[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

The Chance śpiewają w Jaka to melodia. Była też informacja, że mają coś nagrać, ale szczegółów nie znam
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: X FACTOR

Post autor: Ksero »

To dobrze. Jednak nadal są w mediach. Wróżę im sukces. ;)
KKK
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

O prowadzacego sie nie "martwie", bo ciezko bedzie im wybrac kogos gorszego niz Kuzniar. Jednak najlepiej wg. mnie wpasowuje sie w konwenkcje programu M. Prokop.
Jedynie zastanawia mnie, czy cos zrobia w koncu z jurorami. Mam na mysli nowego, czwartego jurora/mentora.
Dyrektor programowy obiecal go po 1 edycji. W 2 edycji nie bylo. Czy bedzie w koncu w 3 edycji? Oby...
Jest zdecydowanie potrzebny. Dotychczas w bottom2 decydowal tylko 1 juror - od niego zalezalo kto odpadal. Niezbyt fair, pamietamy (zalosne) zagrywki taktyczne m.in. Kuby...
Nie musze chyba tlumaczyc jak sytuacja przedstawia sie z 4 jurorami (zazwyczaj 2 decyduje - ew. deadlock).
Do tego dzieki czwartemu mentorowi nastepuje podzial grupy mlodych na plcie - po 3 dziewczyny i chlopakow na 2 mentorow, co jest dobre, bo dzieki temu wiecej mlodych w programie. Jeszcze cos mi umknelo w tej chwili, moze pozniej dopisze.
Oczywiscie poza kwestia prowadzacego i 4 jurora jest jeszcze kwestia dlugosci/podzialu programu. Gdyby chcieli w koncu dodac nowego jurora, raczej dlugosc programu musialaby byc zwiekszona. Podzial programu: Wystepy = Sobota, Wyniki + Gwiazda = Niedziela, jednak watpie, zeby chcieli ladowac w ta opcje kase - a szkoda, bo to by bylo wlasciwe wyjscie, dodatkowo wyroznialo od innych programow (zreszta popularna "taktyka" X-Factorowa na swiecie).
Na sam koniec pozostaje nagroda. 100 tys. i (smieciowy) kontrakt plytowy to wydaje mi sie troche za malo... W samym Mam Talent jest to 300 tys., a tam przeciez zwyciezca wystepuje znacznie mniej razy niz ma to miejsce w XF. Rozumiem, ze nie mozna porownywac w tej sposob, ale tam tez bywaja wokalisci (nawet chyba 1 wygral...) Do tego X-F ma sie za program o wiele bogatszy, wiec dlaczego jest tak slaba nagroda? Zwiekszajac do tych np. 300 tys. spowodowaliby wieksza presje (emocje) w walce o wygrana, a takze przebiliby inne programy muzyczne.
Na razie to tyle.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Skoro Tatiana zostaje, to z wypowiedzi Czesława z ddtvn wynika że ma być jakaś duża zmiana. Czyli albo coś robią albo Czesław nie ogarnia. A i nie chodziło mu na pewno o Jarka, o tym mówił osobno.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

SevenUP pisze:Skoro Tatiana zostaje, to z wypowiedzi Czesława z ddtvn wynika że ma być jakaś duża zmiana. Czyli albo coś robią albo Czesław nie ogarnia. A i nie chodziło mu na pewno o Jarka, o tym mówił osobno.
Czesław powiedział coś typu, że bardzo się cieszy na tą edycję, bardziej niż na poprzednie. Myślę, że miał na myśli to, że w końcu dostanie najmłodszych. Szczerze jakbym był jurorem w tym programie zawsze czekałbym na tą edycję, kiedy będę miał akurat tą grupę.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Michał Szpak będzie jednym z artystów, który wystąpi na Sylwestrze TVP2 - podano dziś na konferencji prasowej prezentującej imprezę.
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: X FACTOR

Post autor: Pawlous »

Trzeciak pisze:Michał Szpak będzie jednym z artystów, który wystąpi na Sylwestrze TVP2 - podano dziś na konferencji prasowej prezentującej imprezę.
nie nadużywajmy słowa "artysta", proszę...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Ło matko... a co będzie tam robić?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Pawlous pisze:
Trzeciak pisze:Michał Szpak będzie jednym z artystów, który wystąpi na Sylwestrze TVP2 - podano dziś na konferencji prasowej prezentującej imprezę.
nie nadużywajmy słowa "artysta", proszę...
Jejku, a ty swoich uwag nie kieruj nadaremno. Myślę, że nadużyciem mogłoby być, gdybym o nim mówił jako "gwiazda".
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Dzisiaj wyobrażałem sobie w snach jak wyglądałby polski X FACTOR z 4 jurorami i za cholerę nie mogę :P To jakiś surrealizm z naszym (3-jurorowym) reżyserem :/
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

A ja myśle, że reżyser Iwański może i by chciał 4 jurora, ale Mr. Miszczak się nie zgadza :)
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: X FACTOR

Post autor: Ksero »

Dziś Tatiana w Poranku TVN24 wyraźnie powiedziała, że zmian w jury (czytaj 4 juror) prawdopodobnie nie będzie.
KKK
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Dlaczegoooooooo ? 8'-((((
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

To zdanie nie ma sensu. Skoro powiedziała WYRAŹNIE to znaczy jest pewne, a potem mówisz że prawdopodobnie. To tak jakby napisać 'na pewno chyba nie będzie 4. jurora'.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Jednak nadal 3? Żałosne. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość