Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adamcmg7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sobota 08 gru 2012, 16:07

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: adamcmg7 »

A te sylwestrowe Szkło to będzie wyjątkowo śmieszne
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re:

Post autor: wafel »

Camilo pisze:Już widzę, że ktoś na górze wspomniał, że Grzesiek Markowski prowadzić będzie jedno wydanie na dwa tygodnie.
ANTAMET pisze: Zresztą nie należy wymagać, żeby w święta dziennikarze o tej porze prowadzili program na żywo.
Dosyć odważna teza. :D
Odważna ... nie wydaję mi się - należy pamiętać o tym, że Szkło kontaktowe ma charakter satyryczny - nie jest to czołowy informacyjny program TVN 24 :)
adamcmg7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sobota 08 gru 2012, 16:07

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: adamcmg7 »

Wczoraj ktoś zadzwonił do Szkła i pytał się redaktora Miecugowa dlaczego w czołówce Szkła Nie ma Marii Czubaszek.Grzegorz Miecugow powiedział, ze Marii Czubaszek nie ma z tego względu, że w czołówce są tylko prowadzący.Później ten ktoś się pytał, a dlaczego w czołówce Szkła na święta nie ma choinki, a Miecugow powiedział, że choinki nie ma dlatego, Że nie długo być może będzie zmiana czołówki.
Czyli z tej rozmowy pomiędzy widzem, a Grzegorzem Miecugowem wynika, że będzie zmieniona czołówka
Jeśli już tę czołówkę zmienią to chciałbym, żeby program był nadawany z głównego studia TVN24 z tego, gdzie są nadawane serwisy informacyjne
adamcmg7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sobota 08 gru 2012, 16:07

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: adamcmg7 »

Ja jeszcze chce nawiązać do tej czołówki.Może tę czołówkę chcą zmienić, bo Grzegorz Markowski ma odejść ze Szkła?- Bo zauważcie, ze Markowski już nie komentuje wydarzeń, a nawet niedzielne Szkło zaczął prowadzić Zimiński.A i jeszcze to jest dziwne, żeby tak nagle chcieli zmieniać niedawno wprowadzoną czołówkę.
Mnie się wydaje, że chyba któryś z prowadzących chce odejść, dlatego Miecugow powiedział, ze chyba zmienią czołówkę
mlodypolityk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: sobota 13 paź 2012, 10:52

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: mlodypolityk »

Pamiętam kiedyś, że program był nagrywany wcześniej i nie było telefonów, ale w trakcie można było wysyłać smsy i były publikowane.
Teraz na zapowiedzi sylwestrowego wydania programu można zobaczyć, że smsy sami sobie wymyślili ;)
ANTAMET
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 20 wrz 2012, 16:03

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: ANTAMET »

adamcmg7 pisze: Jeśli już tę czołówkę zmienią to chciałbym, żeby program był nadawany z głównego studia TVN24 z tego, gdzie są nadawane serwisy informacyjne
Z czołówki pewnie wyrzucą Markowskiego, może dodadzą nową osobę? Ale jeżeli chodzi o studio to nie wydaje mi się. Przed szkłem jest Polska i Świat a po szkle Dzień po Dniu. Jeżeli chodzi o cały wystrój Szkła Kontaktowego, to nie chciałbym zmian, przyzwyczaiłem się.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: r_r16 »

mlodypolityk pisze:Pamiętam kiedyś, że program był nagrywany wcześniej i nie było telefonów, ale w trakcie można było wysyłać smsy i były publikowane.
Teraz na zapowiedzi sylwestrowego wydania programu można zobaczyć, że smsy sami sobie wymyślili ;)
Ja myślę, że te smsy w reklamówce ułożone zostały specjalnie do zwiastunu, a nie do programu.
adamcmg7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sobota 08 gru 2012, 16:07

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: adamcmg7 »

Czy mógłby mi ktoś nagrać sylwestrowy odcinek Szkła Kontaktowego?
ANTAMET
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 20 wrz 2012, 16:03

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: ANTAMET »

Niestety, nie mam takiej możliwości, ale obstawiam, że podobnie jak przy odcinkach świątecznych, program sylwestrowy, również będzie dostępny na oficjalnej stronie tvn24.pl.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wydanie sylwestrowe jest już dostępne w Internecie.
ANTAMET
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 20 wrz 2012, 16:03

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: ANTAMET »

Może ktoś wie czy dzisiejsze Szkło Kontaktowe będzie na żywo, z puszki czy może powtórka wczorajszego?

a to ze strony szkła kontaktowego, mamy nowy 2012 rok !!! :D

Obrazek
adamcmg7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sobota 08 gru 2012, 16:07

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: adamcmg7 »

A ja chce nawiązać do tej wpadki na stronie Szkła Kontaktowego z 2012 rokiem.
Ja im nawet o tej wpadce pisałem na e-maila, ale nie zmienili tego
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: pkp »

Ciekawe czemu w lewym dolnym rogu ekranu zapowiadają "Szkło" skoro dziś programu nie ma.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: matik »

Pewnie jak zazwyczaj dali wersję scrolla, w którym jest zapowiedź programu.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: tracer2013 »

Według mnie Szkło Kontaktowe powinno wrócić do studia tego, które mieli w latach 2005-2010 http://www.iv.pl/images/94469145599099088582.png . Według mnie powinni też przenieść Szkło na 21:00 i przedłużyć o godzinę
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości