[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Wow, Wojtek Ezzat wywarł dziś ogromne wrażenie :)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

adik1148 pisze:dzisiaj zla pogoda , więc X FACTOR podwyższy swoja widownie ;)
zła?
U mnie piękna pogoda była i jest cały czas :)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

al w 80% Polski jest 13 stopni i deszcz :P
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Zaskoczenia nie było.
Maja w dogrywce wypadła gorzej, ale przecież przejść musiała, bo tak zostało już wcześniej ustalone.
W programie Uwaga w kulisach sławy szykowany jest przecież program o wielkim talencie małżeństwa Hyży :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Chyba jakiś jeden wielki żart. Nie wiem o co chodzi :shock: Przez całe 3 edycje nie było tak słabego uczestnika w odcinkach live jakim jest Maja. Już pani Małgosia w 1 edycji była lepsza, bo w polskich piosenkach potrafiła zaczarować. Dzisiejszy wynik dogrywki wydawał mi się pewny, przecież Czesław krytykował Maję przez cały odcinek. Jego werdykt to jakieś nieporozumienie, a Maja w półfinale jak i całym programie tym bardziej. Swoim wykonaniem Lenki przebiła chyba swoje występy z 2 i 3 odcinka. Znów zapomniała tekstu i się tylko uśmiechała. Klaudia Gawor pomyliła się, ale nawet tego nie zauważyłem. W tym 1 przypadku było to widać. Ezzat i Gawor najlepsi. Przynajmniej wiadomo, kto powinien za tydzień odpaść, bo takto miałbym problem z wytypowaniem...

Skoro w Uwadze ma być o Hyżych to siłą rzeczy będzie to w finałową niedzielę :D
MandM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: poniedziałek 12 gru 2011, 15:58

Re: X FACTOR

Post autor: MandM »

Aha.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Od początku było wiadome, że Maja przejdzie dalej. Producenci są na każde zagranie Kuby, który przyjął Maję do swojej drużyny tylko i wyłącznie ze względu na wygląd. Wszystko z góry zaplanowane... Tylko żal widza, któremu robi się mętlik w głowie.

Jaka dzisiaj wystąpiła gwiazda? ŻADNA! Też mi nowość...

Dziwne, czesio krytykując 90% występów Mai nagle ją popiera, to jest rzetelność Jury, czy narzucanie głosu przez producentów?

MAJA HYŻY = NAJSŁABSZE OGNIWO X FACTOR EVER!
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

Moim zdaniem Czesio zrobił to specjalnie żeby mieć 2 finalistów :) Bo chyba nie ma wątpliwości kto odpadnie za tydzień :)
Z GoF byłoby to trudniejsze.
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

Ta trzecia edycja to nieporozumienie, TVN totalnie zniszczył ten format. Wojewódzki chyba leki odstawił, bo ostatnio mówił aby patrzeć na występy pod względem śpiewu, dziś mówił coś zupełnie odwrotnie. Widać ktoś tu chce chyba napisać że pierwszy raz w tym formacie na świecie do finału doszło małżeństwo jako rywale :evil:
Oj już wole aby na tej edycji Polski cyrk się zakończył, z przyjemnością jesienią wrócę do edycji UK.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

live show 5 pora podsumować, moim subiektywnym okiem :)
Wojtek - dla mnie, po dzisiejszym odcinku który bądź co bądź był odcinkiem podsumowań koncertów na żywo, stwierdzam, że to właśnie Palestynieńczyk jest zwycięzcą XF3. Każdy, absolutnie każdy występ wyjątkowy. Fantastycznie dobrane piosenki, szukając innych zalet - jest bezrobotny i poświecił się w pewnym sensie dla tego programu, wygląda dobrze, ma niebanalny głos, niesamowicie oryginalny, dobrze porusza się po scenie, nie zaliczył ani jednej wpadki ani nie był specjalnie promowany. Wdarł się na casting, później cisza, aż do live show1 gdzie rozwalił wszystko, i tak tydzień w tydzień. Rozwalające występy, pomijam genialny po angielsku, ale proszę państwa- po polsku brzmi nieziemsko. Nieprawdopodobna perła.

Grzegorz - jego najlepszy live ever. Oba występy kapitalne. Po angielsku, po ra pierwszy tak genialnie dobrana piosenka. Po polsku - fantastycznie, czysto, autentycznie. Niestety, ale mimo gigantycznej sympatii do niego, większej nawet niż do Ezzata po castingach, live show 5 dla takiego talentu jaki ma to zły moment na pokazanie tego co robi się najlepiej. każdy live musi być perfekcyjny. Tutaj Ezzat bije go na głowę. Każdy występ świetny, Grzesiek ma na obronę jedynie dobry występ rockowy i świetny z Queen - bądź co bądź w obu przypadkach Ezzat i tak wypadł w porównaniu z nim lepiej. 2 miejsce :)

Klaudia - przyznam, że Kuba zrobił dobry ruch zapraszając ją do programu - z nijakiej dziewczyny zrobił wielką divę, z gigantycznym nieprawdopodobnie czystym głosem. Młoda, atrakcyjna. Z kawałka smętnego i smętnej Celine Dion zrobiła cudo. 3 miejsce jak najbardziej gwarantowane. Zasługuje na to. Każdy występ z małym wyjątkiem tego sprzed tygodnia i troszkę z pierwszego show zrobił na mnie gigantyczne wrażenie. A ten z Madonną- like a prayer - cudo!

Maja - kurcze, ja sam nie wiem co o niej myśleć. Lenka wyszła bardzo dziwnie. Sam nie wiem jak. Testosteron REWELACYJNIE, PIĘKNIE, CUDOWNIE. NAJLEPSZY JEJ WYSTĘP OD SUMMERTIME SADNESS. Niestety, to chyba za mało aby można było dotrzeć do finału. Ale media i show biznes rządzą się swoimi prawami i to trzeba zrozumieć. 2 dobre występy, ba rewelacyjne, na całą serię to troche za mało. Choć oba show które wymieniłem z jej udziałem przejdą ewidentnie do historii polskiego XF. Były po prostu kapitalne. Mimo to, decyzja po dogrywce byłą trochę nie słuszna, choć w sumie i tak dziewczyny za tydzień by odpadły. A szkoda.

I właśnie Girls On Fire. Takie mam dziwne wrażenie z dzisiejszego odcinka. Było tak jak z Grześkiem- on zwykle śpiewa czysto i bez zarzutów, ale dziś... było to jakieś takie... oryginalne ale słabe w porównaniu z tym co robiły wcześniej. Nie mniej jednak ich dogrywka z kawałkiem Girl on fire, Final Countdown i cudowna jego aranżacja, Rock U tyzień temu, Kylie Minouge 2 tygodnie temu i wreszcie Scream&Shout przejdą do historii. Były kapitalne. Pierwszy w polskim XF band, który robi i istnieje tak jak powinno to wyglądać. Wielkie dzięki za to że były, i naprawdę czekam na Waszą muzykę :)

Poza tym:
- nieprawdopodobnie profesjonalnie zrobiony odcinek. Masa rekwizytów, tancerzy, piękne stroje Mai dziś, jury też wyglądało świetnie wraz z Pat. Na plus jej kontrola nad latającymi kamerami, do których patrzyła się do ostatnich sekund kadrowań. Genialny początek, z rożnymi ujęciami studia przy wejściu Pat. I wiśniówka na torcie - pociski Tatiany i Czesława na Kubę. Kurcze, dziś Tatiana poruszyła 2 największe problemy tej edycji - opinia internetu na temat poziomu uczestników, co dla mnie jest absurdalne, porównywać śmieszne w większości (choć nie każde) występy z TVoP do tych naprawdę dobrych z XFi kpić jaką to XF ma kiepską obsadę bo to mocna obraza dla talentów które sie tutaj pojawiły, i 2 sprawa- z Mozilem- ich wspólny "pakt" na Wojewódzkiego, który dziś może zaliczyć najgorszy odcinek bo niepotrafił powiedzieć nic dobrego.

Ogółem fantastyczny odcinek. Jeden minus- za krótki. Reszta świetna. Czekam na więcej.
tvn - latem programowo najgorsza!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

I jeszcze jedno - pogódźcie się z tym, że werdykt czy odpadnie Mettler czy A&A to sprawa opiniotworcza, i tutaj można mieć jakieś pretensje, choć ja z tego pojedynku i jego wyniku byłęm zadowolony, ale w tym przypadku Czesław był postawiony pod ścianą, bo wiadomy werdykt był już od 1. odcinka live show. Więc dajcie sobie spokój z miandoleniem na ten temat. Szefostwo dało sugestię że trzeba trzymać wątek, że edycja ma sie czymś wyróżniać, i... i tyle. A dziewczyny i tak musiałby by odpaść za tydzień, bo... po dzisiejszym powiem, że byli lepsi. A wielka szkoda. A tak, mamy dawkę nerwów i emocji. a przypominjcie sobie - to do fanów XF w UK jak było z Rylanem - najsłabsze ogniwo XF, doszedł bardzo daleko. Tak to już jest. Ja naszego XF uwielbiam, choć nie powiem że można go zrobić lepiej. tego z UK też można. niestety.
tvn - latem programowo najgorsza!
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

mojpierwszyraz pisze:live show 5 pora podsumować, moim subiektywnym okiem :)
Wojtek - dla mnie, po dzisiejszym odcinku który bądź co bądź był odcinkiem podsumowań koncertów na żywo, stwierdzam, że to właśnie Palestynieńczyk jest zwycięzcą XF3. Każdy, absolutnie każdy występ wyjątkowy. Fantastycznie dobrane piosenki, szukając innych zalet - jest bezrobotny i poświecił się w pewnym sensie dla tego programu, wygląda dobrze, ma niebanalny głos, niesamowicie oryginalny, dobrze porusza się po scenie, nie zaliczył ani jednej wpadki ani nie był specjalnie promowany. Wdarł się na casting, później cisza, aż do live show1 gdzie rozwalił wszystko, i tak tydzień w tydzień. Rozwalające występy, pomijam genialny po angielsku, ale proszę państwa- po polsku brzmi nieziemsko. Nieprawdopodobna perła.

Grzegorz - jego najlepszy live ever. Oba występy kapitalne. Po angielsku, po ra pierwszy tak genialnie dobrana piosenka. Po polsku - fantastycznie, czysto, autentycznie. Niestety, ale mimo gigantycznej sympatii do niego, większej nawet niż do Ezzata po castingach, live show 5 dla takiego talentu jaki ma to zły moment na pokazanie tego co robi się najlepiej. każdy live musi być perfekcyjny. Tutaj Ezzat bije go na głowę. Każdy występ świetny, Grzesiek ma na obronę jedynie dobry występ rockowy i świetny z Queen - bądź co bądź w obu przypadkach Ezzat i tak wypadł w porównaniu z nim lepiej. 2 miejsce :)

Klaudia - przyznam, że Kuba zrobił dobry ruch zapraszając ją do programu - z nijakiej dziewczyny zrobił wielką divę, z gigantycznym nieprawdopodobnie czystym głosem. Młoda, atrakcyjna. Z kawałka smętnego i smętnej Celine Dion zrobiła cudo. 3 miejsce jak najbardziej gwarantowane. Zasługuje na to. Każdy występ z małym wyjątkiem tego sprzed tygodnia i troszkę z pierwszego show zrobił na mnie gigantyczne wrażenie. A ten z Madonną- like a prayer - cudo!

Maja - kurcze, ja sam nie wiem co o niej myśleć. Lenka wyszła bardzo dziwnie. Sam nie wiem jak. Testosteron REWELACYJNIE, PIĘKNIE, CUDOWNIE. NAJLEPSZY JEJ WYSTĘP OD SUMMERTIME SADNESS. Niestety, to chyba za mało aby można było dotrzeć do finału. Ale media i show biznes rządzą się swoimi prawami i to trzeba zrozumieć. 2 dobre występy, ba rewelacyjne, na całą serię to troche za mało. Choć oba show które wymieniłem z jej udziałem przejdą ewidentnie do historii polskiego XF. Były po prostu kapitalne. Mimo to, decyzja po dogrywce byłą trochę nie słuszna, choć w sumie i tak dziewczyny za tydzień by odpadły. A szkoda.

I właśnie Girls On Fire. Takie mam dziwne wrażenie z dzisiejszego odcinka. Było tak jak z Grześkiem- on zwykle śpiewa czysto i bez zarzutów, ale dziś... było to jakieś takie... oryginalne ale słabe w porównaniu z tym co robiły wcześniej. Nie mniej jednak ich dogrywka z kawałkiem Girl on fire, Final Countdown i cudowna jego aranżacja, Rock U tyzień temu, Kylie Minouge 2 tygodnie temu i wreszcie Scream&Shout przejdą do historii. Były kapitalne. Pierwszy w polskim XF band, który robi i istnieje tak jak powinno to wyglądać. Wielkie dzięki za to że były, i naprawdę czekam na Waszą muzykę :)

Poza tym:
- nieprawdopodobnie profesjonalnie zrobiony odcinek. Masa rekwizytów, tancerzy, piękne stroje Mai dziś, jury też wyglądało świetnie wraz z Pat. Na plus jej kontrola nad latającymi kamerami, do których patrzyła się do ostatnich sekund kadrowań. Genialny początek, z rożnymi ujęciami studia przy wejściu Pat. I wiśniówka na torcie - pociski Tatiany i Czesława na Kubę. Kurcze, dziś Tatiana poruszyła 2 największe problemy tej edycji - opinia internetu na temat poziomu uczestników, co dla mnie jest absurdalne, porównywać śmieszne w większości (choć nie każde) występy z TVoP do tych naprawdę dobrych z XFi kpić jaką to XF ma kiepską obsadę bo to mocna obraza dla talentów które sie tutaj pojawiły, i 2 sprawa- z Mozilem- ich wspólny "pakt" na Wojewódzkiego, który dziś może zaliczyć najgorszy odcinek bo niepotrafił powiedzieć nic dobrego.

Ogółem fantastyczny odcinek. Jeden minus- za krótki. Reszta świetna. Czekam na więcej.
O gustach się nie dyskutuje, widocznie niektórzy go nie mają. TEN ODCINEK BYŁ PROFESJONALNIE ZROBIONY? Stary, to chyba pierwsze show muzyczne, które oglądasz. Gorszy syf to leci na kanale POLO TV. Wierzę, że jednak większość widzów XF to nie ciemna masa i widzą jak produkcja, Fremantlemedia Polska robi ich w "ciula". Każdy średnio inteligentny widz zauważy:
-narzucanie głosu TAK, czesiowi przez produkcję - 90% jego wypowiedzi o Mai we wszystkich odcinkach to krytyka
-granie psychiką widzów- w spotach treść: Maja- ostatnio wypadłą dobrze Gawor -źle (wiadomo, jest odwrotnie)
-Wojewódzki widzi tylko swoich uczestników, co odcinek zaprzecza swojemu zdaniu na temat sposobu wykonań etc.
...

mojpierwszyraz, jesteś zagorzałym fanem TVN, kto wie może nawet pracownikiem TVN, więc twój post nie dziwi nikogo. Nie znalazłem ani jednej twojej wypowiedzi na tym forum, która w jakiś sposób gardzi stacją.

SYF, SYF, SYF, SYF- to najlepiej opisuje dzisiejszy odcinek
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

Maja Hyży jest w tym programie tylko dlatego, by

a) zrobić mega kulisy sławy o małżeństwie w programie
b) by postawić ją i męża za tydzień w dogrywce, lub, co bardziej prawdopodobne - dopchać oboje do finału

Dzisiejszymi występami udowodniła że śpiewanie to jest to, czym na pewno nie powinna się zajmować. Na początku programu mnie oczarowała, później to była równia pochyła - z występu na występ jest coraz gorzej. Prostą jak cep piosenkę Lenki zmasakrowała. (Btw - to ciekawe, że była piosenka z reklamy Windowsa 8, biorąc pod uwagę, że tablet Windowsa jest notorycznie reklamowany w programie :D A Czesław swoją decyzją pierwszy raz pokazał się jako "komercyjna szmata" (jak to się określił, gdy przyjął propozycję udziału w XF) - nie uwierzę, że sam podjął decyzję, żeby Hyży została w programie. No chyba że Wojewódzki się podzielił z nim swoimi pigułami. Sam Kuba jest swoją wierną kopią z I edycji, albo i gorszą. Ten człowiek się wypala, kończy się jego czas w telewizji - biorąc pod uwagę zachowanie w XF jak i dobór gości w tym sezonie jego talk-show. Aktorka znana z roli prostytutki w M jak Miłość, Ola z "Na Wspólnej", Billgun, fan "Hamoleta" czy pan Jakóbiak w najbliższy wtorek.
Liczą się tylko Fakty.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

@tomalapt
a ja nie przypominam sobie ani jednej Twojej pozytywnej opinii na temat XF, co mogę powiązać z Twoim fanatycznym fan page antyXF itp. etc nie znam nazwy, co może równocześnie podbudowywać jego odwiedzanie i ilość lajków. Miło?
Niemniej jednak życzę powodzenia w jego tworzeniu i dalszych efektów jego istnienia bo wierzę, że i nasze uwagi tutaj, i ten profil mogą poprawić tak dobry program jak XF.

W przypadku XF jestem bardzo szczery w tym co piszę. i nie pracuję w TVN, i nie jestem zagorzałym fanem tejże stacji. Myślę że ramówka w ostatnich latach raczej podupada, ale... taka specyfika rynku.
A skoro XF Twoim zdaniem jest tak tragicznie zrobiony, to... mamy jeszcze TVoP. Tam poziom jest nieprawdopodobnie wysoki i jestem wręcz pewien że znajdziesz tam coś dla siebie.
PS. Radzę poczytać dokładniej te moje wpisy. Gdybym był tak zdesperowany jak Ty, i przeczytałbym WSZYSTKIE Twoje posty wzorem tego co zrobiłeś Ty, mówiąc że nie znalazłeś ani jednego negatywnego wpisu nt. TVN z mojej strony, to... aż sam nie wiem co napisać. Dziwi mnie że oglądasz i tracisz czas na coś, czego nie chcesz oglądać bądź jesteś wręcz fanatycznie negatywnie do tego nastawiony. Dziwne, bardzo dziwne. I jeszcze brak czytania ze zrozumieniem. To już podwójna tragedia. A to śledzenie moich wpisów i mojego bycia tutaj w taki fanatyczny (użyję tego słowa po raz trzeci) sposób- aż przerażające. Choć miłe z drugiej strony.
tvn - latem programowo najgorsza!
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

czerk pisze:Maja Hyży jest w tym programie tylko dlatego, by

a) zrobić mega kulisy sławy o małżeństwie w programie
b) by postawić ją i męża za tydzień w dogrywce, lub, co bardziej prawdopodobne - dopchać oboje do finału

Dzisiejszymi występami udowodniła że śpiewanie to jest to, czym na pewno nie powinna się zajmować. Na początku programu mnie oczarowała, później to była równia pochyła - z występu na występ jest coraz gorzej. Prostą jak cep piosenkę Lenki zmasakrowała. (Btw - to ciekawe, że była piosenka z reklamy Windowsa 8, biorąc pod uwagę, że tablet Windowsa jest notorycznie reklamowany w programie :D A Czesław swoją decyzją pierwszy raz pokazał się jako "komercyjna szmata" (jak to się określił, gdy przyjął propozycję udziału w XF) - nie uwierzę, że sam podjął decyzję, żeby Hyży została w programie. No chyba że Wojewódzki się podzielił z nim swoimi pigułami. Sam Kuba jest swoją wierną kopią z I edycji, albo i gorszą. Ten człowiek się wypala, kończy się jego czas w telewizji - biorąc pod uwagę zachowanie w XF jak i dobór gości w tym sezonie jego talk-show. Aktorka znana z roli prostytutki w M jak Miłość, Ola z "Na Wspólnej", Billgun, fan "Hamoleta" czy pan Jakóbiak w najbliższy wtorek.
Popieram.

Nie byłem wielkim fanem Czesia, jednak w ostatnich odcinkach facet pokazał, że ma klasę. Po dzisiejszym odcinku gości jest dla mnie zerem/sprzedawczykiem.

Wszystkim, którzy nadal uważają, że XF w Polsce jest super zrealizowany etc. polecam, umyjcie uszy, idźcie do laryngologa, bądź kupcie dobry sprzęt Audio. Otoczka graficzna nie tworzy z programu lidera. :D15
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości