[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: X FACTOR

Post autor: Ksero »

Szczerze, to sobie nawet nie wyobrażałem Majewskiego jako prowadzącego. :P
KKK
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

matik pisze:No to Majewskiego można już skreślić z listy - satyryk zrezygnował z obowiązującego do przyszłego roku kontraktu.
Może zaczyna do niego wreszcie docierać, że nikt go nie chcę już słuchać anu oglądać.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: X FACTOR

Post autor: Ksero »

No to jeszcze zostaje posada w Esce, ale pewnie nie zrezygnuje.
KKK
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

antares140 pisze:A ja uważam że jury polskiego X Factor jest świetnie, Kuba świetny człowiek
Mogę dowieść, że jako człowiek jest wredny, złośliwy, czasem chamski i bez poczucia humoru.
antares140 pisze:świetny dziennikarz, a przede wszystkim świetny dziennikarz muzyczny i krytyk muzyczny
Może był... w czasach Jarocina... póki co pod jego adresem przewala się cała masa krytyki
antares140 pisze:Tatiana świetna wokalistka zna się na muzyczne ma doskonały słuch
Doskonały słucha to ma ten, kto spojrzy na nuty i potrafi zanucić melodie. Tatiana na pewno się do tych ludzie nie zalicza.
antares140 pisze:Czesław na prawdę dobry wokalista z świetnym słuchem.
Czesława to ja tylko znam z tego, że ma problemy z porozumiewaniem się w j. polskim. Ten człowiek powinien mieć zakaz występowania w TV, a jeśli już to program powinien być dozwolony od lat 18-tu. Chodzi o to, że młodzi ludzie na to patrzą i kompletnie nie mają żadnych wzorców.
Potem wszyscy się dziwią, że młodzież ma ubogi język itp.
Książki są teraz niemodne, wiec niechże w telewizja dba o poziom języka ojczystego...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Ksero pisze:No to jeszcze zostaje posada w Esce, ale pewnie nie zrezygnuje.
Słuchacze Eski, zwłaszcza porannego pasma do dziś na niego pomstują.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: X FACTOR

Post autor: Ksero »

Nie dziwię się. Jego program ''Szymorning'' wcale nie jest śmieszny. Lepszy były regionalne programy poranne, które teraz są popołudniu.
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Raz słuchałem jego audycji. Po 30 minutach uznałem, że już wolę Kuźniara, za którym nie przepadam. Nigdy później nie odważyłem się włączyć Eski o poranku :twisted:
antares140
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: środa 26 sie 2009, 08:27

Re: X FACTOR

Post autor: antares140 »

sybic pisze:
antares140 pisze:A ja uważam że jury polskiego X Factor jest świetnie, Kuba świetny człowiek
Mogę dowieść, że jako człowiek jest wredny, złośliwy, czasem chamski i bez poczucia humoru.
antares140 pisze:świetny dziennikarz, a przede wszystkim świetny dziennikarz muzyczny i krytyk muzyczny
Może był... w czasach Jarocina... póki co pod jego adresem przewala się cała masa krytyki
antares140 pisze:Tatiana świetna wokalistka zna się na muzyczne ma doskonały słuch
Doskonały słucha to ma ten, kto spojrzy na nuty i potrafi zanucić melodie. Tatiana na pewno się do tych ludzie nie zalicza.
antares140 pisze:Czesław na prawdę dobry wokalista z świetnym słuchem.
Czesława to ja tylko znam z tego, że ma problemy z porozumiewaniem się w j. polskim. Ten człowiek powinien mieć zakaz występowania w TV, a jeśli już to program powinien być dozwolony od lat 18-tu. Chodzi o to, że młodzi ludzie na to patrzą i kompletnie nie mają żadnych wzorców.
Potem wszyscy się dziwią, że młodzież ma ubogi język itp.
Książki są teraz niemodne, wiec niechże w telewizja dba o poziom języka ojczystego...
Każdy ma swoje zdanie. Dla mnie Kuba to świetny człowiek lubię go, jest dla mnie świetnym dziennikarzem muzycznym który doskonale się nadaje do jury programu XF, Tatiana zdanie nie śmienie, świetna wokalista z doskonałym głosem i doskonałym słuchem, Czesław bardzo dobry wokalista posłuchaj sobie jego utworów a nie disco - polo co jeszcze w Polsce jest tak popularne, Czesław może nie tworzy dla mass ale muzykę ma świetną i ma doskonały słuch
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Czesław skończył szkołę muzyczną, więc ciężko mu coś zarzucić. A że nie znasz jego muzyki, cóż w polskich śmieć-radiach ciężko ją usłyszeć.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Ależ akurat Czesławowi nie zarzucałem braku znajomości Muzyki, a brak znajomości języka :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Gdyby chociaż Polacy potrafili tak pięknie mówić m. in. po angielsku...
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: X FACTOR

Post autor: Ksero »

Niektórzy potrafią. Moim zdaniem osoba, która pojawia się w różnego rodzaju mediach, powinna umieć dany język w stopniu przynajmniej dobrym.
KKK
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

A z uwagi na to, że ma z tym problem powinien dostać zakaz pojawiania się publicznie! Zamknąć go najlepiej! Ludzie litości... Argument dot. słabego polskiego Czesława to żaden argument, to jest zwykłe czepianie się pierdół.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: X FACTOR

Post autor: Ksero »

To nie jest czepianie się pierdół, tylko stwierdzenie faktu i wyrażenie swojego zdania. Każdy ma swoje racje i chyba nie dojdziemy do porozumienia.
KKK
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

http://www.teletydzien.pl/rozrywka/x-fa ... nId,718073

OLIVIER CZY TOMEK ? Dla mnie oby dwoje pasują do programu ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości