Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Poranek TVN24

Post autor: JacanTVN24 »

Posiada ktoś z Was jingle z Poranka? Lub wie, gdzie można takowe znaleźć? :) Bardzo mi na tym zależy.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

JacanTVN24 pisze:Posiada ktoś z Was jingle z Poranka? Lub wie, gdzie można takowe znaleźć? :) Bardzo mi na tym zależy.
http://www.brykandmore.pl/pl/kompozytor ... -kulczycki -> REKLAMY
lukas_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 22 lip 2008, 17:10

Re: Poranek TVN24

Post autor: lukas_k »

Bardzo lubiłem Sokołowskiego, ale po tym, co dzisiaj wyczyniał na antenie... A zresztą sami zobaczcie - http://www.youtube.com/watch?v=4SWtAneAcDo
Najlepiej tą rozmowę podsumowuje mina Krzyśka w 3:58.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Faktem jest, że Sokołowski nie powinien na prawie każdym kroku przerywać wypowiedzi rozmówcy, ale trochę mnie to nie dziwi, skoro od prawie samego początku rozmówca Igora gubi się w tym co mówi i nie do końca jest chyba przygotowany, ale mimo wszystko nie można tego traktować jako usprawiedliwienie dla Igora. Zresztą każdemu dziennikarzowi zdarzają się gorsze rozmowy.
lukas_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 22 lip 2008, 17:10

Re: Poranek TVN24

Post autor: lukas_k »

OK, ale dziennikarz o takim doświadczeniu jak Sokołowski powinien chyba wiedzieć, że jeśli gość mówi, to mu się nie przerywa. Poza tym, jak miał się nie gubić skoro mu ciągle przerywano i na starcie przypięto mu metkę pirata.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Ale mówienia głupot w pewnych momentach (z mojego punktu widzenia już prawie na samym początku) nic go nie usprawiedliwi. Tonący brzytwy się chwytał. Jak się mówi a, to tego a nie zamienia się na b (to się tyczy Gonciarskiego)
lukas_k pisze:Bardzo lubiłem Sokołowskiego, ale po tym, co dzisiaj wyczyniał na antenie...
Sądzę, że są to przesadzone słowa. Nie znajdziesz w kraju, i poza nim dziennikarza, któremu nie zdarzyła się nigdy gorsza niż zwykle rozmowa. Taki zawód. Skoro znasz na tyle osiągnięcia telewizyjne Sokołowskiego to wiesz, że jest dobrym dziennikarzem, a skoro w tej jednej rozmowie wypadł jak wypadł, to znaczy że musiał być jakiś czynnik, który dodatkowo się do tego przyczynił, bo na pewno sam z siebie Igor nie pomyślał "o to temu rozmówcy dokopię" czy coś podobnego. Rozmówca Igora na początku był za nadto wyluzowany, jakby wszystko wiedział najlepiej i starał się być arogancki. I żeby nie było, ale nie chcę bronić na siłę Sokołowskiego, ale nawet dobremu dziennikarzowi zdarzają się gorsze rozmowy.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: rogi »

Ja nie widzę w tej rozmowie żadnej wpadki. Po prostu Igor pokazał swój talent i tyle.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Poranek TVN24

Post autor: lukaszbialas »

rogi pisze:Ja nie widzę w tej rozmowie żadnej wpadki. Po prostu Igor pokazał swój talent i tyle.
Chamstwo pokazał.
lukas_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 22 lip 2008, 17:10

Re: Poranek TVN24

Post autor: lukas_k »

rogi pisze:Ja nie widzę w tej rozmowie żadnej wpadki. Po prostu Igor pokazał swój talent i tyle.
Jeżeli za talent uważasz ciągłe przerywanie gościowi, na siłę wciskanie mu swojego punktu widzenia, a potem mówienie, że go nie przekonał, to powiem tyle: bez komentarza.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: rogi »

Laki13 pisze:
rogi pisze:Ja nie widzę w tej rozmowie żadnej wpadki. Po prostu Igor pokazał swój talent i tyle.
Jeżeli za talent uważasz ciągłe przerywanie gościowi, na siłę wciskanie mu swojego punktu widzenia, a potem mówienie, że go nie przekonał, to powiem tyle: bez komentarza.
Miałem na myśli m.in. to, że potrafił postawić na swoim. A to, że przerywał, to przepraszam, a kto teraz nie przerywa? Na rozmowę mało czasu, a wycisnąć trzeba jak najwięcej.
lukas_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 22 lip 2008, 17:10

Re: Poranek TVN24

Post autor: lukas_k »

Ale jak tu w ogóle rozmawiać skoro ktoś Ci ciągle przerywa?
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: ~ »

"Nie do końca mnie przekonała pana argumentacja" - te słowa pokazują, że Sokołowski stoi po jedynej słusznej stronie. Jaka telewizja taki dziennikarz.
lukas_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 22 lip 2008, 17:10

Re: Poranek TVN24

Post autor: lukas_k »

No właśnie o tym pisałem, po co rozmawiać, skoro wersja jedynie słuszna ustalona jest już przed rozmową?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Laki13 pisze:Ale jak tu w ogóle rozmawiać skoro ktoś Ci ciągle przerywa?
Przecież takie rozmowy w różnych telewizjach są na porządku dziennym. Dziwi mnie, że do tej pory nie zwróciłeś na to uwagi. No chyba że jesteś jakimś tam fanem Gonciarza, który wszystkie swoje żale wylewa na facebooku, jakby nie mógł wtedy na antenie (kozak w necie, ........ w świecie?). Zresztą Gonciarz nie był do końca przygotowany do rozmowy, co nawet potwierdzają osoby z jego fanpage.(w mniejszości, ale widać, że nie ulegają).
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: rogi »

matik pisze:
Laki13 pisze:Ale jak tu w ogóle rozmawiać skoro ktoś Ci ciągle przerywa?
Przecież takie rozmowy w różnych telewizjach są na porządku dziennym. Dziwi mnie, że do tej pory nie zwróciłeś na to uwagi. No chyba że jesteś jakimś tam fanem Gonciarza, który wszystkie swoje żale wylewa na facebooku, jakby nie mógł wtedy na antenie (kozak w necie, ........ w świecie?). Zresztą Gonciarz nie był do końca przygotowany do rozmowy, co nawet potwierdzają osoby z jego fanpage.(w mniejszości, ale widać, że nie ulegają).
No właśnie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości