[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

ktos pisze:
Adrian ;P pisze:Prokop trochę wprowadził ludzi w błąd mówiąc, że występ Filipowskiej był jedynym takim na świecie.
http://www.youtube.com/watch?v=jnWm3cl6a7c - Francuski Mam Talent
chodziło pewnie o to że nikt nie skakał z wysokości to tego zbiornika, bo w samym zbiorniku to były takie występy w innych edycjach 8)

szkoda że Ania nie wygrała ale dobrze że przynajmniej te beznadziejne dzieciaki się nie znalazły w trójce :D
Zgadzam się ze wszystkim w 100%. Ogółem jestem pozytywnie zaskoczony werdyktem widzów, że jednak zwracają finalnie uwagę na talent, a nie na sentymenty itp.
tvn - latem programowo najgorsza!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

"Mam Talent" - 4,5 mln

"Kevin sam w domu" - 3,14 mln
"Komisarz Aleks" - 3,01 mln.

http://film.interia.pl/wiadomosci/telew ... 67249,3604
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Mam talent

Post autor: Ksero »

mojpierwszyraz pisze:
ktos pisze:
Adrian ;P pisze:Prokop trochę wprowadził ludzi w błąd mówiąc, że występ Filipowskiej był jedynym takim na świecie.
http://www.youtube.com/watch?v=jnWm3cl6a7c - Francuski Mam Talent
chodziło pewnie o to że nikt nie skakał z wysokości to tego zbiornika, bo w samym zbiorniku to były takie występy w innych edycjach 8)

szkoda że Ania nie wygrała ale dobrze że przynajmniej te beznadziejne dzieciaki się nie znalazły w trójce :D
Zgadzam się ze wszystkim w 100%. Ogółem jestem pozytywnie zaskoczony werdyktem widzów, że jednak zwracają finalnie uwagę na talent, a nie na sentymenty itp.
Otóż to. W końcu wygrał ktoś zasłużenie, a nie na litość.
KKK
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

A ja uważam, że głosy były z litości… bo to przecież taka dobrana para, tacy uśmiechnięci, tak pięknie wyglądali razem… sama słodycz. Należy się im ta nagroda.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Gdyby wygrał Bartek Grzanek...
Z litości, przecież tak go zrugał Kozyra i to dwa razy... a on jest taki miły i nieśmiały.

Duet Elita - przecież to takie słodkie dzieci...
Kinga Skiba - to samo.

Można by tak wyliczać. Wszyscy dotychczasowi zwycięzcy Mam Talent zwyciężyli z litości. Przecież mamy takie uczuciowe i wrażliwe społeczeństwo. Jednocześnie głupie, które nie potrafi zdrowo oceniać sytuacji i dlatego Melkart Ball wygrali program. No bo przecież muszą wrócić do Polski... To samo Kacper Sikora, czy Marcin Wyrostek.

To, że wygrali uczestnicy, którym akurat Ty nie kibicowałeś, nie znaczy, że jest to wygrana z litości. Może nie byli to moi faworyci, ale tak się składa, że dwa, spośród 3 ich występów w Mam Talent miałem okazję oglądać na żywo i wygrana zdecydowanie im się należała.

A jeśli mówimy o wygranej z litości to idealnym przykładem na to jest zwycięzca ostatniej edycji Got To Dance - jego dzikie ruchy na scenie tańca nie przypominały na pewno, ale wygrał, bo potrzebuje pieniędzy na leczenie.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

r_r16 pisze: To, że wygrali uczestnicy, którym akurat Ty nie kibicowałeś, nie znaczy, że jest to wygrana z litości.
Ja oceniam na podstawie głosów na forach, w których przeważały oceny - ach jaka to piękna para itd.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Tylko, że fora internetowe to nie jest głos wszystkich głosujących ludzi. Na podstawie wpisów na forach można wysnuć wiele nie do końca prawdziwych wniosków. Nie możemy sugerować się wpisami typu "Ona jest za brzydka dla niego! Taki przystojniak...", bo takie wpisy ja na forach (głównie tvnowskich) widziałem. No chyba, że tylko tacy ludzie głosują. Ja jednak uważam, że głosujący to nie tylko puste nastolatki widzące to, co nie jest ważne, ale również bardziej rozgarnięci ludzie. Choć być może faktycznie, jestem zbyt wielkim idealistą. Bądź, co bądź, moim zdaniem, para zasłużyła na wygraną.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Mam talent

Post autor: Ksero »

sybic pisze:A ja uważam, że głosy były z litości… bo to przecież taka dobrana para, tacy uśmiechnięci, tak pięknie wyglądali razem… sama słodycz. Należy się im ta nagroda.
Moim faworytem była ta dziewczyna-akrobatyczka, co zajęła 3 miejsce. Jeżeli nawet by udowodnić tutaj litość, to w końcu uśmiech zwyciężył, a nie jakieś płaczliwe historie.
KKK
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

Ksero pisze:
sybic pisze:A ja uważam, że głosy były z litości… bo to przecież taka dobrana para, tacy uśmiechnięci, tak pięknie wyglądali razem… sama słodycz. Należy się im ta nagroda.
Moim faworytem była ta dziewczyna-akrobatyczka, co zajęła 3 miejsce. Jeżeli nawet by udowodnić tutaj litość, to w końcu uśmiech zwyciężył, a nie jakieś płaczliwe historie.
Ja bardzo sie cieszę, że TVN odszedł od robienia MT i XF w stylu programu stojącego na historiach z życia i opowieściach których ja na przykład nie mam ochoty słuchać. Talentów jest tak dużo, że marnowanie czasu na emocje i opowieści o zmarłym kocie są zbędne. Co innego TM czy YCD, gdzie emocje są elementem uatrakcyjnienia samego programu. Do MT i XF to po prostu nie pasuje.
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Od września na antenie TVN - 6 edycja "Mam Talent". W kwietniu ruszają precastingi do nowej edycji rozrywkowego show, które odbędą się:
-6.04 - Zabrze - Dom Muzyki i Tańca, ul. Gen. De Gaulle’a 17
-7.04 - Wrocław - Hotel Mercure Wrocław Centrum, pl. Dominikański 1
-13.04 - Gdańsk - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, ul. Heweliusza 22
-14.04 - Bydgoszcz - miejsce zostanie podane wkrótce
-20.04 - Rzeszów - Teatr Maska, ul. Mickiewicza 13
-21.04 - Lublin - Hotel Europa, ul. Krakowskie Przedmieście 29
-27.04 - Szczecin - Dom Kultury Słowianin, ul. Korzeniowskiego 2
-28.04 - Poznań - Hotel Andersa, pl. Andersa 3

Ze zmian jakie mogą zajść w tej edycji, to nowa oprawa graficzna show, oraz zmiana scenografii - zarówno podczas castingów, jak i programów na żywo.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mam talent

Post autor: felek »

Nie ma Warszawy?
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: Mam talent

Post autor: Nayma »

Zdecydowanie uważam, że w tym roku powinien odbyć się jednosezonowy poślizg, by X Factor 4 mogło powędrować do jesiennej ramówki TVN w 2014 roku i być tam prawdziwym hitem. Mam Talent to już nieco wyczerpany format, z którym niewiele da się zrobić, lecz w Polsce jest już marką i emitowany w okresie luty-maj nie straciłby wiele na widowni.
Poza tym uważam, że pan Kozyra niszczy ten program. Jest na ten format po prostu za sztywny. W jury obok Agnieszki Chylińskiej widziałabym Katarzynę Pakosińską, Karolinę Korwin Piotrowską i bardzo chętnie ponownie zobaczyłabym tam Kubę Wojewódzkiego, który moim zdaniem bardziej pasuje do właśnie tego formatu niż do X Factor, w który nie wpasowuje się moim zdaniem kompletnie. Z niego taki Simon Cowell jak z koziej du*py trąba. A w Mam Talent był po prostu sobą i nikomu tym krzywdy nie robił. A skoro w jury Idola przewaga płci męskiej nad kobiecą mogła wynosić 3:1 (w jednej edycji nawet 4:1), to czemu raz w polskiej telewizji nie może być odwrotnie? :) Szczególnie, że w show biznesie mamy więcej pań, które mają coś mądrego i ciekawego do powiedzenia, niż panów, którzy osobami Karolaka, Adamczyka i Szyca wychodzą swoją przezroczystością i bezwartościowością z lodówki.
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: Mam talent

Post autor: alik79 »

Mam nadzieję że w końcu odświeżą format wprowadzając nową scenografię w odcinkach castingowych i odcinkach live wraz z nowym stołem jurorskim i nową grafiką taką jak najnowszej edycji w Anglii.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mam talent

Post autor: adik1148 »

Myślę , że w końcu odświeżą ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości