[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

No wreszcie trochę się ruszyło. Jest ten delikatny powiew świeżości. Duży plus za sposób ogłaszania wyników tak samo jak w tym roku w Britain's Got Talent - większe napięcie, lepszy efekt, można było jeszcze tylko dodać efekt dźwiękowy, gdy uczestnik dowiaduje się, że jedzie do domu. Ciekaw jestem, czy za tydzień też wystąpi jakiś gość, bo program podobnie jak dziś potrwa do 21:55. Nie miałbym nic przeciwko temu, by co tydzień występowała jakaś polska gwiazda, nawet jeśli mieliby to być sami laureaci "Mam Talent".
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mam talent

Post autor: felek »

Zmiany na plus. Dla mnie zdecydowanie najciekawszy był występ Klaudii Kulawik - to jest dopiero progres. Moi faworyci będa dopiero w następnych odcinkach ;)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

Zmiany na plus. Fajna różnorodność, nie podoba mi się dobór wokalistów w tej edycji. Wybrano najgorszych, a może inaczej - na chwilę obecną nieciekawych. Mam Talent to program dla zjawisk, nie tylko dla oczywistości, np. woklanych. Jedynym wyjątkiem jest Dawid (przepraszam, nazwiska nie pamiętam) który castingowo śpiewał Kings of Leon 'Use Somebody'.
Realizacyjnie - po raz kolejny powtarzam że jest to najlepsza edycja. Świetnie rozciągnięta w czasie eliminacja z fajnymi efektami audio i video. Lepsze oświetlenie, + za kadrowanie ze schodów po lewej czesci studia. I + za pocżatek - obok ekranu głównego. Na poczatku sobie pomyślałem, że TVN przygotowało nowe studio, po czym po chwili trochę się zawiodłem :( :)
+ za występ Klaudii, + za piękną Chwylińską, której ciąża ewidentnie służy. i w końcu największy + dla prowadzacych - ich "gadki" były na prawdę dobre, błyskotliwe. Nie to co puste gadanie w MBTM, GTD czy BNG :D
Nowa edycja oglądalnościowo ma tendencję rosnącą. z 3,3 mln w 1. odcinku, do 4,6 w szóstym. Jak dla mnie, TVN powinien rozważyć odświeżenie formuły programu. Jeszcze więcej castingów, bo to one sa magnesem dla widzów. Do tego wymiana Pana Roberta, któy wpisuje się w formułę XF, i do tego byłby fajny konflikt z Kubą :D Zamiast pana Kozyry dałbym na siłę Anię Przybylską. Bez akcentu męskiego. To wersja na 3. jurorów. Na 4. jurora proponowałbym np. Szymona Majewskiego. Wiem, to nie możliwe, ale byłoby ciekawie. Pomarzyć zawsze można :)

do tego lekka modyfikacja scenografi castingowej. Może nie taka jak jest obecnie w UK, ale taka jak w 5. serii - byłoby fajnie :)
tvn - latem programowo najgorsza!
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

felek pisze:Oczywiście talenty są słabe. Ale to nie ejst wina TVN, bo oni nie mają wpływu na to kto przychodzi do programu.
Mają, mają…. pośredni, poprzez ocenę występu i bezpośredni w eliminacjach. Prowadzący np. nie przepuścili tego zespołu, który grał klasykę na fletach. A potem się dziwimy dlaczego postępuje spadek zainteresowała muzyką klasyczną i filharmonie pustoszeją. Ano dlatego, że się tej muzyki nie promuje, a taki TVN ją skutecznie blokuje.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Mam nadzieję, że występy przed wynikami pozostaną już do końca nawet jeżeli mieliby to być tylko uczestnicy byłych edycji. W kolejnych odcinkach mogliby wystąpić Damian Skoczyk, który wydał płytę, czy Sabina Jeszka. W finale widzę Kacpra Sikorę (zazwyczaj to w 1 odcinku live występował zwycięzca poprzedniej edycji)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mam talent

Post autor: adik1148 »

Też jestem za występami byłych uczestników ;)
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: Mam talent

Post autor: hothead »

Czy zwrócił ktoś uwagę na powiększenie widowni? Nie wiem czy nie jest to wykorzystanie elementów ze scenerii X-F.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mam talent

Post autor: adik1148 »

Kamil\Bednarek gościem 2 odcinka live ! ;)
http://mamtalent.tvn.pl/aktualnosci,191 ... 64539.html
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

A w najbliższą sobotę Sabina Jeszka :D
http://mamtalent.tvn.pl/aktualnosci,191 ... 64836.html
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Mam talent

Post autor: Amy »

bartek09 pisze:A w najbliższą sobotę Sabina Jeszka :D
http://mamtalent.tvn.pl/aktualnosci,191 ... 64836.html
Super :D Na ten występ będę czekać, w przeciwieństwie do ostatnich specjalnych gości w programie. ;)
This is not the end, this is not the beginning.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

wczoraj zamiast tych tańczących dzieciaków do finału powinien wejść ten co na rurce tańczył, Delfina i Bartek byli wczoraj najlepsi 8)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Mam talent

Post autor: po31 »

Jak mozna anie przybylską dać na siłe w programie, skoro miała propozycja juz od samego początku i nie przyjeła jej tzn. że nie jest zainteresowana udziałem w tym programie!!!!!!!
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Mam talent

Post autor: po31 »

Czy wiadomo czy bedzie 6 edycja Mam talent!? Skoro 3 edycja X Factor bedzie wiosna.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mam talent

Post autor: felek »

Popraw składnie zdania, stylistyke. Jak pytanie (?)będzie logicznie sformułowane to na pewno odpowiemy ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

po31 pisze:Jak mozna anie przybylską dać na siłe w programie, skoro miała propozycja juz od samego początku i nie przyjeła jej tzn. że nie jest zainteresowana udziałem w tym programie!!!!!!!
Dobra, ale czy musimy teraz aż tak przeżywać, co było kilka lat temu?
po31 pisze:Czy wiadomo czy bedzie 6 edycja Mam talent!? Skoro 3 edycja X Factor bedzie wiosna.
Jasne, że będzie 6 edycja jesienią. Program jest najchętniej oglądanym talent-show i daje TVN-owi pozycję lidera w sobotnie wieczory.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości