[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

tomalapt pisze:Dziwne poczynania "produkcji" Mam Talent. Im bliżej finału, tym gorsi goście programu. Źle się dzieje ;(
Nie wiem czy Ewelina Lisowska to gorszy gość. Mam nadzieję że i w XF 2013 będzie promować swój kolejny singiel :)
tvn - latem programowo najgorsza!
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Mam talent

Post autor: tomalapt »

Lisowska? Co to ma być za gwiazda? Poza tym że na poliku ma wymalowaną gwiazdkę, nic z gwiazdą ją nie łączy. Nie można osoby, która zajęła 3 miejsce w jakimś teleturnieju i wydała 1 singiel zaraz nazywać gwiazdą.

Ludzie!!!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

tomalapt pisze:Lisowska? Co to ma być za gwiazda? Poza tym że na poliku ma wymalowaną gwiazdkę, nic z gwiazdą ją nie łączy. Nie można osoby, która zajęła 3 miejsce w jakimś teleturnieju i wydała 1 singiel zaraz nazywać gwiazdą.

Ludzie!!!
A czy ktoś z TVN powiedział że jest to gwiazda wieczoru? Nie. Jest to gość finału (ewidentnie zasłużony, bo osiągnął największy komercyjny debiut ze wszystkich gwiazd wykreowanych przez TVN).
To samo możemy powiedzieć o zespole Enej który tak to Polsat promuje. Sporo im do tytułu najlepszego zespołu w Polsce, którego jak się domyślam Polsat będzie kreował na gwiazdę Sylwestra w Polsacie (podobnie jak zwycięzcę II i IV serii MBTM, którzy zapewne też wystąpią).
Nie bronię Lisowskiej, ale radze przesłuchać coś więcej niż singiel radiowy, a mianowicie debiutancką EPkę którą wydała 2 miesiące po XF 2012, czyli w niesamowicie szybkim tempie, z 5 nowymi utworami które są na prawdę świetne. Dla ciekawych pełny longplay Lisowskiej prawdopodobnie w styczniu 2013, ja nie mogę się doczekać :)
A @tomalapt nie musi oglądać finału MT. "Polecam" 'Komisarza Alexa' z przebojową rolą Wesołowkiego na TVP1:D
tvn - latem programowo najgorsza!
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Mam talent

Post autor: tomalapt »

W przeciwieństwie do ciebie, ja jestem fanem inteligentnych programów TVN-owskich. :D
Powtórzę się, Lisowska to żadna gwiazda a TVN zbliżając się do finału MT zaprasza gorszych gości. Rozumiałbym gdyby występowała w jednym z odcinków X-Factor'a.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mam talent

Post autor: felek »

Dla mnie Lisowska to owszem GWIAZDA. Jestem przekonany, że płyta, która wyda w 2013 roku bedzie hitem. Rozgłośnie radiowe oszalały na jejpunkcie, jej singiel puszczany jest non stop. 8 mln. odtworzeń na youtube + 5 mln. odtworzeń klipu. Dla mnie zasługuje na tytuł gwiazdy i jest najlepszym z mozliwych gości (polskich) finału.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

tomalapt pisze:W przeciwieństwie do ciebie, ja jestem fanem inteligentnych programów TVN-owskich. :D
To przede wszystkim duże show rozrywkowe chłopie, a nie program naukowy. Akurat cieszę się, że zaproszono Lisowską, bo dzięki temu TVN będzie miał okazję jeszcze bardziej ją rozpromować przy 4,5 milionowej widowni.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

tomalapt pisze:W przeciwieństwie do ciebie, ja jestem fanem inteligentnych programów TVN-owskich. :D
Po argumentacjach które zastosowałeś w wątku o XF:
tomalapt pisze:Jezu Chryste! Ludzie, Kazadi nie będzie prowadzącą X Factora, zupełnie do tej roli nie pasuje (jest kobietą przy masie, popsuła by wizerunek)
wydaje mi się, że rzeczywiście - oglądamy zupełnie inne programy. Gratulacje :)
tvn - latem programowo najgorsza!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mam talent

Post autor: SevenUP »

Właśnie zaproszenie Lisowskiej ma pokazać że po takim szoł można zrobić karierę.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Jestem pod sporym wrażeniem finału. Poziom był naprawdę wysoki. Czołówka na którą liczyłem znalazła się w 1 trójce. Podczas 2 skrótu występów postanowiłem po raz pierwszy w ciągu 5 edycji wysłać SMS na uczestnika, a byli to właśnie Delfina i Bartek i bardzo się ciesze z ich wygranej chociaż podejrzewałem, że wygra Filipowska (sądziłem, że połączy dzisiaj wodę z ogniem :P). Najsłabiej zdecydowanie wypadli wokaliści - Skiba i Grzanek i dużo bardziej wolałbym na ich miejscu zobaczyć dzisiaj kogoś innego. Mimo to bardzo przyjemny finał, o niebo lepszy od dwóch poprzednich, a może i nawet najlepszy ze wszystkich. Cała edycja też wypadła bardzo pozytywnie mimo, że oglądałem, co 2 odcinek. Miejmy nadzieję, że 6 edycja będzie równie różnorodna jak ta :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

Ja właśnie byłem za Anią Filipowską...
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

Zdecydowanie najmocniejszy finał i najmocniejsza edycja ze wszystkich 5. Przyznam, że zaskoczył mnie wynik głosowania. Też przewidziałem taką trójkę, ale w innej kolejności. Bardzo liczyłem, że wygra Anna Filipowska. Nie znaczy to oczywiście, że Delfina i Bartek nie zasłużyli, ale przecież jest już Melkart Ball, bardzo podobny duet z bardzo podobnymi występami. A pokaz Filipowskiej to wg mnie najlepszy występ jaki widziałem przez 5 lat polskiej edycji.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

W finale brakowało mi Mai Koman i Patryka Rybarskiego. Z kolei bez sensu pojawili się Kinga Skiba, Duet Elita i bądź co bądź utalentowany pan Grzanek. Przepraszam tych wszystkich.
Ewidentnie najlepszy występ miała Ania Filipowska. Nieprawdopodobny. Świetna Delfina i Bartek, ETC Rzeszów i Pitzo&Polskyy. Nieprawdopodobna różnorodność występów. Finał najlepszy realizacyjnie jak i różnorodnościowo ever. Edycja realizacyjnie najlepsza. Poziom talentów na równi z pierwszą edycją. Prowadzenie i jury w tej serii kapitalne. Nic dodać nic ująć.
Zauważyłem pewien trend. W tej serii to nie wystepy castingowe były trudne do przebicia, a wystepy półfinałowe. Tylko 4 wykonawcom udało się je pokonać (i ich właśnie wymieniłem wcześniej).
Oto top najlepszych występów tej edycji wg mnie, które przebiły się siłą świeżości, nowości, czegoś czego nigdy nie było. I przede wszystkim siłą sztuki i wyrafinowania, i za to jestem wdzięczny wszystkim uczestnikom. Bo z występów castingowych które nie zawsze były takie jakie bym oczekiwał, w końcu, dzięki wykorzystaniu ekranów, świateł, muzyki i rekwizytów postarano zrobić się SHOW któro na prawdę z przyjemnością się ogląda i przede wszystkim wspomina. I zapewne będę do nich wracał.
I "+" dla Eweliny Lisowskiej. Czekam na jej nowy album i życzę jej jak najlepiej, jest rewelacyjna, choć dało się wyczuć, że jest zestresowana :)

Ania Filipowska (finał i półfinał)
Maciej Astramowicz (czyli pan na szarfach, półfinał, występował podczas finału z Anią Filipowską)
Delfina i Bartek (finał i półfinał)
Marcin Dudycz (półfinał)
Maja Koman - (wokalistka z piosenką z repertuaru Lany Del Rey, półfinał)
Marcin Kowalczyk - (kostka rubika, półfinał)
MultiVisual (półfinał)
Pitzo&Polskyy (finał i półfinał)
Dawid Rajfur - (wokalista z utworem Kings Of Leon, casting)
Patryk Rybarski - (facet na rurze, półfinał)
Trio ETC - (półfinał, finał)
Patryk Maślach - (16 latek z piosenką Adele, casting)
tvn - latem programowo najgorsza!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Prokop trochę wprowadził ludzi w błąd mówiąc, że występ Filipowskiej był jedynym takim na świecie.
http://www.youtube.com/watch?v=jnWm3cl6a7c - Francuski Mam Talent
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Zagranicą też widziałem podobny występ, ale nie w żadnej edycji "Mam Talent!".
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

Adrian ;P pisze:Prokop trochę wprowadził ludzi w błąd mówiąc, że występ Filipowskiej był jedynym takim na świecie.
http://www.youtube.com/watch?v=jnWm3cl6a7c - Francuski Mam Talent
chodziło pewnie o to że nikt nie skakał z wysokości to tego zbiornika, bo w samym zbiorniku to były takie występy w innych edycjach 8)

szkoda że Ania nie wygrała ale dobrze że przynajmniej te beznadziejne dzieciaki się nie znalazły w trójce :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość