Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

Tekst na koniec dzisiejszego poranka:"My z porankiem wracamy jutro, będzie kilka niespodzianek". :mhm:
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: rogi »

Nie ma co spekulować - jutro się dowiemy :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

7:30 program B.Rymanowskiego
7:45 program J.Kuzniara
9:15 program M.Łaszcz
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

5.55-7.30 Igor Sokołowski. Marta Kuligowska, Dorota Gardias w pogodzie
7:45-9.15 Jarosław Kuźniar, Weronika Diallo w pogodzie.
2 poranki z różnym zestawem prowadzących?
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Poranek TVN24

Post autor: epsztajnek »

matik pisze:2 poranki z różnym zestawem prowadzących?
Ale wymyślili :> :uhh:
I po co Marta tak wcześnie dziś wstawała ?
Główną rolę w porannym serwisie i tak grała pługosolarka :roll:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Poranek TVN24

Post autor: Marcin »

"Loża prasowa" zamiast "Poranka"? Co oni wyprawiają? :D17
Oddawać "Poranek"!
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

Nie rozumiem decyzji o rozbiciu poranka. :shock:
Fajnie się to ogląda bo to jednak zawsze coś nowego(i nie z wirtuala! :brawa: ), ale nie widzę tu sensu.
Chyba kolejny raz zrobili program specjalnie dla jednej osoby: Igora Sokołowskiego, tak jak miało to miejsce z 15:00 na żywo. :?

Zaraz dam jakieś zapy.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Poranek TVN24

Post autor: a-j-p »

Przypomnijcie sobie jak kiedyś wyglądało tvn24 kiedy były programy takie jak magazyn 24 godziny, jak były 15 minutowe serwisy sportowe, jak był bizens, jak były przede wszystkim wiadomości a nie sterta beznadziejnych programów autorskich, virtualne studia i pełno gadaniny reporterów, w kółko o tym samym zamiast normalnych wiadomości.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Widzę, że w drugiej części Weronika Dialoo była wymiennie z Dorotą Gardias.
avatar pisze:Chyba kolejny raz zrobili program specjalnie dla jednej osoby: Igora Sokołowskiego, tak jak miało to miejsce z 15:00 na żywo. :?
Mylisz się. Na początku lutego rozmawiałem z Igorem o Porankach i pytalem go m.in. o prowadzenie WiW, ale nie przytoczę Ci tej rozmowy, bo chyba nie wypada.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

matik pisze:Widzę, że w drugiej części Weronika Dialoo była wymiennie z Dorotą Gardias.
avatar pisze:Chyba kolejny raz zrobili program specjalnie dla jednej osoby: Igora Sokołowskiego, tak jak miało to miejsce z 15:00 na żywo. :?
Mylisz się. Na początku lutego rozmawiałem z Igorem o Porankach i pytalem go m.in. o prowadzenie WiW, ale nie przytoczę Ci tej rozmowy, bo chyba nie wypada.
Możliwe. Ale to nie zmienia faktu że to co dzisiaj zobaczyliśmy było trochę dziwne. :ech:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Poranek TVN24

Post autor: nouze »

Mi też się nie podoba, właściwy poranek skrócił się do trzech godzin, a ilość prowadzących, paradoksalnie, podwoiła się :hmm: Ciekawe jak to wytrwa, skoro nierzadko mają problem żeby jednego wolnego prowadzącego znaleźć :D1

ale ja bardziej chciałem na offtop :rozglada:
avatar pisze:Chyba kolejny raz zrobili program specjalnie dla jednej osoby: Igora Sokołowskiego, tak jak miało to miejsce z 15:00 na żywo
Sokołowski za krótko pracuje, żeby robili jakiś program pod niego
Ale nie tylko "15" jest takim tworem; "Czarno na białym", "Tak jest" czy ostatnie "jeden na jeden" to są albo programy autorskie, albo z myślą o konkretnej postaci, którym - lubiąc ich czy nie - należy się coś więcej niż serwisowanie w Dnż.
Decyzja o powstaniu Faktów po Faktach rozwaliła 24h - flagowy magazyn TVN24 (chłosta i kopniaki po piszczelach :ban: ) i jego pochodne RR i RBP z góry były skazane na niepowodzenie.
matik pisze:Na początku lutego rozmawiałem z Igorem o Porankach i pytalem go m.in. o prowadzenie WiW
To może sam te wywiady przeprowadzisz? :D22
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Teraz sobie wszystko dopiero testują, ale strach się bać, co będzie, jak zrobią nowe studio i nową ramówkę. :>
Wzięliby się lepiej za jakość, za "Dzień na żywo", za serwisy informacyjne, za wieczorne pasmo, zwłaszcza w weekendy...
Jeżeli mają zamiar tak obcinać Kuźniara, to niech lepiej powierzą mu coś autorskiego, bardziej rozbudowanego np. w sobotnie albo niedzielne wieczory. Będzie z większym pożytkiem i dla niego, i dla widzów. Oczywiście koliduje to z X Factor, no ale w pierwszej kolejności powinni zagospodarować dziury w ramówce.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

avatar pisze:
matik pisze:Widzę, że w drugiej części Weronika Dialoo była wymiennie z Dorotą Gardias.
avatar pisze:Chyba kolejny raz zrobili program specjalnie dla jednej osoby: Igora Sokołowskiego, tak jak miało to miejsce z 15:00 na żywo. :?
Mylisz się. Na początku lutego rozmawiałem z Igorem o Porankach i pytalem go m.in. o prowadzenie WiW, ale nie przytoczę Ci tej rozmowy, bo chyba nie wypada.
Możliwe. Ale to nie zmienia faktu że to co dzisiaj zobaczyliśmy było trochę dziwne. :ech:
Znaczy się, możliwe, że mogłem się trochę źle wyrazić. Nawet jeżeli to byłby program robiony pod Igora, to tylko i wyłącznie byłaby to decyzja jego szefów, bo sam Igor nie ma parcia by prowadzić WiW. On w nic nie ingerował, nie prosił o nic takiego (wnioskuje to po rozmowie z przed dwóch tygodni)
nouze pisze:
matik pisze:Na początku lutego rozmawiałem z Igorem o Porankach i pytalem go m.in. o prowadzenie WiW
To może sam te wywiady przeprowadzisz? :D22
Ta decyzja już nie należy do mnie. Z Igorem rozmawiałem tylko 3 razy i zawsze przez internet.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Poranek TVN24

Post autor: arrow2 »

No niestety nie wyszło im to zupełnie. Rozumiem, że klepanie newsów co 15 minut było nudne ale serwisowa dziura od 7 do 10 to porażka. Gdyby to części prowadzonej przez Kuźniara dodać serwisy informacyjne to faktycznie byłoby niezłe odświeżenie formuły.
Jeżeli chodzi o Lożę Prasową o 9.15 to jestem za, bo trochę urozmaica to program, ale - po pierwsze nie dłużej niż 20 minut, po drugie nie Małgorzata Łaszcz bo ona nie powinna prowadzić żadnego programu w telewizji. Po prostu nie ma ani talentu, ani głosu. A nudne skrzeczenie od rana nie nastraja optymistycznie.
Natomiast to, co mi się zdecydowanie podobało, to kadrowanie części z Kuźniarem.
:arrow: dwa
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości