N, lub dział poświęcony całemu ITI, gdzie można by stworzyć kilka tematów dotyczących czy n, czy kanałów ITI, czy ogólnie na temat holdingu.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Łukasz »

r_r16 pisze:To ja się może wypowiem na temat wyglądu forum. Bardzo podoba mi się, że wprowadziliście nowy top nawiązujący do nowej grafiki strony tvnfakty.pl. Przydałoby się jednak wprowadzić na stronie głównej w obramowaniu takie samo tło jak jest teraz po wejściu w konkretny dział, gdyż tam już tło jest nowe, a na stronie głównej - wciąż stare.
Postaram się to zrobić jeszcze w ten weekend.
r_r16 pisze:Co do nowych działów to przydałby się dział dot. Telewizji N, lub dział poświęcony całemu ITI, gdzie można by stworzyć kilka tematów dotyczących czy n, czy kanałów ITI, czy ogólnie na temat holdingu.
Niby jest dział o kanałach grupy ITI, więc nie wiem, czy o N potrzebny jest kolejny. Zobaczymy co inni sądzą.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: avatar »

Przydałby się dział o n gdzie można byłoby pisać np. na temat przecieków o nowych kanałach. :tanczy:
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: D00 »

avatar pisze:Przydałby się dział o n gdzie można byłoby pisać np. na temat przecieków o nowych kanałach. :tanczy:
Według mnie jeden wątek byłby wystarczający.

A ja powtórzę swoją prośbę/propozycję sprzed kilku miesięcy: osobny dział/poddział dla wszystkich prezenterek/pogodynek/itp. nie pracujących w TVN. Aktualnie poddział Telewizja robi się uciążliwy w przeglądaniu.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Łukasz »

Zgodnie z Waszymi sugestiami utworzone zostały dwa nowe działy - zapraszam do dyskusji. Sukcesywnie będziemy przenosić tam odpowiednie wątki. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Debeet »

Łukasz pisze:Specjalnie popisałem dzisiaj trochę postów i nie spotkałem się z tym błędem. Trudno mi powiedzieć jak to rozwiązać, nie ma jeszcze nowszej wersji naszego forum.
Najczęściej zdarza mi się to po kliknięciu na Podgląd, potem na Wyślij.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: epsztajnek »

Jak to podczas porządków bywa , wychodzi na wierzch bałagan: okazuje się, że w dziale "Gwiazdy telewizji" istnieją dwa wątki "Marzena Sienkiewicz". Może dałoby radę połączyć je w jeden ?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Marcin »

Oczywiście. :D Dzięki za informację.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Szkoda, że dział Gwiazdy Telewizji ogranicza się na razie do samych skopiowanych plotek i to jeszcze bez źródła.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: piotrek888 »

Apeluję o utworzenie nowego tematu - "Proszę o". Nie mam zamiaru czytać 15767564 postów po poranku w dziale Kuźniara, bo ktoś nie może obejrzeć pogody czy rozmów z prowadzącymi. Doskonale wiemy, kto na tym forum ma możliwość nagrania - porozumiewajcie się na PW, bo to się robi taki śmietnik, że aż żal to oglądać.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: nouze »

Masz rację Piotr.
Biję się w piersi i pusty łeb bo to głównie moja wina. Wszystko dobrze dopóki jest jakiś umiar :stop:
Niektórzy oprócz pytania "ma ktoś?" nic więcej na forum nie potrafią napisać, koniec tego dobrego :>
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Marcin »

Wątek utworzony - w dziale "Na każdy temat".
Od tej pory wszystkie prośby o materiały video, umieszczone gdziekolwiek indziej, będą usuwane.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości