X-Factor - edycje zagraniczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: felek »

Pojawiają się wypowiedzi, że FOX jednak nie ogłosi dziś nowych jurorów. Jest wielkie zamieszanie w tej sprawie. Fora huczą od plotek - a nam pozostaje czekać na oficjalne wieści.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

Z jurorami jak zwykle zamieszanie :D Co do brytyjskiej wersjii- Nicole musi wrócić, tutaj nie ma innej opcji. Sharon może być, chociaż osobiście nie miałbym nic przeciwko aby została Tulisa. A Gary zasługuje na powrót, bo wg mnie jego pierwszy rok był nie udany, wypowiedzi miał beznadziejne i ogólnie sztywny był za to w 2012 zdecydowanie się poprawił :D Z tymi castingami to mieszają pięknie, bo, jak słusznie zauważył bartek, najpierw mają być castingi tylko z jurorami a ci co przejdą dalej, mają mieć casting przed publicznością czy coś w ten deseń. Osobiście myślę, że zrobią to tak, iż przed jurorami najpierw prezentuje się uczestnik, jeśli otrzyma co najmniej 3 razy na tak to będzie miał możliwość pokazania swych umiejętności publiczności. Mogą tak zrobić, chcąc uniknąć oskarżeń na temat uczestników wygwizdywanych przez publikę, którzy ponoć sami namawiani byli do zgłoszenia się na casting.

Ciekawi mnie też emisja X Factora w tym roku. Ponoć ITV planuje zrobić to tak, by emisja nie kolidowała z emisją Stricly Come Dancing. Zastanawia mnie to jak zamierzają to załatwić ;) Ponoć też Simon sugerował rozpoczęcie edycji dopiero od września, by uniknąć niskiej oglądalności na początku sezonu, jak to miało miejsce rok temu. Oraz planują ujawniać wyniki głosowania z tygodnia na tydzień tak jak to miało miejsce w USA rok temu. Chcą też otworzyć darmowe głosowanie za pomocą Twittera co mnie bardzo cieszy bo wreszcie będę miał coś do powiedzenia! :D

Nadzieje na ten sezon? Finał z powrotem na Wembley :) Pozostawienie deadlocka. W finale występy NIE z jurorami, tylko tak jak w 7 edycji :)
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Nayma »

Oraz planują ujawniać wyniki głosowania z tygodnia na tydzień tak jak to miało miejsce w USA rok temu.
Tylko nie to. :D17
Nadzieje na ten sezon? Finał z powrotem na Wembley Pozostawienie deadlocka. W finale występy NIE z jurorami, tylko tak jak w 7 edycji
Czemu deadlock miałby zniknąć? Też jestem za tym, by skończyć już te występy finałowe z jurorami. Gdyby np. taka Tulisa zaśpiewała w finale z Ellą to byłaby to dla tej pierwszej kompromitacja. Jeszcze jakby Ella rejestrem gwizdkowym pojechała. :twisted: W ogóle chciałabym, żeby ta edycja była podobna do 7. :D
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

Z tym ujawnianiem głosowania też nie jest za, jednak z drugiej strony pomogło by to ocalić uzdolnionych artystów. Jednak coś takiego może zrobić głosowanie na Twitterze więc niech nie ujawniają. Zawsze jest to jakaś dodatkowa atrakcja w grudniu :D

Deadlock może zniknąć jeśli Simon będzie jurorem przez satelitę w live'ach. A w tym roku jest to dużo bardziej możliwe niż w zeszłym.

Co do Tulisy to się nie zgodzę. W 2012r. ludzie zaczęli strasznie po niej jeździć po aferze z seks taśmą, upadku debiutanckiego albumu. A wszyscy zapomnieli jaki miała start w programie w 8 edycji. Ona naprawdę potrafi śpiewać, sugeruję przypomnieć sobie jej występ z Little Mix podczas finału w 2011r.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: bartek09 »

Jurorów amerykańskiej edycji poznamy już jutro. Obecnie najczęściej wymienia się Kelly Rowland. Mówi się też o tym, że będą to dwie kobiety, chociaż mi średnio się widzi panel z Simonem i trzema kobietami. Wiadomo natomiast też, że Mario będzie w tym roku obecny na castingach, co mnie bardzo cieszy, bo moim zdaniem w zeszłym roku te odcinki dużo straciły na braku prowadzącego. Podobno w jednym z wywiadów Mario wspominał coś, że wśród jurorów znajdzie się osoba latynoskiego pochodzenia (Paulina Rubio? :? ). Chociaż z drugiej strony, mógł mieć na myśli Demi, która też ma poniekąd meksykańskie korzenie. Ale wszystko stanie się jasne jutro :D Tak sobie teraz pomyślałem, że ciekawie byłoby zobaczyć w jury Alicię Keys, która była chyba nawet brana pod uwagę przed pierwszym sezonem, ale w tym roku raczej nikt o niej nie wspominał.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: bartek09 »

Potwierdzają się informacje nt udziału Kelly Rowland:
@themidland pisze:Due to X-Factor related sched. conflicts, the Kelly Rowland & The-Dream tour has been cancelled. All tix will be refunded at pt of purchase.
https://twitter.com/themidland/status/3 ... 9609308161

Teraz tylko czekamy na ogłoszenie czwartego jurora i obawiam się, że będzie to Paulina Rubio :(
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Nayma »

Błagam, tylko nie Paulina Rubio. Kto to jest? :D24 Poza tym muszę gdzieś zobaczyć Cheryl Cole, obojętnie czy w UK czy USA. :D
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

Kelly Rowland? W sumie, dobrze że w USA a nie w UK, tam była beznadziejna od początku live'ów. Błagam , tylko nie 3 kobiety w jury :/ Ponoć Ne-Yo miał być, już wolę jego, obojętne kto, byle nie kobieta...

A w UK powoli potwierdzają się plotki - Tulisa zwolniona a w jej miejsce powraca Sharon Osbourne. Nie powiem, ciekawie będzie. Jednak nic jeszcze nie zostało oficjalnie potwierdzone.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: mojpierwszyraz »

błagam Was, narzekacie na polskiego XF, a ja tysiąckroć wolę naszą wersję od żałosnej, nudnej i fałszywej amerykańskiej. tam, udał się im tylko IDOL. niestety, to o amerykańskim FOXie można powiedzieć że zmarnował ten format.
tvn - latem programowo najgorsza!
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

idol też traci na popularności i to bardzo :) 14 milionów jak na finał idola to poniekąd porażka. the voice chyba lepiej sobie radzi.

amerykański x factor niestety mi się nie podoba bo baaardzo odbiega od brytyjskiej wersji, która wg mnie jest perfekcyjna.
po pierwsze to RÓŻOWE logo, Simon na to wpadł? masakryczne. wejście jurorów - wiem, że niektórzy uważają to za 1,5minutowy "zapychacz" ale to daje fajny efekt :D
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: bartek09 »

mojpierwszyraz pisze:błagam Was, narzekacie na polskiego XF, a ja tysiąckroć wolę naszą wersję od żałosnej, nudnej i fałszywej amerykańskiej. tam, udał się im tylko IDOL. niestety, to o amerykańskim FOXie można powiedzieć że zmarnował ten format.
Też tak uważam i pewnie gdyby nie to, że w jury jest Simon nawet nie oglądałbym amerykańskiej edycji. Rozumiem, że to program amerykański i musi się jak najbardziej różnić od brytyjskiej wersji, ale ja tego nie kupuję i jak widać amerykańska widownia też nie. I naprawdę uważam, że Cowell powinien porzucić amerykańskiego XF i powrócić do brytyjskiej edycji. Przynajmniej mielibyśmy znowu jeden naprawdę mocny program, a teraz mamy dwa raczej średnie. Chociaż cały czas liczę, że może tegoroczna edycja XF USA będzie bardziej znośna niż poprzednie. Uważam, że to jest ostatnia szansa dla tego programu. Jeśli oglądalność 3 sezonu nie będzie zadowalająca wątpię by FOX zdecydował się na czwarty.
Natomiast z przyjemnością na pewno oprócz brytyjskiej edycji będę śledzić australijską z Dannii Minogue w jury. I właśnie najbardziej mi się w niej podoba to, że nie jest kopią brytyjskiej wersji, a i tak stoi na bardzo wysokim poziomie.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

bartek09 pisze: Natomiast z przyjemnością na pewno oprócz brytyjskiej edycji będę śledzić australijską z Dannii Minogue w jury. I właśnie najbardziej mi się w niej podoba to, że nie jest kopią brytyjskiej wersji, a i tak stoi na bardzo wysokim poziomie.
Dokładnie :D Australijska wersja ma klimat, fajnie się ją ogląda, zapraszają fajnych gości i uczestnicy także są warci uwagi :) Także jestem ciekaw jak gościu z LMFAO sobie poradzi chociaż trochę będzie mi brakować Mel B.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: felek »

To już oficjalne: Kelly Rowland i Paulina Rubio dołączą do panelu jurorskiego w 3 sezonie 'The X-Factor' U.S
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: mojpierwszyraz »

australijska wersja ma ten factor X :D poza tym nadal uważam, że gdyby lekko podrasować i popracować nad szczegółami w naszej wersji, byłoby świetnie.
tvn - latem programowo najgorsza!
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Nayma »

To już pewne. Tej jesieni nie zobaczymy w brytyjskim X Factorze Tulisy. Na pewno powrócą Gary Barlow i Louis Walsh, niemal pewny jest też powrót Sharon Osbourne. Prawdopodobnie czwartym jurorem będzie Nicole Scherzinger lub Mel B.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości