[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Taki wynik był do przewidzenia. Rok temu było trochę lepiej - 3,4 mln w święta. Za tydzień widownia pewnie trochę podskoczy (do jakiś 3,5 mln), ale potem będzie zapewne tylko gorzej.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

adik1148 pisze:http://muzyka.interia.pl/pop/news/x-fac ... 1906475,50
X FACTOR niewiele ponad 3 mln :( chce mi się płakać , że Polska woli oglądać głupoty od najlepszych show na świecie :(
Raczej Polska mało oglądała TV w tym czasie... wiec trudno na tej podstawie wywnioskować, że X FACTOR jako program traci widownie.
Moim zdaniem jest beznadziejny... Jakieś bootcampy (czy w j. polskim jest takie słowo?) domy... i ogólne zamieszanie, że nie wiadomo o co chodzi.
Widz od tego typu programu oczekuje prostoty. Uczestnik ma śpiewać, najlepiej coś co wylosuje i bez przygotowania.
Wtedy jest fajnie...
To co jest teraz to teatrzyk, papka dla podatnych na reklamę pseudointeligentów, wychowanych na hamburgerach i frytkach.
MandM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: poniedziałek 12 gru 2011, 15:58

Re: X FACTOR

Post autor: MandM »

Nie zdziwił mnie ten wynik. Domyślałem się, ze będzie niska oglądalność, bo niektórzy (na przykład ja :D ) zamiast oglądać XF woleli iść na rezurekcje ;D Zresztą oglądałem na necie i wcale ten bootcamp mnie nie zachwycił. Marnie to zrobili. Zamiast podzielić na dwa odcinki, albo chociaż wydłużyć te odcinek... Zresztą szkoda komentować. W sobotę domy jurorskie czyli jak dla mnie najnudniejsza część XF. :D
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

sybic pisze: Raczej Polska mało oglądała TV w tym czasie... wiec trudno na tej podstawie wywnioskować, że X FACTOR jako program traci widownie.
Moim zdaniem jest beznadziejny... Jakieś bootcampy (czy w j. polskim jest takie słowo?) domy... i ogólne zamieszanie, że nie wiadomo o co chodzi.
Widz od tego typu programu oczekuje prostoty. Uczestnik ma śpiewać, najlepiej coś co wylosuje i bez przygotowania.
Wtedy jest fajnie...
To co jest teraz to teatrzyk, papka dla podatnych na reklamę pseudointeligentów, wychowanych na hamburgerach i frytkach.
Gadasz głupoty jakich świat nie słyszał. W 1 edycji jakoś bootcamp przyciągnął aż 5,5 mln widzów przez telewizory i czym to może było spowodowane? :)
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

musicomaniakk pisze:
sybic pisze: Raczej Polska mało oglądała TV w tym czasie... wiec trudno na tej podstawie wywnioskować, że X FACTOR jako program traci widownie.
Moim zdaniem jest beznadziejny... Jakieś bootcampy (czy w j. polskim jest takie słowo?) domy... i ogólne zamieszanie, że nie wiadomo o co chodzi.
Widz od tego typu programu oczekuje prostoty. Uczestnik ma śpiewać, najlepiej coś co wylosuje i bez przygotowania.
Wtedy jest fajnie...
To co jest teraz to teatrzyk, papka dla podatnych na reklamę pseudointeligentów, wychowanych na hamburgerach i frytkach.
Gadasz głupoty jakich świat nie słyszał. W 1 edycji jakoś bootcamp przyciągnął aż 5,5 mln widzów przez telewizory i czym to może było spowodowane? :)
Było to spowodowane emisją programu w niedzielę. ;) TVN strzelił sobie w kolano nadając go obecnie w sobotę. Już pisałem o tym 5000+ razy... xD
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

musicomaniakk pisze: Gadasz głupoty jakich świat nie słyszał. W 1 edycji jakoś bootcamp przyciągnął aż 5,5 mln widzów przez telewizory i czym to może było spowodowane? :)
5,5 mln?
a teraz 3 mln.
Wniosek nasuwa się sam : to już koniec tego gniota, albo...
coś trzeba zmienić w tym programie, by wyglądał na bardziej naturalny.
Wymienić jury, bo to obecne, gwiazdy z bożej łaski, nadą się już tylko do odśnieżania ulic.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

A może po prostu zła pora? Myślę, że w niedziele XF zdecydowanie lepiej by sobie poradził :P
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

2 lata temu odcinek bootcampowy był jedynym, w trakcie którego nie było Rancza stąd widownia była dużo wyższa niż zwykle.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Dodam też, że na portalach społecznościowych trwała wtedy akcja, by jak najwięcej osób obejrzało ten odcinek, gdyż PiS domagało się, aby TVN zrezygnował z emisji tego odcinka 10 kwietnia - w pierwszą rocznicę katastrofy Smoleńskiej.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X FACTOR

Post autor: Pjotreeek »

nie rozumiem czemu tak niektórzy narzekają. zmiany powoli wprowadzane więc jest ok, przynajmniej nie stoi program w miejscu. W UK na początku też nie było tak kolorowo, nie było podwójnych odcinków. Program musi sam się rozkręcić a na to potrzeba czasu. Zaakceptuję wszystkie narzekania jeśli program będzie tak wyglądał dajmy na to przy 6 edycji (jeśli takowa będzie)

Podoba mi się że nie boją się słowa "bootcamp" i używają go zamiast tego "2 etap" itp
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

X Factor 4 emitowany jesienią 2014 roku, rozdzielony na sobotę i niedzielę z 4 osobowym składem jury z pewnością wygrałby stracie zarówno z sobotnimi pozycjami, jak i z 8 już wtedy edycją przejedzonego MBTM, o ile ten format "dożyje" w Polsce do tego momentu.
Tak łatwo byłoby jesienią tego roku emitować w sobotę filmy, a w niedzielę o 20 gwiazdorską edycję "Ugotowanych", by Mam Talent! i MasterChef przenieść do ramówki wiosennej i zrobić miejsce na X Factor jesienią. Jesteśmy jednym z nielicznych krajów, gdzie ten format powędrował na okres zimowo-wiosenny, w dodatku z emisją w sobotę.
W UK na początku też nie było tak kolorowo, nie było podwójnych odcinków.
Od początku program w UK obejmował 2 odcinki Bootcamp, natomiast od 2 edycji także 2 odcinki Judges' houses. Oprócz tego odcinek z wynikami głosowania widzów i dogrywką zawsze był oddzielony od występów. W edycjach 1-5 zarówno występy jak i część Results była w sobotę, od 6 serii wyniki przeniesiono na niedzielę.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Po 1. ludzie wyjechali na święta i spędzali czas z rodziną, a po 2. katolicy idą o 20 na mszę, więc ciężko oczekiwać nie wiem czego.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X FACTOR

Post autor: Pjotreeek »

Nayma pisze:
W UK na początku też nie było tak kolorowo, nie było podwójnych odcinków.
Od początku program w UK obejmował 2 odcinki Bootcamp, natomiast od 2 edycji także 2 odcinki Judges' houses. Oprócz tego odcinek z wynikami głosowania widzów i dogrywką zawsze był oddzielony od występów. W edycjach 1-5 zarówno występy jak i część Results była w sobotę, od 6 serii wyniki przeniesiono na niedzielę.

miałem na myśli "porządny" podział na dwa odcinki - czyli sobota i niedziela. bo tak to program był nadawany tylko w sobotę , podzielony na 2 części, więc sory ale to prawie jak u nas oddzielenie reklamą ;) z jedyną różnicą iż tam trwało to trochę dłużej bo był występ gwiazdy. dopiero od 6 edycji wygląda to jak wygląda.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Publico.TV ogłasza, że poszukuje osób do jednorazowej akcji dla TVN. Nagranie ma odbyć się 10 kwietnia w studiu Transcolor, czyli w miejscu, skąd nadawane będą odcinki live X Factor, a że będzie to na 3 dni przed pierwszym odcinkiem na żywo, studio będzie już gotowe, stąd zastanawiam się, co się święci.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Być może występ "na żywo" Matta. ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości