[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Cóż, 7 dobrych występów, miałem nosa. Marta Ławska jaka kontrola głosu, ma szansę dojść daleko dziewczyna. Tylko w 16-24 robi się ciasno, bo jest ona, Diana John, Agnieszka Czahor, Kaja Czulewicz, Filip Metler, Kasia Lins, dziewczyna z dzisiejszego odcinka i chłopak z gitarą też z dzisiaj. A jeszcze Nella za tydzień, więc wybór będzie ciężki.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Chłopak z gitarą niemal na pewno odpadnie na Bootcampie, ponieważ Tatiana wspominała w DDTVN o osobach, które poległy na tym etapie, a na casting udały się z gitarą i własnym repertuarem. I jak jeszcze na awans Agnieszki Czachor do Domów Jurorskich można liczyć, ponieważ wykonała cover, to ten chłopak na 99% odpadnie.
Kasia Lins i Kaja Czulewicz to aż nie takie znowu faworytki. Jak na razie moim zdaniem w 16-24 wciąż wyróżniają się Ewa Szlempo, Agnieszka Czachor, Filip Mettler i Diana John. Jest jeszcze Maja Hyży, ale mam przeczucie, że ona będzie śpiewała w grupie.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Dla mnie konieczne mudi przejść Diana John i Agata Ławska.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Diana jest fenomenalna, to jest talent którego podejrzewam nie powstydziłaby się nawet brytyjska edycja. Natomiast co do Marty to dzisiejsze "Let it be" mnie nie powaliło, w momentach gdy nie wyciągała drażniła mnie barwa jej głosu. Jeżeli nie da lepszego występu na Bootcampie to wolałabym, by występowała w grupie lub odpadła. Na dzień dzisiejszy w ścisłej piątce 16-24 Marty nie widzę.

Duet Aicha i Asteya na castingu nie dał z siebie 100%, oby lepiej poszło w następnym etapie, ale na pocieszenie daję znakomitą, studyjną wersję piosenki, którą dziewczyny wykonały również w X Factorze - http://www.youtube.com/watch?v=uwuAdQDODg8
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Przede wszystkim było całe czysto, co wcześniej tylko Dianie się udało, wszyscy inni zawsze jakieś boki łapią. I w sumie tylko przy jednej górze nie wyciągnęła. Ale za to super wybór piosenki.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Mnie nie przekonało, ale muszę przyznać że występ castingowy Marty z pierwszej edycji był naprawdę bardzo dobry, na pewno mi przypadł do gustu bardziej niż ten. Zobaczymy jak poradzi sobie na Bootcampie, który już za 2 tygodnie. ;) Nie mogę się doczekać, jak zwykle najbardziej ciekawa jestem nowych grup i uczestników, którzy przejdą do Domów Jurorskich.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

To jaka dyskusja wczoraj stoczyła się w tym wątku świadczy o tym, jak dobrzy uczestnicy wczoraj wystąpili.
Jak dotąd dla mnie wczorajszy odcinek był najlepszym w tej edycji programu.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Sobotni odcinek obejrzało 3,57 mln widzów wg portalu muzyka.interia.pl
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

i lepiej raczej już nie będzie :( szkoda
MandM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: poniedziałek 12 gru 2011, 15:58

Re: X FACTOR

Post autor: MandM »

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

I takich osób nie powinno być w X Factorze. Skoro dziewczyna nagrała płytę, to po kiego grzyba pcha się do talent show i odbiera szansę na nagranie płyty amatorom? Jeśli chce się tylko pokazać, to nie jest dobre miejsce. Identyczna sytuacja była z Pati Sokół, która na szczęście nie przeszła nawet etapu castingów.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

W sumie jakby castingi trwały do 21.40, to dzisiejszy odcinek w tych dodatkowych 40 minutach możnaby upchnąć. A wtedy dziś mogłaby być 1. część bootcampu. A takto wszystko będzie poupychane jak nie wiem.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Bootcamp znów do 21.40. To jest jakaś żenada.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Fajna grafika na bootcampie, wreszcie. Będzie ciekawie.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

to był chyba 2 najlepszy odcinek w tym sezonie :) czekam na wyniki oglądalności ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości