TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: epsztajnek »

Trzeciak pisze:Tylko czekać, aż to się pojawi u konkurencji :lol:
Jest wręcz przeciwnie. :nie: Konkurencja ( konkretnie TVP INFO ) od jakichś trzech tygodni pokazuje pogodynki konsekwentnie od kolan w górę :( ( a wcześniej przez jakieś dwa lata , na początku i końcu prognozy było ujęcie w całokształcie )
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: ~ »

Bo TVN24 to już nie jest telewizja informacyjna tylko zwyczajny kabaret.
Skupiają się na rozbawianiu widzów, co jednak bardzo często im nie wychodzi.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Amy »

Boję się teraz jednej rzeczy, a mianowicie, że TVN24 zrobi ze sprawy Szymona z Cieszyna, sprawę niemalże tak medialną, jak Magdy z Sosnowca. To są dramaty małych dzieci i ich rodzin, jest to bardzo przykre, ale czy ciągle musi być to podkreślane? Choćby przez pół dnia żółtymi belkami?
This is not the end, this is not the beginning.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: sybic »

Oczywiście, że TVN24 to nie jest stacja informacyjna. Pod pretekstem stacji telewizyjnej podawany jest widzom medialny pasztet, których określona widownia połyka niczym lemingi.
Daleki jestem od krytyki tej stacji, bo w pewnym sensie cenie ich profesjonalizm i lubię oglądać rzemiosło w ich wykonaniu. Za obecny stan rzeczy winię widzów, bo to widzowie decydują o oglądalności. Chcą pasztet to go mają. A sprawa Szymona z Będzina będzie wałkowana jeszcze długo. Widzowie lubią takie sprawy. Jeszcze nie tak dawno każdy z nich był trenerem reprezentacji. Teraz będą sędziami, którzy już wydali wyroki.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: ~ »

sybic pisze: Daleki jestem od krytyki tej stacji, bo w pewnym sensie cenie ich profesjonalizm i lubię oglądać rzemiosło w ich wykonaniu.
Za profesjonalizm kiedyś ich ceniłem. Teraz cenię tylko za jakość realizacji i wdrażanie nowych technologii (zaznaczam tylko że jakimś wielkim zwolennikiem studia wirtualnego nie jestem :)).
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Ksero »

Zgadzam się, że TVN24 jedynie nadaje się do oglądania podczas różnych pilnych wiadomości i niedotyczących polityki.
KKK
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: TVN24 HD (?)

Post autor: Fuxiasty »

Wiadomo coś więcej nt. wprowadzenia jakości HD?
Od założenia przeze mnie wątku minęły niemal dwa lata. Nawet TVP 2 nadaje w HD, a z ITI TVN Style czy Turbo.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: piotrek888 »

Nie tylko studio, ale i jesień personalnych zmian przed nami :spiewa:
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: avatar »

piotrek888 pisze:Nie tylko studio, ale i jesień personalnych zmian przed nami :spiewa:
Szefostwo czy prezenterzy/reporterzy?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: sybic »

Czy dziś w TVN24 było jakieś info o święcie Francji?
Bo w TVN Fakty o tym wydarzeniu ani słowa… trochę dziwne, bo w TVP był o tym dość obszerny materiał
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: miwaszkiewicz »

Zdobycie Bastylii w "Faktach"? Za duże wymagania, tu informacji ze świata nie znajdziesz. Chyba, że gdzieś w Ekwadorze jakiś nastolatek przejdzie nad przepaścią po linie, wtedy Dariusz Prosiecki ze swoim trzymającym w napięciu akcentem zrobi o tym materiał...
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: szarotek »

miwaszkiewicz pisze:Zdobycie Bastylii w "Faktach"? Za duże wymagania, tu informacji ze świata nie znajdziesz. Chyba, że gdzieś w Ekwadorze jakiś nastolatek przejdzie nad przepaścią po linie, wtedy Dariusz Prosiecki ze swoim trzymającym w napięciu akcentem zrobi o tym materiał...
Gdyby zdobycie Bastylii było dzisiaj ... to rzeczywiście byłaby informacja ważna (a to chyba było już dość dawno ;)

... a takie przejście po linie to jest coś....proponuję spróbować przy okazji ;)
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: miwaszkiewicz »

To jest coś, ale na pewno nie do programu informacyjnego. Chyba, że w wydaniu świątecznym. Kiedy nic się nie dzieje. Jako ciekawostka. Na sam koniec. Kolejne masakry w Syrii, kryzys i wielkie protesty w Hiszpanii, dzisiejsza rocznica zdobycia Bastylii i katastrofy Costa Concordii - to ważniejsze wydarzenia z kilkudziesięciu godzin, w "Faktach" o tym nie usłyszysz. Za to o tym, że mleko matki nie jest takie samo jak mleko od krowy i owszem.
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: szarotek »

miwaszkiewicz pisze:Chyba, że w wydaniu świątecznym.
wieczór sobotni to właściwie już wydanie świąteczne

Kolejne masakry w Syrii,
Ważne, smutne - ale czy coś się akurat dzisiaj wydarzyło nowego ?

kryzys i wielkie protesty w Hiszpanii,
o tym akurat było dużo w FpF (nie pamiętam czy też w faktach)

dzisiejsza rocznica zdobycia Bastylii
no cóż była ... czy w związku z tym coś istotnego się wydarzyło? Chyba nie, sądząc po informacjach na portalach informacyjnych

... i katastrofy Costa Concordii
było o tym wczoraj, i wystarczy
Za to o tym, że mleko matki nie jest takie samo jak mleko od krowy i owszem.
... chodzi o pewną istotną akcję, jak widać odniesiono pewien sukces,
p.s. przecież nie chodziło o to, aby wytłumaczyć ludziom, że człowiek to nie cielaczek :lol:
Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: TVN24 HD (?)

Post autor: Peter Parker »

Wydaje mi się, że TVN24 HD jest coraz bliżej. Co więcej - podejrzewam, że już teraz TVN24 jest tworzony na sprzęcie HD. Ostatnie zmiany jak choćby "ściaśnianie" czcionek, szybsze i zmienione animacje, oraz co najważniejsze - ostrzejszy, wyraźniejszy obraz (głównie belki) mogą wskazywać właśnie na zmianę systemu nadawania. Niewykluczone więc, że wraz z nowym studiem otrzymamy również TVN24 HD.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości