[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Tak, już widzę, niestety do 21.45...
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Dzisiejszy odcinek znów świetny, chyba najlepszy ze wszystkich trzech! Dawid Podsiadło meeega!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

X factor w tym roku trzyma poziom, dla mnie kolejne 3 świetne występy w tym odcinku, a zapowiedź 4. pokazuje że będą kolejni. Bootcamp powinien być rewelacyjny.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

wow, po prostu. Realizacyjnie, odcinek ten przebił wszystkie poprzednie - z 1. jak i 2 serii. I właśnie o to chodziło - zobaczyłęm brytyjski XF w naszym wydaniu. dla mnie taka realizacja na nasze standardy wystarcza. oby poziom uczestników był na kolejnych etapach równie wysoki. bo o castingi nie muszę sie martwić.
poziom muzyczny - rewelacja. Claudia i Dawid - genialni. reszta również. gratulacje, na prawdę. poziomem, MBTM3 może się chować, na prawdę.
i świetne 2 grupy wokalne się pojawiły. pierwsza - 3 dziewczyny (nazwa 4-literowa, nie pamiętam) i druga - okej, ze świetnym podziałem na wokale. gratuluję i czekam na więcej.tylko na długości tyych live się zawiodłem...
tvn - latem programowo najgorsza!
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

mojpierwszyraz pisze:I właśnie o to chodziło - zobaczyłęm brytyjski XF w naszym wydaniu.
Bez przesady, nawet jak na nasze standardy ;-) Dla mnie odcinek jak każdy inny w tej serii.

Co do budżetu i montażu - naprawdę, gdyby Fremantlemedia Polska naprawdę się postarał, w montażowni można by uzyskać o wiele lepszy efekt. I znowu tu odniosę się do tej brytyjskiej wersji. W tej materii nieważne jest gdzie ten program będzie emitowany - czy w UK, czy w Polsce, czy w RPA. Tutaj wystarczą komputery i ludzie znający się na swojej robocie (a podobno takich mamy tutaj bardzo dużo, tylko najwyraźniej nie pracują w Fremantlemedia Polska).

Swoją drogą - może i się czepiam takich pierdół, ale irytują mnie "nasze" napisy końcowe programu.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Debeet pisze: Swoją drogą - może i się czepiam takich pierdół, ale irytują mnie "nasze" napisy końcowe programu.
Tak, z tym akurat się zgodzę. Są ohydne.
Reszta - dla mnie na prawdę przełomowa jak na możliwości Iwańskiego. Oczywiście, chciałbym aby było lepiej. Ale i tak, po tym odcinku uważam, że spokojnie wygrywamy z innymi edycjami na tle realizacyjnym czy poziomem uczestników. A co do brytyjskiego XF - nawet nie ma co marzyć żebyśmy mieli taką jakość. Żaden kraj w 100% tego nie osiągnął i nie osiągnie.
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Moim zdaniem jest już za dużo odcinków castingowych. Dla mnie wystarczyłyby 2-3, potem 2 odcinki z bootcamp'u (oczywiście prawdziwego bootcamp'u, który ma coś wspólnego z obozem szkoleniowym, a nie kolejnymi, zwykłymi przesłuchaniami), jeden odcinek z domów jurorskich i odcinki na żywo, które (przynajmniej dla mnie) są najciekawsze.

I właśnie co do polskiego bootcamp'u. Mam nadzieję, że w tym roku wyglądało to zdecydowanie inaczej. Prawdziwy bootcamp to przecież zajęcia ze śpiewu, choreografii, tańca. W I edycji w Polsce ograniczono się tylko do kilku nauczycieli śpiewu w postaci Tomka Szymusia i paru innych, a reszta to były tylko kolejne przesłuchania. Mam nadzieję, że to się zmieni.
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

Moim zdaniem 3 odcinek był najlepszy na tle 2 poprzednich. Jest to raczej zasługa wysokiego poziomu, który prezentowali uczestnicy w tym odcinku. Były 2 bardzo fajne grupy oraz nie martwię się już o grupę 25+. Szczerze mówiąc już nie będę porównywać naszej edycji do brytyjskiej, ponieważ nie warto. Uważam, że w Polsce ten program będzie na "europejskim" poziomie około 4-5 edycji. Dajmy mu na siebie zarobić.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

http://www.atmedia.pl/baza-wiedzy/szerserwis.html oglądalność Xf pewnie znów wzrosła, no i TVN ma już dużą przewagę na innymi stacjami. Ja myślę, że najlepiej byłoby gdyby odcinki bootcamp i domy jurorskie były podzielone na części np. sobota 20-21.30 występy, niedziela 20-21 wyniki. Że odcinki na żywo nie są podzielone, to jeszcze można zrozumieć, dużo większe nakłady finansowe itp., ale choć te dwa odcinki warto podzielić, bo zawsze są bardzo ciekawe.
antares140
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: środa 26 sie 2009, 08:27

Re: X FACTOR

Post autor: antares140 »

X Factor - możemy narzekać że naszej edycji dużo brakuje do Brytyjskiej ale to nie ten kraj nie ten rozmach nie ta kasa, jak na polskie warunki polski X FACTOR jest dobry, odcinki castingowej w tej edycji są super a uczestniczy naprawdę dobrzy, na podstawie tych 3 odcinków mam faworytów szkoda tylko że tyle uzdolnionych ludzi odpadnie bo nie dla każdego znajdzie się miejsce. Zmiana Maj na Tatianę dobre wyjście, Tatiana jest świetna choć Maja mogłaby zostać w roli 4 jurora. MBTM nie oglądam na Polsacie gdyż nie lubię tego programu i nie ma dla mnie w nim nic ciekawego. Jarek Kuźniar świetnie spisuje się w roli prowadzącego widać w nim więcej luzu niż w I edycji.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Po wczorajszym odcinku myślę, że nie mamy prawa wstydzić się polskiego "X Factora". Reszta to potwierdziła i bardzo udanie konkuruje z dwoma innymi muzycznymi talent-show w Polsce.

http://dziendobry.tvn.pl/video/oksana-m ... 38795.html - a to ciekawostka o prowadzącej ukraiński "X Factor", która także prowadzi ukraińską wersję "Mam Talent!".
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

Trzeciak pisze:Po wczorajszym odcinku myślę, że nie mamy prawa wstydzić się polskiego "X Factora". Reszta to potwierdziła i bardzo udanie konkuruje z dwoma innymi muzycznymi talent-show w Polsce.

http://dziendobry.tvn.pl/video/oksana-m ... 38795.html - a to ciekawostka o prowadzącej ukraiński "X Factor", która także prowadzi ukraińską wersję "Mam Talent!".
Ale czy to nie troche takie kompromitujace pokazywac urywki edycji z biedniejszego kraju, gdzie jest naturalna prowadzaca, czterech jurorow, swiatowe gwiazdy jak Kylie Minogue (miedzy innymi - bo wielu gosci mieli), jurorzy w helikopterach, na jachtach, prezenter w balonie... wszystko wyglada dopracowane w stylu brytyjskim... a wiekszosc tu dalej uzywa wymowki ze w Polsce brak kasy itd itd itd.... to jak to ze w Dzien Dobry TVN mozna miec gwiazde regularnie a w X Factor (ktory zarabia o WIELE wiecej z reklam) nie ma! Tylko wymowki.. moze byc tak samo, tylko potrzeba odpowiednich ludzi i wysilku, i mniej arogancji. Technologia istnieje taka sama jak w UK, czy na Ukrainie!

Postepy sa, ale mogly naprawde (na dobre warunki polskie) byc szybsze.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

http://muzyka.interia.pl/pop/news/must- ... 1773730,50

X Factor traci widzów w porównaniu do 2 odcinka.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Wszystkie programy straciły widzów (z wyjątkiem Dwójkowej "BnG", która utrzymała widownię sprzed tygodnia). I ta tendencja może się utrzymać. Coraz ładniejsza pogoda skutecznie zniechęca widzów do oglądania telewizji.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

No tylko że na Ukrainie ogląda ten program 18 mln ludzi ponad 1/3 ludzi w całym kraju, oraz nie ma tam innego programu muzycznego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości