[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Powinny być lepsze niż tydzień temu.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

w każdym bądź razie wczorajszy odcinek jest ostatnim , w którym MOŻNA było uzyskać najlepszy wynik w tym sezonie. Teraz będzie już tylko cieplej , a widownia będzie maleć :(
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Ciekawe dlaczego zupełnie został pominięty fakt, że Nella Marczewski pojawiła się już na castingu w 2 edycji programu. We wczorajszym odcinku potraktowano ją jak "świeżynkę", tak samo Wojciecha Ezzata, którego można było już zobaczyć w 1 edycji. Jedynie przy Esterze nie ukryto faktu wcześniejszego udziału.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Zofia Szulakowska i jej występ z własną piosenką - jak dla mnie kapitalna. Bez względu na to co zrobi na bootcampie powinna dotrzeć co najmniej do domów jurorskich. Ma talent i potrafi nie tylko odśpiewać cover ale i napisac coś własnego co brzmi świetne.
Do tego Estera, która jest wielkim wielkim zaskoczeniem jesli chodzi o wykon. Wybrała piosenkę niszową, ale jak świetną. Gratuluję, i w końcu widzę dla niej miejsce na rynku. Do tego Wojtek Ezzat niczym nasz rodzimy Michael Buble.
W ogóle podsumowując ten etap III serii, pomijając świetną realizacje, bo tego temu rpogramowi brakowało, w końcu mogę się skupić na tym co najważniejsze - talentach. A w tym roku było ich wiele, jednak mimo to mam swój top. Do Zofii Szulakowskiej dołącza Filip Metler, Grzegorz Hyży, Patryk Stemiak - świetnie wygląda i ma potencjał sceniczny, Paweł Piekarski czyli student z wlasnym repertuarem, całkiem nie złym, Jenny Galt - kanadyjka, najmocniejsze ogniwo grupy +25, z własnym repertuarem, jest świetna, po prostu; Monika i Milena Gordziejewskie - młode 16latki, z świetną energią i utowrem Jessie J "Price Tag", muszą być w live shows; Diana John świetne nazwisko, niezwykły talent, ma szansę na karierę, Kasia Lins - która już sobie świetnie radzi, i coś obstawiam że nie dostala się dalej. Przyszła kolej na najlepszą w tej edycji Agnieszkę Czachor z kapitalnym wykonem. Swietnie wygląda i jest po prostu cudowna. Do tego Kaja Czulewicz która dla mnie jest zagatką. Po świetnym wykonie Stay Rihanny czekam na więcej. Kolejny jest Filip Mettler którego już zachwalałem i Ewa Szlempo z interpretacją No Doubt, duet kolejnych bliźniaczek Ewa i Kasia, oraz Grzegorz Hyży. Szczerze - ja nie mam pojęcia kto powinien dostać się dalej. To moja czołówka, a do niej dochodzi kolejna grupa tych, którzy po prostu swoimi wykonami nie ruszyli mnie, mimo swojego talentu i zapewne potencjału który skrywają. Czekam na więcej.
Jeszcze 3 kwestie:
-brawa za realizację castingów, Polska jako pierwszy kraj wykorzystała grafikę i scenografię rodem z XF9 z UK, co wyszło świetnie.
-dziękuję Kubie, który w tej edycji jest najlepszy ever. Swietne wypowiedzi, zabawny jak za czasów MT I i II, oby tak dalej.
-jeden minus - dlaczego, mimo tak sporej ilości materiałów nie zdecydowano się na odcinki trwające do 22.00 a nawet dłuższe? Spójrzcie na TVP2 i Polsat, a nawet na RTL, tam Mam talent czy Idol trwają do 23.15...
Ogółem, pod kazdym względem - najlepsza dotychczas edycja.
tvn - latem programowo najgorsza!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Odcinki na żywo prawdopodobnie będą długości takiej jak Mam Talent, tak bynajmniej wróżę z cennika. A z grafiką na bootcampie się trochę pospieszyłęm, bo zdaje się, że 2. cz. tego etapu będzia miała scenografię jak na castingach.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Z twittera Matta Pokory:
@MPOFFICIAL pisze:To my polish people! I'm coming back to Warsaw next month to perform at XFactor!!! #backtotheroots #poland Can't wait! Cc @patriciakazadi
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

bartek09 pisze:Z twittera Matta Pokory:
@MPOFFICIAL pisze:To my polish people! I'm coming back to Warsaw next month to perform at XFactor!!! #backtotheroots #poland Can't wait! Cc @patriciakazadi
Przewiduje duet Patricii i Matta :) Cieszę się ogromne, w końcu DUŻE zmiany! :D
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Fajnie, pewnie wezmą też Lisowską i Podsiadło. Swoją drogą ciekawe też kto będzie w domach jurorskich i na finale.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Podsiadło? Z jakim repertuarem? :D
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Myślę, że dadzą go do 1. live. A piosenki przecież jakieś nagrał, więc bez przesady.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Zarąbiście , że polski X FACTOR zmierza w tak dobrym kierunku ;D skoro Iwański jest teraz taki skory do zmian to może tak wczesne castingi MAM TALENT są zapowiedzią przesunięcia także X FACTOR'a miesiąc - 2 miesiące wcześniej ? No a dodanie 4 jurora w 4 edycji to już tylko formalność :P
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Przecież "Mam Talent" zawsze startował z precastingami w kwietniu. Więc nie gorączkuj się tak.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Niestety znowu X FACTOR niżej od MBTM :( Co prawda mało , bo mało , ale jednak mniej :( 3,88 mln - X FACTOR TO NAJWYŻSZY WYNIK TEJ EDYCJI ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

I znając życie raczej lepiej już nie będzie. W tą sobotę - okres świąteczny, w następną - słoneczna pogoda i temperatura do 20 stopni, więc ludzie będą powoli odchodzić od TV.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

To i tak super wynik, dużo wyższy chyba niż rok temu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości