Kamila Biedrzycka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

raffi11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: środa 31 sie 2011, 16:22

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: raffi11 »

Sam pewnie jesteś niepoprawny egzystencjonalnie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

To, że decyzja jest chora, to już poprzednicy wspomnieli. Co gorsza, nawet gdyby chciała się teraz rozwinąć, to nie ma gdzie.
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: areczek »

Decyzja bardzo dziwna. Nawet jeśli Kamila przyszła tylko na zastępstwo za brygidę, to i tak się sprawdziła. Nie rozumiem, dlaczego szefowie tvn24 tego nie zauważyli :( Nie byłem jakimś szalonym fanem Kamili, ale miło się jej słuchało.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: avatar »

areczek pisze:Decyzja bardzo dziwna. Nawet jeśli Kamila przyszła tylko na zastępstwo za brygidę, to i tak się sprawdziła. Nie rozumiem, dlaczego szefowie tvn24 tego nie zauważyli :( Nie byłem jakimś szalonym fanem Kamili, ale miło się jej słuchało.
Może przejdzie do TTV? :uhh:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: matik »

@avatar, jakby mimo wszystko została "w rodzinie ITI" to nie było by o tym chyba tak głośno, a przynajmniej tak mi się wydaje.
tomeks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 27 cze 2011, 14:39

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: tomeks »

Trochę podła robota, w której są trzy firmy na krzyż w których się można zatrudnić.
raffi11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: środa 31 sie 2011, 16:22

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: raffi11 »

Ale miejmy nadzieje że zobaczymy w którejś z firm Kamile
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: matik »

Kamila Biedrzycka - Osica pracuje teraz w TVP INFO - tak przeczytałem na innym forum.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: rogi »

matik pisze:Kamila Biedrzycka - Osica pracuje teraz w TVP INFO - tak przeczytałem na innym forum.
Kurcze! Miałem jednak nadzieje, że pojawi się w Polsat NEWS. Możesz podać źródło?
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: lukaszbialas »

Ja się cieszę, że jest w TVP Info (jeszcze tam Pani redaktor nie widziałem), choćby ze względu na to, że, jest ogólnodostępny. Można oczywiście dyskutować nad jakością kanału informacyjnego TVP, tutaj pewnie kanał Polsatu by wygrał, ale fakt faktem, że części pierwszego zespołu Polsat News pracuje teraz dla TVP Info lub innych kanałów TVP. Mam nadzieję na pojawienie się Pani Kamili w Wiadomościach TVP. Niektórzy reporterzy, którzy przygotowują materiały do głównego wydania serwisu Jedynki naprawdę się tam nie nadają. Biedrzycka-Osica podniosła by poziom Wiadomości. Nawiasem pisząc dzisiaj w startówce Wiadomości, przy zapowiedziach tematów były kiepsko pocięte wypowiedzi polityków, ale to już inna rozmowa właśnie na temat wspomnianej wyżej jakości programów i kanałów informacyjnych.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

TVN24 na tym odejściu straciło, to teraz TVP Info zyska. Ważne, że nie straciliśmy Kamili z oczu. :D
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: matik »

rogi pisze:
matik pisze:Kamila Biedrzycka - Osica pracuje teraz w TVP INFO - tak przeczytałem na innym forum.
Kurcze! Miałem jednak nadzieje, że pojawi się w Polsat NEWS. Możesz podać źródło?
Podobno zadebiutuje 5 stycznia na antenie - informacje od jednego z użytkowników forum.media2.pl
Osobiście wolę by była w TVP INFO niż w Polsacie News, gdzie by się marnowała.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: matik »

Wirtualnemedia potwierdzają pogłoski o Kamili w TVP INFO
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ka ... w-tvp-info
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: sybic »

matik pisze:Osobiście wolę by była w TVP INFO niż w Polsacie News, gdzie by się marnowała.
Dokładnie!
Polsat News to niszowa stacja, zaś TVP INFO dostępna jest dla wszystkich widzów.
TVN24 pożałuje tej decyzji szybciej, niż się nam wydaje.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Kamila Biedrzycka-Osica

Post autor: rogi »

A ja nadal upieram się przy Polsacie. Jeszcze chyba nie miałem okazji oglądać jednego serwisu TVP Info dłużej niż 3 minuty. Nic mnie w tej telewizji nie pociąga. Ogólnie jakoś do TVP nie mogę się przekonać. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda i byle jacy dziennikarze. Jedyna rzecz, która ostatnio mi się spodobała to zmiana w "Pytaniu na śniadanie", ale to odrębny temat.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 15 gości