[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

Obrazek

Z tego filmu widac ze to stanowcza poprawa, a mozna zauwazyc ze jedynie swiatlo i dymik to poprawil - bo generalnie jest to samo tak naparawde. Czyli ktos po prostu obejzal sobie jak to robia gdzie indziej chyba, jak np w Wielkiej Brytanni, bo mogli rok temu tez tak to zrobic bez wiekszego kosztu lub wysilku...

mam nadzieje ze podobnie popatrzyli sobie w inne edycje (USA i UK) jak wyglada Bootcamp, i jak mozna znakomicie wykorzystac scenografie finalow... bo scenografie juz maja, ale miernie ja podswietlili i urozmaicili w 2011 roku!

Tylko troche wyobrazni potrzeba a nie gotowki.... :spiewa:
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X FACTOR

Post autor: Pjotreeek »

alik79 pisze:W Polsce w I edycji grafika ta była puszczana podczas Boot Camp.

W ostatniej edycji X factor w UK na tylnym telebimie leci grafika z napisem X bez Factor. Czy tak ciężko jest wysłać do właściciela formatu prośbę o przesłanie nowej grafiki na tylny telebim.

Jeśli chodzi o Boot camp w Uk to jury siedzi za zwykłym stołem, zaś scenografia to tylko tylny telebim - większy, bez tych pasków po boku.

co do scenografii , to fajna jest , niebieska, przypomina mi moją ulubioną 7 edycję z UK :D

a co do bootcampów z UK. one są na Wembley Arenie więc nie ma co porównywać do Polski ;) ale nie powinniśmy narzekać, póki co , po zdjęciach, jest ok. Poczekajmy do marca :D
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Ciekawie zapowiada sie konfrontacja czołowych stacji w niedzielnym Prime Time. Wszystko wskazuje na to, że X Factor zmierzy sie z Must be the Music i z Ranczem.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Chyba, że Must Be The Music wróci na sobotę.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

felek pisze:Ciekawie zapowiada sie konfrontacja czołowych stacji w niedzielnym Prime Time. Wszystko wskazuje na to, że X Factor zmierzy sie z Must be the Music i z Ranczem.
no bardzo Ranczo wygra a X-factor, Must będą walczyć o 2 miejsce i tyle bo raczej serialu nie przegonią :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

http://vimeo.com/25184344
Może nasz rodzimy TVN też się postara i w tym roku nakręci jakiś porządniejszy zwiastun, niż tylko same castingowe fragmenty.
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

Nowa edycja zapowiada się niezwykle ciekawie ;) Nowa scenografia, jury wydaje się być dobre, prowadzący którego bardzo lubię ;) Czekam z niecierpliwością!
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

Ciekaw jestem czy postep bedzie tez w kierunku grafiki itd szczegolnie czolowki.

Londynska firma Jump Design ktora produkuje czolowki wszystkich programow FremantleMedia (w tym aktualna Polska czolowke Mam Talent) stworzyla nowy wyglad X Factora - uzyty po raz pierwszy w jesiennych edycjach wersji amerykanskiej i brytyjskiej w 2011r:

http://www.youtube.com/watch?v=8Ajk1_uqv1s&hd=1

Do polskiej edycji musieli by dorobic dwa ujecia Warszawy - i wygladaloby super - widok na stolice noca nie jest zly.. mam nadzieje ze uzyja jej!

Rowniez brakowalo dobrze zrealizowanych sylwetek finalistow w pierwszej polskiej edycji.. pod koniec odcinka 'Domow Jurorskich' po prostu przedstawili ostania 9 po raz pierwszy uzywajac starych ujec ze sceny z bootcampu... a w tym momencie wlasnie chodzi o to by pokazac ostatecznych finalistow w nowych wygladach - po make-overze - by zachecic do ogladania programow na zywo! Np:

http://www.youtube.com/watch?v=t_BQpJBEePA
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Ah marzenie. Nie nakręcajmy się może na aż tyle zmian. Wszak dobrze wiemy, że pan reżyser nie lubi zmian. :D
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

r_r16 pisze:Ah marzenie. Nie nakręcajmy się może na aż tyle zmian. Wszak dobrze wiemy, że pan reżyser nie lubi zmian. :D

Haha, no to moze pan rezyser nie nadaje sie do produkcji nowoczesnego programu jak X Factor.... nie mowiac o dwoch, lub trech takich formatow w stacji TVN :roll:
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X FACTOR

Post autor: Pjotreeek »

ej wszystko wszystkim, ale nie podoba mi się nowa czołówka i muzyka. jestem przyzwyczajony do tej z 2010 r jeszcze , miłe wspomnienia :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

sb pisze:
r_r16 pisze:Ah marzenie. Nie nakręcajmy się może na aż tyle zmian. Wszak dobrze wiemy, że pan reżyser nie lubi zmian. :D

Haha, no to moze pan rezyser nie nadaje sie do produkcji nowoczesnego programu jak X Factor.... nie mowiac o dwoch, lub trech takich formatow w stacji TVN :roll:
Oczywiście, że się nie nadaje. Ja jestem zdania, że reżyserią programu powinien zająć się ktoś inny. No ale dla TVN Iwański jest osobą niezastąpioną.
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: X FACTOR

Post autor: alik79 »

Mam pytanie bardzo chciałbym obejrzeć X Factor UK z 2011 od pierwszego do finałowego odcinka najlepiej w wersji HD kto wie skąd ją mogę ściągnąć.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

felek pisze:Ciekawie zapowiada sie konfrontacja czołowych stacji w niedzielnym Prime Time. Wszystko wskazuje na to, że X Factor zmierzy sie z Must be the Music i z Ranczem.
Znając Terentiew - raczej "Must Be The Music" Polsat przesunie na sobotę - rywalizując ponownie z "Bitwą na głosy".
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Trzeciak pisze:
felek pisze:Ciekawie zapowiada sie konfrontacja czołowych stacji w niedzielnym Prime Time. Wszystko wskazuje na to, że X Factor zmierzy sie z Must be the Music i z Ranczem.
Znając Terentiew - raczej "Must Be The Music" Polsat przesunie na sobotę - rywalizując ponownie z "Bitwą na głosy".
Jest jeszcze tylko Taniec. Jedyne sensowne opcje to: Niedziela, sobota i piątek.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości