[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: matik »

Pewnie gdyby nie to, że wycofał się sponsor z Top Model i nie byłoby przesunięcia, to YCD normalnie by było, a tak pewnie będzie jednosezonowy poślizg.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: felek »

Oglądalność 7 sezonu pozostawiała wiele do życzenia i myślę, że Top Model wiosną to tylko dodtkowy argument na nieobecność YCD. Oglądalność w 4+ niemal zrównała się z oglądalnością w kluczowym przedziale 16-49 i była najniższa w historii programu.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: matik »

W trakcie emisji siódmego sezonu TVN był liderem pasma ze średnią oglądalnością 2,55 mln widzów - drugie miejsce było Polsatu z oglądalnością 1,88 mln widzów, a jeszcze dalej i gorzej TVP.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: felek »

matik pisze:W trakcie emisji siódmego sezonu TVN był liderem pasma ze średnią oglądalnością 2,55 mln widzów - drugie miejsce było Polsatu z oglądalnością 1,88 mln widzów, a jeszcze dalej i gorzej TVP.
Nie zmienia to faktu, że program stracił widzów i udziały ---> 20,66% w 4+ i 21,36% w 16-49. TVN zdaje sobie sprawe, że kolejne sezony będą tylko traciły widzów.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: musicomaniakk »

Jestem bardzo zawiedziony z tego względu, że TVN nie planuje kolejnych edycji YCD ;c Powiem szczerze, że TVN niedługo będzie znany tylko ze skandali jakiś tylko potrzebuje. Kręcą i kręcą... Oglądalność YCD zawsze była w granicach od 2,2mln do 3,0mln. Nie wiem czemu wycofują najfajniejsze show, teraz gdy nie ma co już liczyć na żaden taneczny program w TVN to zostaje nam got to dance na polsacie, który zdecydowanie jest gorszy i równy dnu. Na dodatek, gdy czytam te wszystkie plotki o zmianie jurora w x factorze z tatiany na jakiegoś pustaka to zaczynam rzygać już tym tvnem. ; /
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Debeet »

musicomaniakk pisze:TVN nie planuje kolejnych edycji YCD
Może lepiej bazujmy na oficjalnych komunikatach stacji zamiast na informacjach z portali zajmujących się rozprzestrzenianiem plotek?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: matik »

musicomaniakk pisze: Na dodatek, gdy czytam te wszystkie plotki o zmianie jurora w x factorze z tatiany na jakiegoś pustaka to zaczynam rzygać już tym tvnem. ; /
To nie czytaj, skoro TVN oficjalnie zaprzecza tym plotkom i informuje że nie planują żadnych zmian w jury.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: adik1148 »

Niestety, ale to prawda ! :( Agustin potwierdził informację na swoim fanpage'u :(
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: SevenUP »

Moim zdaniem decyzja koszmarna.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: mojpierwszyraz »

TVN wywalając YCD z ramówki potwierdził tylko, iż powoli zmienia się w stację oferującą szmirę ramówkową. Pozycję stacji pod względem jakościowym ratują Lekarze, X-Factor, kultowy dla Polaków Mam Talent i Kuchenne Rewoulcje, i Fakty oczywiście.. Szkoda, bo z YCD mam wiele sentymentów. A wystarczyło tylko wywalić Kinię z jury co równałoby się z jej końcem w mediach (pewnie dlatego program zszedł z anteny).
Jednak wydaje mi się, że kiedyś format powróci wraz z TzG...
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: r_r16 »

A mnie ten program bawił tylko w 1. edycji. Później już go nie oglądałem. Może dlatego, że nie lubię programów stricte tanecznych, co sprawia, że decyzja o rezygnacji z programu jest dla mnie obojętna.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

mojpierwszyraz pisze:TVN wywalając YCD z ramówki potwierdził tylko, iż powoli zmienia się w stację oferującą szmirę ramówkową. Pozycję stacji pod względem jakościowym ratują Lekarze, X-Factor, kultowy dla Polaków Mam Talent i Kuchenne Rewoulcje, i Fakty oczywiście.. Szkoda, bo z YCD mam wiele sentymentów. A wystarczyło tylko wywalić Kinię z jury co równałoby się z jej końcem w mediach (pewnie dlatego program zszedł z anteny).
Jednak wydaje mi się, że kiedyś format powróci wraz z TzG...
Ale ta reakcja Egurolli wydaje mi dość emocjonalna, jak Olszówki nt. zdjęcia "Przepisu na życie". Być może format powróci wiosną 2013 roku. Tutaj swoje robi kryzys reklamowy, a nic nie wskazuje na to, by do marca przyszłego roku miałby się zakończyć.

A co do Rusin - zapomniałeś, że ma jeszcze prowadzenie "Dzień Dobry TVN".
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: mojpierwszyraz »

No tak, ale dotychczas była jurorką i prezenterką. Teraz stanie na równi np. z Pieńkowską.
Też zastanawiałem się nad tym czy Augustin nie wziął tego zbyt serio. Ktoś przede mną dobrze nawiązał do sytuacji z Przepisem Na Zycie III...
tvn - latem programowo najgorsza!
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

Słuchajcie nie zapominajcie o tym, ze 3 edycja Top model wiosna będzie edycją zaległą za jesień 2012 r.Więc jeśli rzeczywiście TVN zrezygnował z You can dance to jesienią 2013 r. może pojawić się 4 edycja Top model i wtedy program będzie emitowany tak jak dotychczas jesienią.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: musicomaniakk »

Plotki plotkami, ale będzie kolejna edycja YCD :D

Program będzie na pewno - zapewnia Edward Miszczak w rozmowie z tabloidem. Wprawdzie zeszłym roku obraliśmy strategię jednego show z sezonie, ale nie rezygnujemy z tego, co generuje oglądalność. Za wcześnie jednak na konkretne decyzje, będziemy wiedzieli coś więcej w okolicach grudnia.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości