[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Wszystkie wasze zapewnienia, że ekipa się nie zmienia możecie sobie wsadzić... Na oficjalnej stronie jest indormacja, że prowadzącym nie będzie już Jarek K. Ciekawe co będzie następne?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Ja do tej pory pisałem tylko o jury, bo tylko w tej kwestii Lidia Zagórska wydała jasne oświadczenie.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

bardzo się cieszę , że Kuźniar odszedł i mam nadzieję , że Olivier Janiak zostanie nowym prowadzącym ;)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Ja bym dał szansę Bartkowi Jędrzejakowi z DDTVN - poza stacją zajmuje się konferansjerką, więc sądzę, że mógłby sobie poradzić, bo na chwilę obecną nikogo w TVN lepszego na to miejsce nie widzę.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

plis. tylko nie bartek jędrzejak ! toż to byłby największy upadek x factora w historii ! Dajmy szanse Olivierowi - ma aparycję , wiele lat robił w konferansjerce i TVN'ie - należy mu się ! ;)
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

adik1148 pisze:bardzo się cieszę , że Kuźniar odszedł i mam nadzieję , że Olivier Janiak zostanie nowym prowadzącym ;)
Zgadzam się w 100%.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

A ja dla odmiany - szkoda. A Olivier Janiak jest najgorszym kandydatem na prowadzącego X Factor. W Top Model się sprawdził i do takich programów pasuje. A w X Factorze ciężko mi znaleźć kogoś, kto będzie tam pasował. Jarek był bardzo dobrym prowadzącym. Szczególnie w 2. edycji. Mam nadzieję, że zmieni zdanie.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Zgodzę się z poprzednikiem - z małym ale, że dla mnie średnio się sprawdził, przy prowadzeniu ostatniego finału "Top Model" (był mocno spięty i sztywny). Widziałbym tam osobę, która wprowadziłaby sporo pozytywnej energii do programu, a jednocześnie byłaby komunikatywna, i z publicznością, i z uczestnikami.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

A ja z chęcią wsadziłbym na stanowisko prowadzacego Kubę W. który do tego pasuje idealnie. A na jego miejsce ktoś zupełnie nowy.
Wiem, kolejne gdybania, ale czemu nie?
I błagam - tylko nie Węglarczyk i Janiak.
tvn - latem programowo najgorsza!
antares140
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: środa 26 sie 2009, 08:27

Re: X FACTOR

Post autor: antares140 »

Szkoda że Jarek Kuźniar odchodzi z X Factora, mi się podobał w tym programie szczególności w II edycji. Teraz przed TVN trudny orzech do zgryźienia, kto zostanie nowym prowadzącym gospodarzem tak wielkiego formatu jakim jest X Factor, szkoda że w TVN nie ma już Hubera Urbańskiego bo jego bym widział na tym miejscu. X Factor to na pewno nie miejsce dla dla Oliviera Janiaka czy Bartka Węglarczyka z DDTVN czy naszego pogodynka z DDTVN. Ja myślę że może sprawdziłbym się w roli gospodarza X Factora Marcin Prokop.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Nie najlepsze wieści. Polska edycja X Factor'a nie wypada dobrze względem tego samego formatu w innych krajach. Brakuje nadal 4 jurora, bardzo złą wiadomością jest odejście Kuźniara.

Cóż, TVN daje coraz więcej pola do popisu POLSZMATOWI...
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

tomalapt pisze:Nie najlepsze wieści. Polska edycja X Factor'a nie wypada dobrze względem tego samego formatu w innych krajach. Brakuje nadal 4 jurora, bardzo złą wiadomością jest odejście Kuźniara.

Cóż, TVN daje coraz więcej pola do popisu POLSZMATOWI...
Decyzja z Kuźniarem owszem, nie podoba mi się, ale nie mów, że polski XF wypada żle na tle innych krajów bo to wierutna bzdura. Jest to wg mnie realizacyjnie jedna z lepszych wersji programu, ma swój charakter. Spójrz tylko na tragiczną wersję niemiecką, swojską rosyjską, bułgarską, czy wręcz kalkowaną francuską. I do tego tragiczna amerykańska. Najlepiej wypada kolejno oczywiście UK a później na równi australijska (od 2 serii do teraz), mimo kalkowania francuska (2 edycja), bardzo ciekaw edycja holenderska, celebrowana włoska, robiona z rozmachem ukraińska no i wg mnie jeszcze polska. Co do braku 4. jurora, lepszej grafiki czy braku gości specjalnych - to da się naprawić, i wszystko na to wskazuje że choć pierwsza albo trzecia sprawa mogą być zmodyfikowane już w tej serii. TVN na bank będzie się starał polepszyć widownię, i nie mieć gorszych wyników niż MT5, który mimo 5. edycji i odcinków na żywo jest najchętniej oglądanym show rozrywkowym tej jesieni i tego roku.
tvn - latem programowo najgorsza!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Dla mnie najgorsze jest to, że u nas jest wszystko takie jakby od niechcenia w tym X Factorze. TVNowi brakuje pieniędzy ale właśnie dużo rzeczy można zmienić małym kosztem. Nie chcą 4 jurora, bo dużo odcinków i wielkich gwiazd bo brak kasy- da się to zrozumieć. Ale serio można się wysilić na choć 4 castingi w 4 miastach, polepszyć trochę tę grafikę na telebimie (w 1. edycji była ok), przedłużyć bootcampowy odcinek żeby tak nie upychać, wysłać gdzieś uczestników do domów jurorskich nawet nie musi być za granicę, ale ludzie trochę finezji. I jeszcze moim zdaniem poprawić trochę dźwięk w odc. na żywo by był taki jak w MT i trochę powariować ze światłami i oprawą występów. Koszta minimalne.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

oficjalnie ! w TVN'ie brane pod uwagę są tylko 3 osoby do prowadzenia X FACTOR'a . SĄ TO : PATRICIA KAZADI , MARCIN PROKOP I SZYMON MAJEWSKI ( z tym , że on jest już zapewne wykluczony przez swoje ostatnie wypowiedzi :P ). Dla mnie Patricia sprawdziłaby się w tej roli niesamowicie ! Jest fanką programu , ma energię i jest świetna w prowadzeniu pRogramu ;D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości