[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

mfdtv4 pisze:Jakie ona ma wykształcenie? Bo została chyba menadżerką Dody tylko dlatego, że prowadziła w internecie jakiś tam fanclub. Zresztą ani Doda, ani Górniak, ani Marina Łuczenko nie wyszły dobrze na współpracy z Mają. Sablewska jest okropna...:
O czym gadasz, co ma wykształcenie do tego!? Znów jakiś snobizm w Polsce że każdy musi posiadać wykształcenie lub coś udowadniać.... Simon Cowell nie ma wykształcenia żadnego, a zaczął pracować w wytwórniach za darmo podająć kawe i herbatę... (nawet nie fanclub) według ciebie jego nie-istotny początek kariery nie daje mu prawa do bycia jurorem teraz, tak jak sugerujesz o Maji Sablewskiej? :roll:
mfdtv4 pisze: Wojewódzkiemu trudno byłoby zniżyć się do poziomu jej wypowiedzi. W II edycji chciałbym zobaczyć Wojewódzkiego, Czesława (niech podszkoli język) i np. Chylińską.
Nie pamiętam by jakikolwiek komentarz Kuby był na lepszym pozomie od Maji... generalnie żarty o seksie, narkotykach i polityce, lub beszczelne / bezuzasadnione krytykowanie tylko konkurencji... po prostu nie wiarygodny. Po za tym Maja podpisała umowe na kolejne dwie edycje, bo ponoć producenci są bardzo zadowoleni z niej.

Po prostu nie zgadzam się z tobą, nie widzę podstaw do uwag do Maji... często mówi o całym przedstawieniu, tak jak w X Factorze to ma z założenia być, 'X'... głos, wygląd (tak...), osobwość, i jeszcze jakieś nieokreślone coś.. czyli wykonuje zadanie do jakiego została zatrudniona, a Kuba moim zdaniem nie. Czesław zabawny, ale to tyle... jego wypowiedzi są nie do zrozumienia często, i cały czas musi podkreślać, że 'ma sluch' lub że się 'zna'.. jakby miał jakieś kompleksy - na ogół go lubie.
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

Małe porównanie wyglądu castingów edycji różnych X Factora, nasza Polska trochę uboga, nie myślicie? Mimo że wiele innych w biednieszych krajach przy swojej pierwszej edycji lepiej od nas odwaliło:

UK:
Obrazek Obrazek

Francja:
Obrazek Obrazek

Ukrania:
Obrazek Obrazek

Australia:
Obrazek Obrazek

Chile:
Obrazek Obrazek

Indie:
Obrazek Obrazek

i... Polska:
Obrazek Obrazek
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

mfdtv4 pisze:Dlaczego Gienek postawił na Szpaka? Bo lepiej śpiewa niż fałszująca pani Małgorzata, która odpaść powinna już w 2, góra 3 live. Wolę chyba bezczelnego i kontrowersyjnego Wojewódzkiego niż pustą Majkę. Jakie ona ma wykształcenie? Bo została chyba menadżerką Dody tylko dlatego, że prowadziła w internecie jakiś tam fanclub. Zresztą ani Doda, ani Górniak, ani Marina Łuczenko nie wyszły dobrze na współpracy z Mają. Sablewska jest okropna, jak lalunia z ulicy co ocenia głównie wygląd. Wojewódzkiemu trudno byłoby zniżyć się do poziomu jej wypowiedzi. W II edycji chciałbym zobaczyć Wojewódzkiego, Czesława (niech podszkoli język) i np. Chylińską. Mogliby też pomyśleć nad zmianą fatalnego prowadzącego... który jest cholernie nudny i mdły... "bądźcie blisko nas" (to jeden ze zwrotów, który jest tak cholernie irytujący jak "ze studia TVN" albo "wielkie muzyczne szołłłł"...) :roll: :roll:
Aaa już nie przesadzaj. Myślę iż jest właśnie na odwrót - to Mai trudno byłoby zniżyć się do poziomu Kuby. Chylińka w XF? Haaahahahahahahah. Dobry dowcip. Absolutnie nie.
Czesław, Maja i np. Robert Kozyra - mój typ, oczywiście na pewno nie możliwy.
Maja na początku była właścicielem fan-clubu N. Kukulskiej. Następnie zaczęła paroletnią pracę w UNIVERSAL Music Polska, po czym po rozpadzie Virgin zajęła się Dodą. Dawniej - blachara z właściwie brakiem wizerunku staje się - co tu dużo mówić - wice-zwycięzcą MTV Europe Music Awards w Berlinie w 2009 roku.
MaRina - weź wykreuj w tak odważny i świeży sposób zupełnie nieznaną z muzycznego nurtu dziewczynę. Weź zapoczątkuj kontrakt płytowy, zainwestuj w kogoś z własnych pieniędzy z kim nie koniecznie możesz odnieść sukces. To jest odwaga i to się cholernie ceni.
Doda jest zła na Maję tylko z powodu MaRina - początkującej dziewczyny, która dla królowej była i jest obecnie nikim, tym bardziej bez Mai. Na pewno bała się także konkurencji, bo przez parę lat zdążyła doskonale poznać Maję.
Edyta - ja zawsze znałem ją z tej strony. Perfidna, chamska, bezczelna kobieta, która nie widzi nawet swojego syna, tylko obecnie wręcz telewizyjną 'karierę' w jak oni fałszują. I tutaj nawet się nie dziwie, że duet Edyta&Maja nie wypalił, bo to nie miało przyszłości.
Szkoda tylko, że Maja postawiła jednak na MaRinę, bo mogła z czystym sumieniem kierować nabierającą tempa karierą, być może niebawem międzynarodową, w co wierzę, bo płyta 7PG/T7T już w wersji polskiej brzmi niesamowicie nowatorsko i profesjonalnie, nie mówiąc o jej oprawie. Tutaj taki mały off-topic ;))

Całe podsumowanie po finale XF...
tvn - latem programowo najgorsza!
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

Dla tych co sie interesuja tym co za kulisami, castingi w wersji UK w koncu rozpoczely sie dzisiaj w Birmingham z nowym skladem jurorow, i nowymi prezenterami (az dwoch) Xtra Factor.

http://lockerz.com/s/106684650
http://yfrog.com/user/TM_XFactor/photos
http://twitpic.com/55em90
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Tak na pocieszenie - polska edycja X Factor wypada naprawdę znakomicie, jeśli przyjrzeć się Muzykalnemu Konkursowi Faktor A! Mowa oczywiście o edycji rosyjskiej, której fragment miałem okazję przed chwilą obejrzeć. Program jest prawie cały przegadany. Jury po występie wypowiada się ok. 5 minut, zapowiedź uczestnika też trwa mniej więcej tyle, że w Polsce czy w UK zdążyli by zapowiedzieć przynajmniej czwórkę wykonawców. Widziałem 3 występy, których poziom był żenujący. Do tego okropna oprawa graficzna i zmodyfikowane logo, a także prowadzący, którzy są tam chyba tylko po to, żeby stać i słuchać. Choć czasem się wydaje, że i tego nie robią. Ogólnie - okropność. To tak w ramach ciekawostki. :)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

r_r16 pisze:Tak na pocieszenie - polska edycja X Factor wypada naprawdę znakomicie, jeśli przyjrzeć się Muzykalnemu Konkursowi Faktor A! Mowa oczywiście o edycji rosyjskiej, której fragment miałem okazję przed chwilą obejrzeć. Program jest prawie cały przegadany. Jury po występie wypowiada się ok. 5 minut, zapowiedź uczestnika też trwa mniej więcej tyle, że w Polsce czy w UK zdążyli by zapowiedzieć przynajmniej czwórkę wykonawców. Widziałem 3 występy, których poziom był żenujący. Do tego okropna oprawa graficzna i zmodyfikowane logo, a także prowadzący, którzy są tam chyba tylko po to, żeby stać i słuchać. Choć czasem się wydaje, że i tego nie robią. Ogólnie - okropność. To tak w ramach ciekawostki. :)
Daj linka, bo na YT nie ma ;))
A z tego co wiem, z X zmieniono na A, z powodu Aliny Pugaczowej, której dedykowano ten program. To także w ramach ciekawostek. Logo - masakra ;D
tvn - latem programowo najgorsza!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Łukasz »

Jutro wejścia na żywo w TVN24 m.in. z mojego miasta. Burmistrz i pani dyrektor będą opowiadać o Michale, ciekawe co jeszcze pokażą. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

mojpierwszyraz pisze:
r_r16 pisze:Tak na pocieszenie - polska edycja X Factor wypada naprawdę znakomicie, jeśli przyjrzeć się Muzykalnemu Konkursowi Faktor A! Mowa oczywiście o edycji rosyjskiej, której fragment miałem okazję przed chwilą obejrzeć. Program jest prawie cały przegadany. Jury po występie wypowiada się ok. 5 minut, zapowiedź uczestnika też trwa mniej więcej tyle, że w Polsce czy w UK zdążyli by zapowiedzieć przynajmniej czwórkę wykonawców. Widziałem 3 występy, których poziom był żenujący. Do tego okropna oprawa graficzna i zmodyfikowane logo, a także prowadzący, którzy są tam chyba tylko po to, żeby stać i słuchać. Choć czasem się wydaje, że i tego nie robią. Ogólnie - okropność. To tak w ramach ciekawostki. :)
Daj linka, bo na YT nie ma ;))
A z tego co wiem, z X zmieniono na A, z powodu Aliny Pugaczowej, której dedykowano ten program. To także w ramach ciekawostek. Logo - masakra ;D
No oprócz tego że grafika zmieniona (na A) wygląda okropnie, to widać że trochę więcej wyobraźni mają niż w Polskiej edycji z tymi występami - atmosfera trochę bardziej jak w UK, nawet w ich czołówce dodali (tak jak w wersji UK jest Londyn w programach finałowych) widokówke Moskwy do konca grafiki kiedy 'X' czy 'A' wpada w ziemię! Więc chyba nie taka tragedia o jakiej mówimy tu... po prostu tandetniej wygląda. Warto zaznaczyć że używają poprawidłowo (do oryginału) efektów muzycznych po występach...

http://www.youtube.com/watch?v=zQN_rbhoO-8&feature=fvst
http://www.youtube.com/watch?v=YA3QEnyP ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=1UV64vWB ... 452A1F66E5
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

Mam nadzieje że atmosfera finałowego odcinka będzie trochę gorętsza i inna od reszty odcinków... coś w stylu finału w UK... na złoto, lądzenia z miastami finalistów (poprzez TVN24 pewnie) i dużo emocji:

http://www.youtube.com/watch?v=7TCUjo8oNDU
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

sb pisze:i... Polska:
Obrazek Obrazek
Tutaj akurat pokazałeś mniejszą scenę, która była bodajże w Warszawie. Swoją drogą co za ironia, że w stolicy kręcą program na mniejszej scenie niż w Zabrzu.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: X FACTOR

Post autor: marek110 »

Nie będzie gorętszej atmosfery. Chyba że będą tylko 2 występy zamiast 3 - wtedy będą mogli wcisnąć te rywalizacje między miastami itp.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Łukasz »

U nas jakaś scena na rynku od wczoraj jest budowana :)
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
luklis21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 15:43

Re: X FACTOR

Post autor: luklis21 »

Proggram jakoś do mnie nie przemówił,wykonanie nie jest złe ale ja poprostu nie lubie programów w których tylko spiewają.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: X FACTOR

Post autor: szym »

Łukasz pisze:U nas jakaś scena na rynku od wczoraj jest budowana :)
Kibicujesz Szpakowi? :>
:)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

szym pisze:
Łukasz pisze:U nas jakaś scena na rynku od wczoraj jest budowana :)
Kibicujesz Szpakowi? :>
Ja tak , to największe odkrycie tego programu , a Gienek czasami tak fałszuje , że nie mogę tego słuchać !!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości