Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

gwiezdny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 04 paź 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: gwiezdny »

I oby nie poszli dalej i nie zastąpili prezenterek wirtualnymi modelkami ;)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

nouze pisze:Nie ciemno, tylko wieczorowo :nie: 8)
Mimo że o 15 :spiewa:
I kolejne nowe rajstopki
No właśnie chodziło mi o to, że i sukienka ciemna i rajstopki ciemne :D Przydałoby się zróżnicowanie barw :lol2: Ale oczywiście to tylko mały minusik do bardzo pozytywnej oceny :brawa:
A swoją drogą, to czy kolega zauważył, że Pani Redaktor dziś była w pantofelkach z paskiem wokół kostki ? :rozglada: No, może nie takich, o jakich kolega wspominał, ale jednak ... :lol2:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

epsztajnek pisze:No właśnie chodziło mi o to, że i sukienka ciemna i rajstopki ciemne Przydałoby się zróżnicowanie barw
Wiem, stąd moje dodatkowe wyróżnienie, bo zestaw czarna sukienka i winogronowe rajstopki bardzo mi się spodobał :D
epsztajnek pisze:A swoją drogą, to czy kolega zauważył, że Pani Redaktor dziś była w pantofelkach z paskiem wokół kostki ? No, może nie takich, o jakich kolega wspominał, ale jednak ...
Ostatnim razem miała je w zestawie ze smokingiem, a jeszcze wcześniej pod koniec czerwca (skromne, bo skromne, ale też mam swoje archiwum :lol2: ;) )
Obrazek
Obrazek

Rzeczywiście, nie takie miałem na myśli, ale zawsze to jakiś kompromis :lol2:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Dziś rozmaite konferencje zabrały drugą połowę programu (a wczoraj zabrały prawie cały) :/
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Ajem bluuu, dabu di dabu daaaa...uncy, uncy, uncy, uncy... :tanczy:
Tak sobie śpiewam, bo dziś Anna cała na niebiesko, a i przy okazji co by nie zostać za niektórymi w tyle od strony znajomości muzycznej :stop: (no, jaki staż na forum takie przeboje, nie?)
Niestety, u Pani Redaktor było dziś słychać że coś z gardełkiem jest po weekendzie nie w porządku :mhm:
Doktor nołze radzi: zrobić sobie grzańca i wpaść w ramiona wiernego wielbiciela który wypowiada się tu już równo rok 8)
Obrazek
Obrazek

A tu kolejne ujęcie z cyklu profesjonalne zaplecze techniczne :D24
Obrazek

W zamian otrzymaliśmy rytmiczny ruch bioderkami, który spowodował że dzisiejsze niespieszne odejście na koniec było jeszcze bardziej urzekające niż zazwyczaj :brawa:
Obrazek
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

nouze pisze: W zamian otrzymaliśmy rytmiczny ruch bioderkami, który spowodował że dzisiejsze niespieszne odejście na koniec było jeszcze bardziej urzekające niż zazwyczaj
Myślę , że ruch bioderkami , jak to u kobiety, zawsze się pojawia, tylko, że dzisiaj był wyraźnie podkreślony ściśle dopasowaną spódniczką ( niczym MM :aniol: :D )
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

epsztajnek pisze:Myślę , że ruch bioderkami , jak to u kobiety, zawsze się pojawia, tylko, że dzisiaj był wyraźnie podkreślony ściśle dopasowaną spódniczką ( niczym MM )
Jasne, pełna zgoda :plus:
Do tego ujęcie kamery było też ciut bardziej z tyłu niż zwykle, co umożliwiło nam dość dobrą obserwację :D
Skoro już jesteśmy przy tym jakże zgrabnym temacie :spiewa: to pamiętam równie interesujący punkt obserwacyjny, jaki był przy okazji starego Kalejdoskopu, nagrywanego w czwartki w newsroomie. Wówczas w jednym z wydań, w tle wystąpiły na tyle sprzyjające okoliczności, że idealnie było widać ten - jak go kiedyś w wykonaniu Anny określiłem - podstępnie jadowity ruch kuperkiem :devil:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

nouze pisze:Niestety, u Pani Redaktor było dziś słychać że coś z gardełkiem jest po weekendzie nie w porządku
Wygląda na to że rozchorowała się na dobre, bo przy jej stanowisku siedzi Jacoń :D14
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: matik »

I Jacoń też w 15 na żywo.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: Amy »

Taki czas chorobowy...
Ten błękitny komplet nie podoba mi się, ale idealnie pasuje do pogody jaką mam za oknem :D
btw miło się czyta wasze komentarze - zdecydowanie poprawiają humor haha :lol2:
This is not the end, this is not the beginning.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Równie mile, jesteś przez nas tu widziana (czytana :lol2: ) :D11

Miejmy nadzieję że Anna szybko wyzdrowieje i wróci do programu :rydzyk:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Zastępstwo jak na razie niewiele sobie robi ze sloganu programu - zawsze o 15 i zawsze na żywo, czyli 15 na żywo :nie:
Kolejny szczegół :>
Tak jak krótkie łączenia z reporterami które przepadły bezpowrotnie, realizatorzy co się nie przykładają, czy goście od wirtuala lecący sobie w kule...
Odnoszę wrażenie że oprócz Anny, jeszcze tylko my zwracamy uwagę co jest mówione i pokazywane w tym programie :grozi:
Jeśli na serio ktoś tam na wiertniczej nas czyta, to może jakaś mała pobudka, co? :D13

Ale żeby nie było, Porada wymyslił dzisiaj swoje hasło, uwaga:
"Przyszedł czas na regulację zegarków proszę państwa, bo jest dokładnie 15-ta!"
Tiaa...
Obrazek

A na pożegnanie: "Żegnam się z państwem, więc merci ogólne i do zobaczenia"
Nieźle :>
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

Ten dzisiejszy wpis , to tak chyba z rozpędu tu wkleiłeś :D - powinien się znaleźć w wątku TVN24/dzień na żywo
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Chyba ma Senior na myśli TVN24/15 na żywo :lol2:
Ja zawsze w tym wątku piszę wszystko co mam do napisania zarówno o Annie jak i jej programach.
Kiedyś się udzieliłem w tamtym temacie, to mi potem jeden forumowicz sądem groził :shock: :stop:
A ja przecież łagodny i uprzejmy jestem :aniol:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: matik »

nouze pisze:Zastępstwo jak na razie niewiele sobie robi ze sloganu programu - zawsze o 15 i zawsze na żywo, czyli 15 na żywo :nie:
Sądzę, że Porada chciał po prostu wykazać się inwencją twórczą i nie kopiować czegoś, co jest symbolem Anny J.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości