[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Debeet »

Jak nieoficjalnie dowiedział się TVN Fan w programie Taniec z gwiazdami TVN zatańczą jeszcze: Katarzyna Herman (aktorka znana z roli w reklamie Knorr), Sławomir Oborski (były chłopak Jolanty Rutowicz - gwiazdy BigBrother TV4) oraz Robert Latusek (aktor).
Brawo TVN! Brawo! :brawa:
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

czerk pisze:Brakuje Jagny Marczułajtis na Twojej liście.

Tak słabej obsady nie było już daaaawno.
Tak słabej obsady nie było chyba wogóle :ech: , nie rozumiem po co Marczuk pcha się do programu, fora nie zostawią na niej suchej nitki, bez względu na to czy winna czy niewinna, zrobi z siebie mięso armatnie, chyba musi być bardzo zdesperowana, żeby wrócić na celebryckie salony. Mnie interesuje kto będzie reżyserem, bo czytałam, że Kępiński też "wypadł" z programu. :mhm:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Debeet pisze:
Jak nieoficjalnie dowiedział się TVN Fan w programie Taniec z gwiazdami TVN zatańczą jeszcze: Katarzyna Herman (aktorka znana z roli w reklamie Knorr), Sławomir Oborski (były chłopak Jolanty Rutowicz - gwiazdy BigBrother TV4) oraz Robert Latusek (aktor).
Brawo TVN! Brawo! :brawa:
Ten sam serwis (znany z bezpodstawnych tekstów) twierdzi, że "TzG 13" już został ustawiony przez speców w TVN-ie (mimo, że trwa ujawnianie "gwiazd") - bo w finale zobaczymy Anię Wendzikowską i Katarzynę Zielińską. Wygra oczywiście gwiazda TVN-u - Anna Wendzikowska. Hehe. :lol:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Skład póki, co jest tak słaby, że śmiało mogę wytypować, że w pierwszej trójce będzie Zielińska, Wendzikowska i Pakosińska. Ciekaw jestem, jakie poparcie będzie miał Szpak i Bill.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Kępiński sam zrezygnował, widocznie "Must Be The Music" było dla niego bardziej atrakcyjne. Mimo wszystko czuję lekką obawę o nową formułę "Tańca...". Zdecydowanie program miał "złote lata" za kadencji Iwańskiego.

Par będzie 14, prawdopodobnie gruntownie odświeżona będzie oprawa graficzna, strona internetowa, zmiany nie ominą studia (nie wiem, w jakim stopniu).

Skład jest na prawdę cieniutki, brak tu gwiazd. Gdzie osoby pokroju Barcisia, Górniak, Steczkowskiej czy nawet Glinki? Jedynymi rozpoznawalnymi osobami są Zielińska (serial, Kocham Cię Polsko, Och Karol 2) - dostała przecież "Telekamerę", Pakosińska i Kuszewski - nie jest znany szerzej z nazwiska, ale twarz kojarzą przecież widzowie "Mjm" a jest ich kilka milionów. Zaproszenie do programu Karpiela, Urbańskiego, Szpaka i pana Billguuna uważam za duże nieporozumienie. Krupę mogę jeszcze zrozumieć - Dżoana jest w Polsce "hot", Marta, dużo mniej zanana, ale jednak Krupa :D Na pewno możemy liczyć na obecność Asi na widowni, ale szczerze - KAŻDY wolałby ją, a nie Martę widzieć na parkiecie.

Co do 14 edycji - byłbym ostrożny. Stacja dużo ryzykuje - jeśli zmiany się nie przyjmą, a oglądalność będzie poniżej średniej, możemy pożegnać się z programem. Jeśli chodzi o jury - Józefowicz, mimo kontrowersji wydaje się być lepszą kandydaturą niż nudy Wodecki. Fraszyńska - uwielbiam ją jako aktorkę, zarówno w "ciężkim" "Skazanym na bluesa", jaki w świetnej "Licencji na Wychowanie" była rewelacyjna. Aczkolwiek mam pewne wątpliwości, czy odnajdzie się za stołem jurorskim. Zdecydowanie wolałbym ją widzieć na parkiecie. Z kolei pomysł z Urbańską w roli prowadzącej bardzo mi się podoba, Natasza pokazała świetny taniec w X edycji, przed kamerą jest naturalna, no i... ma pewność że teraz na pewno nie odpadnie :D .

Jednak z ferowaniem wyroków powstrzymam się do 3-4 odcinka programu. Trzeba dać nowej ekipie szansę.
Liczą się tylko Fakty.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: rogi »

Ja cały czas nie wierzę w to co widzę. Taki Szpak - jaka z niego gwiazda? Wydał chociaż jedną płytę? Nie rozumiem dlaczego TVN chce z niego zrobic wielkiego gwiazdora. Jakaś tam Marta Krupa, siostra słynnej Joanny - też nie rozumiem co to za gwiazda. Bill... Chyba na tym zakończę, bo nie chce się denerwowac.
Pozdrawiam producentów programu.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: sybic »

rogi pisze:Ja cały czas nie wierzę w to co widzę. Taki Szpak - jaka z niego gwiazda?
Ja też nie mogę uwierzyć...
Z natury jestem osobą, która nie przeklina, ale gdy się o tym dowiedziałem wyrwało mi się... powiedziałem : ich chyba poje….o
rogi pisze:Wydał chociaż jedną płytę?
Nie,
na razie suszy zęby do kamer i głupio się uśmiecha.
rogi pisze:Nie rozumiem dlaczego TVN chce z niego zrobic wielkiego gwiazdora.
Zrobią mu krzywdę i tyle w tym temacie.
Ostatnio zmieniony wtorek 26 lip 2011, 20:23 przez sybic, łącznie zmieniany 1 raz.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

sybic pisze:
rogi pisze:Nie rozumiem dlaczego TVN chce z niego zrobic wielkiego gwiazdora.
Może dlatego, że pedałem?
Gratuluję tolerancji.
Liczą się tylko Fakty.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: sybic »

Ależ ja toleruje jego inność. Problem w tym, że ten człowiek nie zasłużył sobie na miano gwiazdy.
Próbuje odpowiedzieć na ważne pytanie -dlaczego TVN chce z niego zrobic wielkiego gwiazdora???
Może znasz odpowiedź?

Aha, użyłem złego określenia, które ponoć uchodzi za obraźliwe - Przepraszam. Powinienem napisać poprawnie – czy dlatego, że jest homoseksualistą?
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: rogi »

On (Michał Sz.) sam siebie uważa za heteroseksualistę.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Słowo pedał w moim odczuciu jest bardzo pogardliwe.

Ale do rzeczy. Szpak absolutnie GWIAZDĄ nie jest. I absolutnie w "Tańcu..." wystąpić NIE POWINIEN. Jednak patrząc na to jakie osoby zostały zaproszone do udziału w programie, jest on jedną z niewielu rozpoznawalnych osób. I pół Polski będzie ciekawe jak zatańczy, w czym zatańczy, z kim zatańczy. Jednak obawiam się, że tego zainteresowania starczy na 2-3 odcinki.
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

czerk pisze: Jednak z ferowaniem wyroków powstrzymam się do 3-4 odcinka programu. Trzeba dać nowej ekipie szansę.
Niemniej należy pamiętać, że realia są dość brutalne. Jeżeli pierwszy i drugi odcinek będą dość słabe - to nawet najlepsza realizacja może nie pomóc w zdobyciu widowni do 3. i 4. odcinka - jedynie najwyższą widownię mógłby zdobyć finał programu.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Amy »

Oczywiście zgadzam się z tym, że na razie jest to najsłabsza ekipa, wiem, że trzeba dać im szansę, ale mam pewien niesmak. Otóż moim zdaniem jakiekolwiek zmiany w TzG powinni wprowadzić już parę edycji temu, ponieważ teraz może się okazać, że nawet nowy skład jury, prowadzących może nie dostatecznie odświeżyć długo trwający już program... Ile oni zamierzają "wydać" tych edycji jeszcze? :D Jestem ciekawa czy do czasu 14. edycji (zapewne takowa będzie, chyba, że "nowy skład" się nie sprawdzi...) zdążą się "naprodukować" nowe gwiazdki? :D
Jeszcze kilka słów o tej edycji... Szpak moim zdaniem nie nadaje się do tego programu; gdyby jednak miał zatańczyć, jestem ciekawa z kim :roll: Może z Madoxem? I nie chcę tu nikogo obrazić, po prostu uważam, że co za dużo w tak krótkim czasie, to niezdrowo...
Marczuk? Jako kto?
Bilguun? Fajnie było się pośmiać z niego w SMS, ale w tzg to już będzie niesmak...

Pozostaje pytanie: czy taniec z gwiazdami można będzie oglądać z takim samym zainteresowaniem przez całą edycję szósty rok z rzędu?
This is not the end, this is not the beginning.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: sybic »

Dobre programy zwykło się kończyć z chwilą ich najwyższej oglądalności i popularności. Wtedy zapada w pamięć i po latach widzowie wspominają go jako dobry program. Program który pozostanie na wizji aż do mementu wypalenia, a to ma miejsce już teraz, zapadnie w pamięć jako chała.
Taka sytuacja jest też zwiastunem, że w ITI faktycznie źle się dzieje i zaczyna brakować szmalu. Teraz chce jeszcze jakiś ostatni grosz wycisnąć, a potem... no nie wiem... sprzedać?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Wątpię, by "Taniec z gwiazdami" zapadł w pamięci jako chała, tym bardziej, że kilka podobnych programów także w nienajlepszym stylu "odeszły" - jak m. in. "Koło Fortuny" (podobno były oskarżenia pod adresem Pijanowskiego o oszustwa w programie) czy "Czar par" (gdy finał trzeciej i ostatniej edycji wygrały dwie pary i w sprawie podziału nagród musiały się procesować). Widzowie chcą wspominać to co dobre - no i to zostaje im w pamięci. Choć myślę, że raczej tej jesieni "Taniec z Gwiazdami" nie będzie na topie. To także dlatego, że nie są już modne programy z udziałem celebrytów - a bardziej poszukujące nowe talenty.

Zmian i dość słabego składu tej edycji nie przypisywałbym sytuacji związanej ze sprzedażą części udziałów TVN i ITI. Gdyby TVN był w naprawdę złej sytuacji finansowej, to nie inwestowałby w takie widowiska, jak np. "Top Model", "Mam Talent", czy "Milion w minutę".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość