[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Klaudia Gawor wystąpi w piosence "LIST" z Edytą Górniak !

Myślę , że po tym wykonaniu na pewno wygra
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

adik1148 pisze:Klaudia Gawor wystąpi w piosence "LIST" z Edytą Górniak !
Zapowiada się ciekawie - jedna z moich ulubionych piosenek Edyty Górniak.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

matik pisze:
adik1148 pisze:Klaudia Gawor wystąpi w piosence "LIST" z Edytą Górniak !
Zapowiada się ciekawie - jedna z moich ulubionych piosenek Edyty Górniak.
*Ciekawie zapowiada się chyba tylko dla Ciebie...
Najgorszy finał w przeciągu wszystkich III edycji, najgorsza edycja, najsłabsi wokaliści, kiepska promocja, "kretyńska" gra świateł, niewykorzystanie możliwości oświetleniowych studia, tandetna choreografia, niewspółgrający dźwięk, kiepska jakość wokali, często grafika nie współgra z dźwiękiem/oświetleniem, wypowiedzi Wojewódzkiego, które stają się gorsze od wypowiedzi Kory... (Wymieniać a wymieniać)
Przeciętny widz, (nie mówię tutaj o fanach TVN patrz. tvnfakty.pl) widząc taką amatorkę wybierze inny format, a konkurencja w naszym kraju jest.
Moim zdaniem ta edycja pogrążyła format w Polsce i skazała go na porażkę w kolejnym sezonie (jeśli takowy będzie).
O gwiazdach finału nie wspomnę, szkoda słów.

*No można się pośmiać z niskiego poziomu i amatorskiego SHOW!
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

To dla wszystkich, którzy twierdzą, że TVN nie jest zadowolona z wyników i nie zdecyduje się na czwartą edycję:
http://www.interia.tv/wideo-czy-bedzie- ... Id,1129668
Możliwe, że Patricia ogłosi ją jutro podczas finału :)
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Słuchaj ze zrozumieniem bartek, pytano czy chodzą plotki...
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Patricia w wywiadzie dla Interii powiedziala , ze za kulisami mowią juz o 4 edycji :)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

tomalapt pisze:
matik pisze:
adik1148 pisze:Klaudia Gawor wystąpi w piosence "LIST" z Edytą Górniak !
Zapowiada się ciekawie - jedna z moich ulubionych piosenek Edyty Górniak.
*Ciekawie zapowiada się chyba tylko dla Ciebie...
Najgorszy finał w przeciągu wszystkich III edycji, najgorsza edycja, najsłabsi wokaliści, kiepska promocja, "kretyńska" gra świateł, niewykorzystanie możliwości oświetleniowych studia, tandetna choreografia, niewspółgrający dźwięk, kiepska jakość wokali, często grafika nie współgra z dźwiękiem/oświetleniem, wypowiedzi Wojewódzkiego, które stają się gorsze od wypowiedzi Kory... (Wymieniać a wymieniać)
Przeciętny widz, (nie mówię tutaj o fanach TVN patrz. tvnfakty.pl) widząc taką amatorkę wybierze inny format, a konkurencja w naszym kraju jest.
Moim zdaniem ta edycja pogrążyła format w Polsce i skazała go na porażkę w kolejnym sezonie (jeśli takowy będzie).
O gwiazdach finału nie wspomnę, szkoda słów.

*No można się pośmiać z niskiego poziomu i amatorskiego SHOW!
Ja przepraszam, ja owszem, mam cierpliwość, ale i ona ma swoje granice. Chłopie, że tak bezpośrednio powiem - wygłosiłeś swoje postulaty, wszystkie piękne. Ale może jest w Twojej głowie choć jedno, nie chcę więcej, inne zdanie, może temat który w tym wątku mógłbyś ewentualnie poruszyć? Twoje powtarzane postulaty stają się nudne, a jak widać 3 mln osób które oglądają XF nie narzekają na kretyńską grę świateł. I jeszcze jedno - teksty typu "najsłabsi wokaliści" czy "tandetna choreografia" to po prostu obraza. Więcej argumentów na przyszłość i mniej biadolenia o tym samym. Wiem że może coś Ci się nie podobać, ja też wprowadziłbym kilka poprawek, ale jest na prawdę wysoki poziom i fajne show. I ja CZEKAM NA 4 SEZON, a co.
tvn - latem programowo najgorsza!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Zdaje się, że Iwański mówił że 4. juror miał być w tym roku, ale przez zmianę prowadzącgo nie chcieli robić zamieszania. Ciekawe jak teraz się będą wykręcać. Boję się tylko o to, że oni dadzą tego jurora, jednak czas odcinka i ich ilość będzie taka sama, a to już niezłe samobójstwo ;(
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

SevenUP pisze:Zdaje się, że Iwański mówił że 4. juror miał być w tym roku, ale przez zmianę prowadzącgo nie chcieli robić zamieszania. Ciekawe jak teraz się będą wykręcać. Boję się tylko o to, że oni dadzą tego jurora, jednak czas odcinka i ich ilość będzie taka sama, a to już niezłe samobójstwo ;(
Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby coś takiego powiedział. Brak czwartego jurora jest po prostu spowodowany brakiem pieniędzy. Czwarty juror to: droższa licencja, dodatkowa pensja dla jurora, koszty związane z trzema dodatkowymi uczestnikami i wydłużeniem programu o 3 tygodnie. Takie decyzje są raczej podejmowane "wyżej", przez kierownictwo stacji i wydaje mi się, że ktoś tam nieźle skąpi zarówno kasy, jak i czasu antenowego. Chociaż wierzę, że w końcu uda się wprowadzić tego czwartego jurora, jak nie za rok, to może za dwa...
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Nie mogę pojąć tego co oni robią z The X Factor U.S :/

http://www.digitalspy.co.uk/ustv/s141/t ... -same.html
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

bartek09 pisze:
SevenUP pisze:Zdaje się, że Iwański mówił że 4. juror miał być w tym roku, ale przez zmianę prowadzącgo nie chcieli robić zamieszania. Ciekawe jak teraz się będą wykręcać. Boję się tylko o to, że oni dadzą tego jurora, jednak czas odcinka i ich ilość będzie taka sama, a to już niezłe samobójstwo ;(
Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby coś takiego powiedział. Brak czwartego jurora jest po prostu spowodowany brakiem pieniędzy. Czwarty juror to: droższa licencja, dodatkowa pensja dla jurora, koszty związane z trzema dodatkowymi uczestnikami i wydłużeniem programu o 3 tygodnie. Takie decyzje są raczej podejmowane "wyżej", przez kierownictwo stacji i wydaje mi się, że ktoś tam nieźle skąpi zarówno kasy, jak i czasu antenowego. Chociaż wierzę, że w końcu uda się wprowadzić tego czwartego jurora, jak nie za rok, to może za dwa...
Chyba, że w pierwszych trzech programach na żywo wprowadzono by system podwójnej eliminacji (pierwszego uczestnika wyrzucają telewidzowie, drugiego jurorzy), a w reszcie byłaby po 1 eliminacji, a wtedy liczba odcinków na żywo byłaby taka sama.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Trzeciak pisze:
bartek09 pisze:
SevenUP pisze:Zdaje się, że Iwański mówił że 4. juror miał być w tym roku, ale przez zmianę prowadzącgo nie chcieli robić zamieszania. Ciekawe jak teraz się będą wykręcać. Boję się tylko o to, że oni dadzą tego jurora, jednak czas odcinka i ich ilość będzie taka sama, a to już niezłe samobójstwo ;(
Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby coś takiego powiedział. Brak czwartego jurora jest po prostu spowodowany brakiem pieniędzy. Czwarty juror to: droższa licencja, dodatkowa pensja dla jurora, koszty związane z trzema dodatkowymi uczestnikami i wydłużeniem programu o 3 tygodnie. Takie decyzje są raczej podejmowane "wyżej", przez kierownictwo stacji i wydaje mi się, że ktoś tam nieźle skąpi zarówno kasy, jak i czasu antenowego. Chociaż wierzę, że w końcu uda się wprowadzić tego czwartego jurora, jak nie za rok, to może za dwa...
Chyba, że w pierwszych trzech programach na żywo wprowadzono by system podwójnej eliminacji (pierwszego uczestnika wyrzucają telewidzowie, drugiego jurorzy), a w reszcie byłaby po 1 eliminacji, a wtedy liczba odcinków na żywo byłaby taka sama.
Osobiście nie jestem fanem podwójnej eliminacji i wątpię, żeby to się sprawdziło w Polsce. Zresztą trochę by się to mijało z celem, bo jedną z podstawowych korzyści formatu z 4 jurorami (nie licząc oczywiście nowych kategorii) byłoby wydłużenie programu. A nawet gdyby chcieli się na coś takiego zdecydować, to zdaje się, że trzeba jeszcze więcej zapłacić za licencję, bo ta obecna chyba nie pozwala na takie "rewelacje".
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

W pierwszej edycji program otwierał występ Alexandry Burke, w drugiej wspólny występ jurorów. Ciekawe co przygotowali na dzisiejszy wieczór :D
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

zapewne wystep wszystkich uczestnikow :P
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Żeby wprowadzić 4. jurora nie potrzeba innej licencji.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości