[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

To są póki co nieoficjalne informacje Plejady. W sondzie tvn.pl na temat prowadzącego nie było nawet tych wszystkich nazwisk, a oficjalne źródła tvn milczą na razie na ten temat.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Oficjalnie tzn. jakie źródło?
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

PLEJADA.PL^

Wiemy kto zastąpi Kuźniara w "X Factor"
Jesteście ciekawi? więcej »
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

:D24 Jeżeli Prokop się jeszcze nie przejadł, to z pewnością lada moment to nastąpi. Majewski i "X-Factor" to dwa różne żywioły. Kazadi jest kojarzona z "You Can Dance" i tak póki co powinno zostać. Jeżeli to są rzeczywiście jedyne nazwiska, to stawiam, że zdecydują się na tą ostatnią. W sumie byłaby to najlepsza opcja dla programu. Choć w przypadku Prokopa mówi się jeszcze, że mógłby program prowadzić z bratem, z którym założył firmę konferansjerską, ale nie wiem, czy licencja nie mówi o jednym prowadzącym. No i cały czas przewija się nazwisko Agnieszki Szulim, która zdaje się jest na wylocie z TVP. A, i producentom przyjdzie do głowy pewnie jeszcze Maciej Stuhr, który z pewnością poprawiłby wizerunek i podciągnął oglądalność.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Nie, nie i nie. Kazadi - nie lubie jej sposobu prowadzenia, jest sztuczny. Majewski? Zrobi z programu żałosny cyrk. Prokop? Chyba najlepszy z tej trójki, ale pasuje bardziej do Mam Talent. Jest... zbyt śmieszny.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Kazadi w YCD sprawdziła się. Bardzo się zaangażowała i uczestnicy serio ją obchodzili. Poza tym ma pełno energi, nie jest sztywna. Na żywo jak była jakaś wpadka to obracała to w żart i miała świetne dialogi z jury.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

W The X-Factor USA jest 2 prowadzących - więc można. W Polsce jednak będzie jeden.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Jezu Chryste! Ludzie, Kazadi nie będzie prowadzącą X Factora, zupełnie do tej roli nie pasuje (jest kobietą przy masie, popsuła by wizerunek), Prokop (mimo ogromnej sympatii jaką go darzę, DD TVN, MwM, MM, MR to nie za dużo programów i realizacji?

Pozostaje nam marzyć, że prowadzącym zostanie Stuhr...
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Z tej trójki Plejady widzę w roli prowadzącego Prokopa i jako tako Kazadi. Ale błagam!! Nie Majewski!!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

felek pisze:W The X-Factor USA jest 2 prowadzących - więc można. W Polsce jednak będzie jeden.
W Holandii też jest 2 prowadzących.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Prokopa uwielbiam, ale wydaje mi się że nie będzie tutaj pasował. Kuźniar był świetny, dosłownie jak Dermott. Kazadi jest świetna w YCD i niech tam już zostanie, jednak powód wg którego nie powinna ona objąć prowadzenia XF wg tomalapt jest żenujący (swoją drogą ciekaw jestem jak 'wygląda' nasz szanowny tomalapt. Po nicku, obstawiam że jest mężczyzną, na pewno nie atrakcyjnym fizycznie (nie dostrzegając urody pani Kazadi), a co gorsza jest pusty mentalnie i intelektualnie i te wszystkie cechy sumują się na fakt, iż "psuje wizerunek" tego forum :D).
A co do XF spokojnie nadaje się Stuhr, Szulim. Majewski z kolei idealnie pasuje do jury MT. Ale to nie ten wątek ;)
Co do samej sondy - obstawiam że nikt z tej listy nie będzie w nowej serii XF. TVN zawsze pierwotnie wprowadza nas w błąd, więc myślę że i tak będzie tym razem.
tvn - latem programowo najgorsza!
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

A ja myślę, że trzeba z dużym dystansem podchodzić do tych informacji. W praktyce decyzja o wyborze prowadzącego zależy od kilku osób, które z pewnością nie zdradzają nikomu takich informacji. A w 99% przypadków "pracownik TVN" na którego powołują się serwisy plotkarskie oczywiście nie istnieje.
Ze swojej strony mogę powiedzieć, że dla mnie Patricia Kazadi jest rewelacyjną prowadzącą YCD i określiłbym ją mianem drugiej najlepszej prowadzącej talent show w Polsce zaraz po duecie Prokop - Hołownia. Byłaby wspaniała jako prowadząca XF, a jej energiczność, dynamika i młody wiek idealnie pasowałyby do tak nowoczesnego formatu. Z drugiej strony, przecież będą kolejne edycje YCD. Czy Patricia miałaby prowadzić oba programy? A poza tym to jeśli miałaby już prowadzić XF to wolałbym oglądać ją tam w duecie z drugim prowadzącym.
Prokop byłby oczywiście idealny, no ale nie może przecież prowadzić wszystkiego.
Majewskiego, podobnie jak i Stuhra kompletnie nie wyobrażam sobie w tym programie.
I nie uwierzę, że Agnieszka Szulim jest brana pod uwagę, bo strasznie nie podobała mi się W Bitwie na Głosy. Uważam, że po prostu sobie nie poradziła.
Prędzej już spodziewałbym się Moniki Richardson, czy Beaty Sadowskiej, chociaż ta druga zdaje się, pracuje w Polsat Cafe.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Też jestem zdania , że Patricia Kazadi jest drugą najlepszą prowadzącą po duecie Prokop-Hołownia , Prokop-Wellman ! ;) Jej udział w X FACTOR'ze to byłby idealny wybór !
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Wcale też nie wykluczałbym jakiegoś duetu, np. Prokop- Kazadi.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

A więc pewne, PROKOP PROWADZĄCYM X FACTOR!
Żegnał się z Hołownią i powiedział, szkoda że już się nie zobaczymy, no chyba że dojdziesz do X Factor.

;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości