[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

ps. http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/m ... 87704.html

Może wybitna gwiazda to nie jest, ale w XF chociaż jego można by zobaczyć.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

według mnie, wstępnie, XF finał miał być planowo w sobotę, stąd plotki o występie Duska w XF. Na bank miał wystąpić na miejscu Tanity Takaram. niestety, 24-25 maja czyli terminy kiedy Matt będzie w Polsce, nie pokryją się z finałem, który został przesunięty właśnie na 26 maja. a szkoda, bo obsada byłaby na prawdę dobra bo i z PRAWDZIWYMI artystami mielibyśmy do czynienia: prócz Duska, Górniakowa i Rea Garvey.
tvn - latem programowo najgorsza!
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Ach te czasy w których oprawa graficzna występów miała sens i oświetlenie sceniczne studia było wykorzystywane na maxa. Nie powrócą już... :mhm:
Obrazek
Obrazek

I jeszcze jedno
Obrazek

I jeszcze kilka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

matik pisze:
SevenUP pisze:Chciałbym zobaczyć wyniki jesienią w sobotę o 20 z 4. jurorem i dobrze wybranymi finalistami. 5 mln by pękło jak nic.
Jestem pewien, że nie. To już nie te czasy, kiedy show jest popularne, a w szczególności show, które zostało nieco zniszczone przez stację. W przypadku tego programu nic już raczej nie pomoże
Jeżeli "X Factor" i "The Voice of Poland" są nadawane jednocześnie, to tak naprawdę widownia dzieli się na pół i zamiast 5-6 potencjalnych mln przypada po 3 mln na program. A czy polskiej edycji XF nic nie pomoże, to nie byłbym taki pewny. Format na całym świecie odnosi sukcesy, ma swój klimat, przyciąga rzesze fanów, więc nie wiem, czemu nie miałoby się to dziać również w Polsce. Być może weszli za późno na rynek i należałoby to zrobić gdzieś 2 lata wcześniej. Teraz, żeby to ruszyć, trzeba by pewnie kupę kasy wpompować, a nie ma żadnej gwarancji, dlatego trwają w stagnacji i trwać będą.

Choć przyznam, że "The Voice of Poland" to pierwszy program z tego gatunku, który mnie absolutnie kupił. :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Camilo pisze: Format na całym świecie odnosi sukcesy, ma swój klimat, przyciąga rzesze fanów, więc nie wiem, czemu nie miałoby się to dziać również w Polsce.
A niekoniecznie. Np. w Niemczech format notował bardzo słabe wyniki oglądalności w poprzednim roku i wiele wskazuje na to, że w tym roku nie odbędzie się kolejna edycja niemieckiego "X Factora". Zresztą Niemcy to nie jedyny kraj, gdzie "X Factor" nie odniósł sukcesu.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

mojpierwszyraz pisze: niestety, 24-25 maja czyli terminy kiedy Matt będzie w Polsce, nie pokryją się z finałem, który został przesunięty właśnie na 26 maja.
Matt już jest w Polsce - wczoraj był DDTVN.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

matik pisze:
mojpierwszyraz pisze: niestety, 24-25 maja czyli terminy kiedy Matt będzie w Polsce, nie pokryją się z finałem, który został przesunięty właśnie na 26 maja.
Matt już jest w Polsce - wczoraj był DDTVN.
Pisałem o tym kilka postów temu, podalem nawet link do filmu.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Trzeciak pisze:
Camilo pisze: Format na całym świecie odnosi sukcesy, ma swój klimat, przyciąga rzesze fanów, więc nie wiem, czemu nie miałoby się to dziać również w Polsce.
A niekoniecznie. Np. w Niemczech format notował bardzo słabe wyniki oglądalności w poprzednim roku i wiele wskazuje na to, że w tym roku nie odbędzie się kolejna edycja niemieckiego "X Factora". Zresztą Niemcy to nie jedyny kraj, gdzie "X Factor" nie odniósł sukcesu.
Wyjątki potwierdzają regułę. :D Jeżeli w Polsce 3 największe stacje skupiają się na widowiskach tego typu, to świadczy o zapotrzebowaniu rynku, o tym, że nie ma jeszcze przesytu i że raczej warto te formaty doskonalić, bo nie jest jeszcze za późno. W każdym bądź razie wszystko jest lepsze od tych parabadziewi.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

X FACTOR - 2,3 MLN
VOICE - 2,2 MLN ;/
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Przecież był finał Voice, dlatego wzrost, XF trzyma widownie.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

final x factor'a przyciagnie nie więcej jak 2,8 mln ;/
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Pamiętacie?
Obrazek

Gdy XF wchodził do Polski, to zdjęcie zachęciło mnie do większego zainteresowania się formatem. Byłem zdumiony realizacją UK. Myślałem, że podobnie jak powyższa fotka, tak samo profesjonalnie będzie realizowany program. Myliłem się, po 1 sezonie czar formatu prysł. Gratulacje dla reżyserów, jedyna rzecz jaka wychodzi firmie produkującej XF to Familiada. Może lepiej na tym 2 teleturnieju niech się skupią...
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

"Familiadę" produkuje firma Astro Ryszarda Krajewskiego, a Fremantle Media jest tylko właścicielem licencji na podstawie którego stworzono format.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Trzeciak pisze:"Familiadę" produkuje firma Astro Ryszarda Krajewskiego, a Fremantle Media jest tylko właścicielem licencji na podstawie którego stworzono format.
Źródło wikipedia.pl

Kod: Zaznacz cały

Polską spółką-córką FremantleMedia jest FremantleMedia Polska, z siedzibą w Warszawie. Głównym klientem firmy jest TVN, dla którego produkuje ona programy Mam talent! i X Factor oraz serial Na Wspólnej. Produkcją firmy jest także emitowany w TVP2 teleturniej Familiada.

Pozdrawiam Pana mądralińskiego.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Jeżeli Twoim głównym źródłem informacji jest Wikipedia to :brawa:
Trzeciak ma rację. "Familiadę" produkuje firma Astro.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość