[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

Faktycznie może i poziom wokalny jest trochę gorszy od edycji 2 ale dla mnie jako całość X Factor 3 prezentuje się dobrze.Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie w końcu zmiana repertuaru, nareszcie uczestnicy śpiewają bardziej ''świeże'' kawałki.W 1 i 2 edycji cały czas słyszeliśmy szlagiery od których już na prawdę rzygać się chce...
4 juror na 4 edycję jesień 2014 i żegnamy się z formatem z podniesioną głową.Dlaczego żegnamy? Bo niestety lub stety to już końcówka ery talent shows.
bartex9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 08 sie 2010, 12:10

Re: X FACTOR

Post autor: bartex9 »

matik pisze:No to jestem głuchy, bo jednak w "The Voice of Poland" są osoby utalentowane (nie licząc profesjonalistów, którzy nie powinni mieć możliwości brania udziału w takich konkursach, no ale nie było ich tak dużo i już odpadli (chyba, że o kimś czegoś nie wiem :>) )
Wiedz tylko, że Voice jako format stworzony został właśnie bardziej dla profesjonalistów, a nie amatorów jak inne XF czy MBTM. W tym formacie chodzi o znalezienie ludzi, którzy nierzadko mają już własne zespoły i praktycznie żyją z muzyki.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Choć znając życie - "profesjonaliści" też często występują właśnie w konkursach dla amatorów, czego przykład mamy w postaci udziału zespołu (którego liderem jest Stanisław Karpiel-Bulecka) w pólfinałach "MBTM", czy ubiegłorocznym występie Pati Soków w "X Factorze".
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

I co? Jeden z forumowiczów prowadził bardzo fajny kanał na YouTube z wszystkimi występami uczestników XF i widzę, że TVN już pousuwał filmy z tegoż kanału.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

http://www.youtube.com/watch?v=z6mKPG9iXhk

Ada Szulc nagrala jedną z lepszych piosenek jakie slyszałem uczestników talent-show . Posłuchajcie, bo wg mnie jest to piosenka na miarę Rihanny - Stay !
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Fajny numer, ale w polsce przez żadne radio raczej to nie przejdzie. Chyba że Internet ją wypromuje.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

r_r16 pisze:I co? Jeden z forumowiczów prowadził bardzo fajny kanał na YouTube z wszystkimi występami uczestników XF i widzę, że TVN już pousuwał filmy z tegoż kanału.
No dokładnie, konto prowadziłem przez około 3 tygodnie. Wczoraj wszystkie filmy zostały usunięte :hmm:
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Zwróćcie uwagę na tytuły występów:

http://www.youtube.com/watch?v=VpBb-Pwq_oc

http://www.youtube.com/watch?v=aeGsYRuNITo

http://www.youtube.com/watch?v=yCFplYJ_BNw

http://www.youtube.com/watch?v=AVuEgkPO9Qg

Każdy jest inaczej napisany. Nie dość, że tytuł napisany jest po kropce to jeszcze do tego małe litery. Albo samo "X Factor - Ada Szulc", ale o co chodzi? Co to za występ? Żal nad żalami :D24 Profesjonalniej prowadzony jest kanał TVoP.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Jeszcze co do Ady Szulc to ta piosenka w wersji pianina jest rewelacyjna, a w wersji 'normalnej' przypomina papkę popową z radia.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Numer nawet ambitny, ale nikt tego nie kupi, bo nie wpada w ucho. Znaczy w radio raczej tego nie zagrają.
MandM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: poniedziałek 12 gru 2011, 15:58

Re: X FACTOR

Post autor: MandM »

SevenUP pisze:Jeszcze co do Ady Szulc to ta piosenka w wersji pianina jest rewelacyjna, a w wersji 'normalnej' przypomina papkę popową z radia.
Mnie się podoba i jedna wersja i druga. Wersja radiowa i tak się różni od większosci dziadostwa w radiu. Nie jest taką straszną papką ;p Ale instrumental przypomina mi intsrumental do "Diamonds" Rihanny. :D
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

To już jest jakaś patologia. TVN nie wstawiał na YOUTUBE żadnych występów uczestników od początku III edycji, teraz zmienił taktykę i dodał najsłabsze występy uczestników? Co jest do jasnej cho---y? Czy producenci za wszelką ceną chcą udowodnić, że Polski XF to najgorszy możliwy zapychacz ramówki? LUDZIE...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Po 1 i 2 odcinku LIVE pojawiły się występy uczestników (oczywiście tylko kilka...). W tym tygodniu wstawili z 3 i 4 LIVE
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Adrian ;P pisze:Po 1 i 2 odcinku LIVE pojawiły się występy uczestników (oczywiście tylko kilka...). W tym tygodniu wstawili z 3 i 4 LIVE
TVN na YouTube opublikował najsłabsze występy uczestników z każdego odcinka, albo tych, którzy odpadli. :brawa:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Maja Hyży dojdzie do finału choćby nie wiem co miało się stać. TVN Uwaga już szykuje program o niej. O jej wielkim talencie i o tym, że jak burza idzie do finału, razem z mężem rzecz jasna.
Wszystko zostało już ustawione… szkoda mi was :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości