Wiosna 2013 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: ktos »

mojpierwszyraz pisze:
ktos pisze:
Ksero pisze:Wszystko by było opóźnione o pół godziny w dwa dni tygodnia + W11, czyli np. Prawo Agaty rozpoczynałoby się o 22. Jest to zły pomysł. Masz tyle kanałów, że jakoś pół godziny przeżyjesz...
a co za problem dać pon-wtorek godziny odcinek NW a w środy i czwartek godzinny W11 albo lepiej całkowicie to usunąć bo już nudne, rozwiązanie zawsze można by było znaleźć bez przesuwania późniejszych transmisji :P
Po co usuwać coś, co dosłownie regularnie, co tydzień, ląduje w TOP20?
bo jest nudne i można zamian dać coś nowego ciekawszego 8)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Dla ciebie to i może, ale dla 3 milionów widzów - nie.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: Ksero »

Po co usuwać coś co zarabia? Gdyby teraz TVN miał wprowadzić zmiany w paśmie od 20 nie wiadomo, jak by się przyjęły. Jeżeli dobrze - to nie ma problemu. A co jeżeli będzie niska oglądalność pasma?
KKK
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: ktos »

Ksero pisze:Po co usuwać coś co zarabia? Gdyby teraz TVN miał wprowadzić zmiany w paśmie od 20 nie wiadomo, jak by się przyjęły. Jeżeli dobrze - to nie ma problemu. A co jeżeli będzie niska oglądalność pasma?
a co jeśli wysoka nie wiesz tego jak by było :P

zawsze można stworzyć program serial który będzie więcej przyciągał i więcej zarabiał

widocznie TVN nie ma ani chęci ani ambicji aby coś pozmieniać jedynie tylko puszczać to samo od paru lat
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: Ksero »

Chęci to może mają, ale cienko wdrożyć w życie nowe programy/seriale w czasach kryzysu i nie najlepszej sytuacji ITI. Tym bardziej nie mając pewności, czy nowe się przyjmie, tak samo albo i lepiej jak stare.
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:Dla ciebie to i może, ale dla 3 milionów widzów - nie.
Dokładniej często W11 ma ponad 4 miliony, a NW ok. 3,7 mln.
MonteCristo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 19:29

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: MonteCristo »

Co ty chcesz W11 niezłe jest wiadomo że nie każdy odcinek jest jakiś super ekstra ale wiadomo jak to jest z serialami .
3 Miliony widzów to bardzo dobry wynik zważywszy że w tym samym czasie leci M Jak Miłość które od lat okupuje pierwsze miejsca w rankingach .
Nowy serial mówisz ?
Chyba już próbowali patrz :
Układ Warszawski denny serial denne dialogi i jakiś w ogóle denny jak dla mnie ten cały pomysł żeby złodziej był stryjem gliniarza . Ja tam jestem może staroświecki ale wolę tradycyjny podział na "dobrych " i "złych " .
Komisarz Rozen to już w ogóle kompletne dno nic mnie tam nie zainteresowało już chyba ta cała Nowa z TVP2 była lepsza .
MonteCristo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 19:29

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: MonteCristo »

Co ty chcesz W11 niezłe jest wiadomo że nie każdy odcinek jest jakiś super ekstra ale wiadomo jak to jest z serialami .
3 Miliony widzów to bardzo dobry wynik zważywszy że w tym samym czasie leci M Jak Miłość które od lat okupuje pierwsze miejsca w rankingach .
Nowy serial mówisz ?
Chyba już próbowali patrz :
Układ Warszawski denny serial denne dialogi i jakiś w ogóle denny jak dla mnie ten cały pomysł żeby złodziej był stryjem gliniarza . Ja tam jestem może staroświecki ale wolę tradycyjny podział na "dobrych " i "złych " .
Komisarz Rozen to już w ogóle kompletne dno nic mnie tam nie zainteresowało już chyba ta cała Nowa z TVP2 była lepsza .
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: matik »

MonteCristo pisze:Komisarz Rozen to już w ogóle kompletne dno nic mnie tam nie zainteresowało już chyba ta cała Nowa z TVP2 była lepsza .
Komisarz Rozen to Polsat, a poza tym dziwię się, że oceniasz serial po wyemitowaniu zaledwie pilotażowego odcinka :roll:
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: Ksero »

Nie tylko z Układem im nie wyszło. Pamiętne Wszyscy kochają Romana oraz Klub Szalonych Dziewic. Ciekawe, czy Lekarze się przyjmą (ale pewnie tak, Polacy lubią seriale medyczne).
KKK
MonteCristo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 19:29

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: MonteCristo »

matik@ No tak małe "fo pa " z mojej strony Komisarz Rozen to rzeczywiście Polsat (nie wiem skąd ubzdurałem sobie że to TVN ) "bije się w pierś " ;(

Co do oceniania po jednym odcinku to wiesz ja mam tak że jeśli coś mnie nie zainteresuje/zaintryguje od pierwszego odcinka , to dalej po prostu nie oglądam . Nie czekam " aż się rozkręci " bo po co mam marnować czas którego i tak nie mam za wiele :D11

Tak samo było z Układem Warszawskim z tym że tu obejrzałem 2 odcinki ale żaden nie przypadł mi do gustu . Wiedziałem już że to będzie niewypał . Bo nie wystarczy mieć nazwiska gwiazdy w czołówce , potrzebny jeszcze jest dobry scenariusz .
matmatrix121
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: piątek 16 wrz 2011, 22:10

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: matmatrix121 »

Jeśli chodzi o filmy to możemy spodziewać się premierowo Saga Zmierzch:Przed Świtem.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: felek »

Póki co nic nie wiadomo o wiosennych nowościach. Pewnie na przełomie października i listopada czegoś się dowiemy. Choć jeśli powrócą znane pozycje wiosenne (los YCD niepewny) i do tego Top model i Przepis na życie to w ramówce może zabraknąć miejsca na np. nowy serial. Chyba, że Lekarze lub Prawo Agaty dostaną przerwę. Sporo może się dziać w Day time, na miejsce Julii TVN może coś wprowadzić już zimą. Nie zdziwie się jeśli nie bedzie wiosną żadnych wysokobudżetowych nowości. W 2013 roku może pogłębić się kryzys na rynku reklamy więć TVN w ramach oszczędności włączy do ramówki zrobione w 2012 roku wcześniej wspomniane Top Model i Przepis. Day time TVN z sezonu na sezon słabnie więc liczę na przemyślane decyzje w tym paśmie. Myślę również, że koniec "Detektywów" jest bliski.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: Trzeciak »

felek pisze:Chyba, że Lekarze lub Prawo Agaty dostaną przerwę.
Z tego co wiem, to raczej to pierwsze będzie emitowane wiosną.
felek pisze: W 2013 roku może pogłębić się kryzys na rynku reklamy więć TVN w ramach oszczędności włączy do ramówki zrobione w 2012 roku wcześniej wspomniane Top Model i Przepis.
A to wydaje się bardzo prawdopodobne.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: felek »

Trzeciak pisze:
felek pisze:Chyba, że Lekarze lub Prawo Agaty dostaną przerwę.
Z tego co wiem, to raczej to pierwsze będzie emitowane wiosną.
Też mi się tak wydaje. Prawo Agaty może dostac przerwę lub zostaną wyemitowane wszystkie trzy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości