X-Factor - edycje zagraniczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Nayma »

X Factor USA.
Na wolne dwa miejsca w jury po Antonio i Britney najczęściej wymienia się takie osobistości jak Rihanna, Chris Brown, Shaina Twain, Faith Hill, P. Diddy, Jessica Simpson, Beyonce, Jon Bon Jovi a nawet Paula Abdul, która zasiadała w jury pierwszej serii. Na razie nie wiadomo nic na temat ponownego udziału Demi Lovato. Ze swojej strony chciałabym, by została, była fajną jurorką i zżywała się ze swoimi podopiecznymi (chociaż sytuacja z Jillian Jensen jest nieco dziwna). Na pewno jako juror sprawdziła się dużo lepiej niż Britney, której od czasów Domów Jurorskich bardzo nie lubię i nie chciałam, by pojawiła się w następnej edycji, a jako mentorka mam nadzieję, że wyniosła wiele wniosków po jej pierwszym sezonie i w drugim byłoby tylko lepiej. Z wyżej wymienionych pań najbardziej liczę chyba udział na Rihanny, choć nie jestem jej fanką, a z wymienionych panów nie mam swojego typu, widziałabym tam kogoś takiego jak Elton John lub Ricky Martin.
A kogo Wy najchętniej zobaczylibyście za stołem jurorskim 3 edycji The X Factor w Stanach Zjednoczonych?
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: hothead »

Justina Timberlake'a
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

http://www.youtube.com/watch?v=9Co1CwBn ... B&index=24 - tutaj terminy precastingów do 3 edycji "The X Factor USA". Przesłuchania producenckie rozpoczynają się już na początku marca.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: bartek09 »

Ostatnio "New York Post" podał informację, że Cheryl Cole prowadzi rozmowy dotyczące powrotu do "The X Factor USA". Mimo, że to jedynie plotki, muszę przyznać, że byłoby to najlepsze rozwiązanie zarówno dla niej samej, jak i dla tego programu. Wielki powrót Cheryl, tym razem znanej już w USA po skandalicznym zwolnieniu w 2011, byłby ogromnym wydarzeniem i skupił uwagę wszystkich mediów. Najchętniej widziałbym następujący panel jurorski: Simon Cowell, Cheryl Cole, Kelly Clarkson i może Enrique Iglesias. Demi Lovato okazała się całkiem dobrą jurorką, jednak nie poradziła sobie jako mentorka. Za to moim zdaniem Kelly byłaby w tym rewelacyjna.

Co do brytyjskiej edycji, to nie mam jak na razie żadnych większych przemyśleń, ale na pewno chciałbym, aby powrócili Louis i Nicole.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: mojpierwszyraz »

Ja coś bym poeksperymentował w XF UK. Ciągle po głowie chodzi mi 5-ty juror. Nie wiem czy to dobre rozwiązanie, ale na pewno bardzo innowacyjne. W UK do szczęścia w XF brakuje mi jedynie Cheryl Cole i Simon'a. W szczególności jednak tej pierwszej. I szczerze mówiąc, nie mam pojęcia jak ich tyle upchnąć w 4-osobowym składzie, bo grupa z 9. edycji bardzo przypadła mi do gustu. Najlepsze jury :)
tvn - latem programowo najgorsza!
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: 3405t »

Amerykanie ciągle coś kombinują :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Nie wiem, na ile prawdziwe są te informacje, ale jak napisal Fakt.pl Khloe Kardashian nie poprowadzi trzeciej edycji "The X Factor USA". Prowadzącym zostaje Mario Lopez, który z Kardashian prowadził drugą edycję programu.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: 3405t »

coś mi się nie wydaje - ale w każdym kłamstwie jest ziarno prawdy
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

W brytyjskiej edycji jak zwykle zamieszanie. Największe spekulacje wokół Tulisy iż na 100% ją wywalą i tak pewnie się stanie, chociaż mi nie przeszkadzała. Z jurorów kto musi wrócić? NICOLE! Zdecydowanie, to był pozytywny plus 9 edycji :D Genialna, dużo lepiej odnalazła się w UK i musi wrócić, nie potrafię sobie wyobrazić panelu bez niej, jej teksty, po prostu Scherzy is SHAMAZING :D Na Gary'ego też pięknie najeżdżają czego nie jestem w stanie zrozumieć. Ok, w 2011r był beznadziejny, działał mi na nerwy, po prostu drewno z niego było i tyle. Ale w 9 edycji był fantastyczny :D Bardzo go polubiłem i mógłby wrócić. Wygląda na to że zostaje jedno wolne miejsce dla kobiety, niby tam spekulują o Cheryl ale o niej ciągle gadają. Jak lubię Cheryl tak nie wiem, czy chciałbym by się wróciła, czy wpasowałaby się do aktualnego panelu... Wgl nie rozumiem narzekań ludzi gdyż osobiście uważam że 9 edycja była fantastyczna, naprawdę, 8 edycja była beznadziejna, nudna, uczestnicy drętwi (Little Mix się rozkręciły potem i Amelie lubiłem) a w 2012 była rekompensata oj była :D

Co do amerykańskiej edycji, nie mam zielonego pojęcia kogo tym razem wezmą, jakoś nie przejmuję się tą wersją.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: SevenUP »

Jak dla mnie 9. edycja była straszna, gdyby nie Lucy i Ella, to nie byłoby dla mnie sensu tego oglądać. I do tego Christopher i Rylan, masakra. W 8. edycji za to mnóstwo talentów, Little Mix, Amelia, Misha, Janet, Kitty, Craig, w zasadzie nie ważne kto odpadał bo i tak zostawali świetni ludzie.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

SevenUP pisze:Jak dla mnie 9. edycja była straszna, gdyby nie Lucy i Ella, to nie byłoby dla mnie sensu tego oglądać. I do tego Christopher i Rylan, masakra. W 8. edycji za to mnóstwo talentów, Little Mix, Amelia, Misha, Janet, Kitty, Craig, w zasadzie nie ważne kto odpadał bo i tak zostawali świetni ludzie.
każdy ma inne zdanie, dla mnie 8 była kompletnie nudna. X Factor 2011 był taki jak np The Voice - niby utalentowani, ale strasznie NUDNI, zero osobowości, nie da się tego oglądać. Kogo się to tyczy? Janet, Craig, Marcus, wszystkie zespoły za wyjątkiem Little Mix od 4 live'a (jednak mimo wszystko nie ma w nich czegoś takiego co by sprawiało że chciałbym oglądnąć oglądać ich wszystkie VTs i wiedzieć jak najwięcej na ich temat) Lubiałem głos Kitty za to, zawsze lubię ekscentrycznych uczestników. Johnny'ego nie komentuję, tutaj to już Wagner był lepszy.
Jednak uczestnicy to nie jedyny powód z którego program był nudny. JURORZY - Jak podczas castingów Kelly była świetna tak od live'ów była masakryczna. Gary też się nie sprawdzał, dużo zamieszania podczas odcinków na żywo (beznadziejny pomysł z 1 eliminacją czy - CO NAJGORSZE - członek wyeliminowanego przez widzów zespołu zastępuje innego gościa w The Risk :roll: )

A w 9 edycji wszystko się zmieniło. Nicole jak dla mnie uratowała to wszystko. Gary wprawił się, ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu polubiłem gościa.
Uczestnicy FANTASTYCZNI - każda kategoria zawierała kogoś naprawdę interesującego. Już nie chodzi tylko o finalistów - przed live'ami odpadały naprawdę super osoby (m.in. Jake Quickenden, który mam nadzieję wróci w tym roku) Było dokładnie to co w 2010r - każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Mieliśmy utalentowanych młodych jak i starszych uczestników. Z chłopców najlepszy był James. Dziewczyny - Ella i Lucy. Zespoły - Union J naprawdę udana kombinacja, a co najważniejsze WOKAL (ukłon w stronę Jaymi'ego) Z Oversów, bardzo lubiałem Kye na początku, żałowałem że Carolynne odpadła tak szybko (beznadziejna piosenka podczas 1 live'a) a Melani to miała głos :D Co zepsuło tą edycję? Christopher. Nawet Rylan, który wokalem nie grzeszy nie był dla mnie irytujący, wręcz przeciwnie, lubiałem jego niektóre występy, gadki z jurorami, można było się pośmiać :D (najlepsza ta z Gary'm podczas 7 live'a :D) Noi sam zwycięzca - naprawdę zasłużony, co nawet można teraz zobaczyć po sprzedaży singla (5 numerów 2 na całym świecie, najlepiej sprzedający się zwycięski singiel w historii) Noi jeszcze gościnni jurorzy :D Także jakieś urozmaicenie. Jak pod koniec 2011 roku prosiłem o udany sezon, na wzór 7 edycji, tak to dostałem.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Od dziś aż do 1 kwietnia w Wlk. Brytanii ruszają mobilne przesłuchania producenckie do dziesiątej już edycji "The X Factor" w Wielkiej Brytanii.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: felek »

Potwierdziły się doniesienia, że Demi Lovato zostaje w The X-Factor U.S i słusznie, bo sprawowała sie całkiem nieźle. W porównaniu do Britney Spears, która była po prostu nudna. Pierwsze przesłuchania już się odbyły, następne w kwietniu i w maju, natomiast w czerwcu te z udziałem jury. Do obsadzenia pozostają 2 miejsca w jury.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Nayma »

Demi jako mentorka sprawdziła się jedynie prowadząc Jennel Garcię, przynajmniej przy doborze repertuaru, bo z image'em było już znacznie gorzej. Natomiast jako jurorka była niezła według mnie, stworzyła z Simonem ciekawy duet. ;) Mam nadzieję że drugą kobietą w jury będzie Cheryl Cole, chociaż równie chętnie zobaczyłabym ją ponownie w UK. Ona i Simon dla dobra X Factora powinni siedzieć w dwóch edycjach jednocześnie. ;)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: SevenUP »

Cheryl lub Shanon Osbourne najprawdopodobniej będzie w UK razem z Nicole. O reszcie nic nie wiadmo.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości